אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ללא סימני תשישות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
כתבה מעולה כל הכבוד למערכת!
להספיד את האגרוף הקלאסי זו טעות, לדעתי. האגרוף הקלאסי כמובו במקומו מונח, בדיוק כמו וינדואוס 3.11, אטארי, ווקמן וממרחית.. אז הספורט הבידורי התעדכן ונהיה מתוחכם יותר, אבל מכאן להכריז שזה "ספורט בלי נשמה" כמו שאמר פריז'ר פה למעלה..? לדעתי, זו הגזמה. אני חושב שיש מקום של כבוד לאגרוף הקלאסי, אבל יש מקום גם לשיטות חדשות. הלוחמים בmma משקיעים את כל חייהם בספורט הקשה הזה, איך אפשר להגיד שלא קיימת בו נשמה? סוף סוף כתבות מענינות על מה קורה מאחורי האוקטגון ולא סיקור קרבות! קראתי את כל הכתבות עד עכשיו. מחכה לכתבה הבאה.
אפס אחד | 06.03.12
10.
לזה שמעליי
האיגרוף של היום חולה, יותר מדיי ארגונים, יותר מדיי אלופים ואף אלוף לא רוצה להילחם בשני כדי לשמור על הרקורד שלו. חוץ מהיעדר ענקים הספורט לא מייחצן ונשען על תהילת ימי העבר. זה יפה מאוד והמתאגרפים ולא מעט אנשים עדיין צופים, אבל אלו הדור המבוגר יותר. בכלל, האיגרוף נראה ומתנהל כמו דינוזאור גוסס בעולם שכבר הלך שני צעדים קדימה. לעומתו הUFC הרבה יותר תזזיתי, הלחימה לא חד מימדית אלא בנויה על כמה אומניות לחימה ( כשבראשן גיו גיוטסו ברזילאי והאבקות) שהוכחו כיעילות יותר מול מיטב הלוחמים משלל אומניות לחימה. זה ספורט מתאים למאה ה-21 , יותר אקשן , יותר טכניקה ויותר אתלטיות וכושר מאשר טובי המתאגרפים. לא סתם אלוף האיגרוף לשעבר גייימס טוני לא שרד דקה מול רנדי קוטור ( אלוף UFC הרבה אחרי השיא) , מדובר בספורט הרבה יותר מקצועי וטכני מאשר האיגרוף, ולא אתפלא אם בתוך עשור האיגרוף יצטמצם משמעותית או שיצטרך להמציא את עצמו מחדש, הפעם מעמדת הספורט המשני לmma
גלעד | 29.12.11
9.
אפשר קצת יחס לאיגרוף
כואב לראות שMMA תופס את הכותרות של האיגרוף הקלאסי. האיגרוף הקלאסי יעלם? איך אפשר לזנוח את האב הרוחני הדבר ממנו צמח הMMA איך אפשר לזנוח את הרומנטיות שהייתה בימיי הזוהר של האיגרוף? אולי בגלל זה הMMA עדיין לא מושלם כי הוא כל כך בז למוצאו? ספורט בלי נשמה! כנראה זה מה שחסר לו! לרגש אנשים כמו המתאגרפים הגדולים, שנגעו בכלל הקהל והיו לספורטאים ככל הספורטאים מענפיי הספורט השונים. (נ.ב אני מודע לכך שהספורט צמח בעיקר מהBJJ אבל הBJJ מעולם לא היה בסדר הגודל של האיגרוף לכן אני לא היתיחסתי אליו בדיוק כמו שלא התיחסתי לכל אומנות לחימה אחרת)
פריז'ר | 29.12.11
8.
UFC = הספורט הטוב ביותר שנברא
אחרי שאני יותר משנתיים עוקב בקביעות אחרי התפתחות הספורט המדהים הזה שבהתחלה חשבתי שהוא סתם אלימות בלי בכלל שום קשר, מדובר בספורט המתוחכם בעולם עם טכניקות פנטסיות, קרבות גלדיאטורים של זמנינו ממש אבל בלי פציעות קשות כמו שיש בפוטבול אמריקני למשל. צריך לקחת בחשבון שזה הספורט שגדל בקצב המהיר בעולם! זה ספורט שאתה משלם אתה מקבל לא כמו כדורגל ישראלי. לוחמים אדירים, אנשים סופרמן, שיווק גרנדיוזי ע"י הנשיא שלהם DANA WHITE מלך השיווק בעולמי. אם מישהו רוצה לדעת שיווק שיעקוב אחר דנה וויט ככה בונים מערך שיווקי ומסחרי.
ליאור | 28.12.11
3.
ספורט מדהים -תמשיכו עם כתבות בנושא
על הרושם הראשוני המאיים מדובר בספורט המאגד בתוכו את טובי האתלטים בעולם . משלב יכולת טכנית מדהימה במגוון אמנויות לחימה וכן כושר גופני יוצא דופן. בספורט חוקים נוקשים השומרים על בטיחות הספורטאים ובניגוד לתפיסה יש בו הרבה פחות פציעות מאגרוף או פוטבול אמריקאי. מי שמתחיל לעקוב וצפות בארועים מתמכר מהר ללא ספק זהו ההווה והעתיד של ספורט ה"אקשן" בעולם !!
אוהד | 28.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת