אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת החינוך של הכנסת: "הדחת קרן נויבך - אינה מקצועית"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
לאמר את האמת ...נויבך פשוט מפחידה אותי ואני לא יכול להביט עליה
אני בכלל לא מזלזל בה, אלא דווקא להיפך. גם לא אכפת בכלל להאזין לה ברדיו, אבל היא פשוט מפחידה אותי מבחינה חיצונית. כך אני מרגיש. לא יודע למה. אני לא יכול לאמר דברים דומים על איילה חסון למשל, ולא על גל גבאי ולא על הרבה אחרות.
רוניק | 28.12.11
11.
מפטרים את מי שעיניה נתונות לדלת העם ורוחה עם הצדק והיושרה
עוברת או לא עוברת מסך זו השאלה שצריכה לעמוד על הפרק ברשות השידור הממלכתית ??? קרן לעניות דעתי צריכה לקבל את פרס ישראל על מעורבותה חצדק חברתי על כך שהיא מגנה בחירוף נפש על זכויות החלשים והל מיוצגים ללא מורא מבעלי ההון והשררה . אני באופן אישי מאוד מוקיר את פועלה . פגיעה בקרן כמוה כפגיעה בשכבות רחבות באוכלוסיה שאינם יכולים וזוכים להשמיע את קולם והיא קרן הקול והאור משמשת להם לפה .
רוח הצדק והיושרה מפעמת בתוכה  | 28.12.11
10.
צריך לומר ביושר שהיא בלתי נסבלת
אני אישית לא יכול לשמוע אותה ברשת ב' בבוקר כאשר אני בדרכים. היא אחד מהאנשים שבזכותם יש לנו עשרות אלפי מהגרי עבודה. אילו היתה קצת יותר מאוזנת ולא מביאה את נורית קנטי כאיזשהו מיין סטרים. במקרה הטוב מדובר באנשים שנמצאים איפשהו שמאלה ממרץ. יחד עם זאת היא עיתונאית טובה ורצינית והיתה יכולה להצליח אילו לא היתה מנסה לעשות חינוך מחדש למאזיניה.
גלעד | 28.12.11
9.
קרן נויבך - אישה מדהימה, ישרה ומקצועית. הטובה ביותר שקיימת בטלויזיה.
מצער ביותר שאינטרסנטים גרמו לה עוול גדול כשמדובר בבחורה הגונה שביצעה את עבודתה בצורה מופלאה ומעולה. ההשוואה של אורלי לוי ל"אווזה שמטילה ביצי זהב" היא נכונה ביותר. פספסו בענק בערוץ 1. קרן נויבך - את אישה מוכשרת ומדהימה. ישרה, ואני אוהבת אותך. לורי שם טוב
לורי שם טוב | 28.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת