אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה גוטמן בעצם?

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
גוטמן
הכל הבל,לעולם לא יגיעו למונדיאל אלא כתיירים.... אם יקבלו ויזה..... הסתכלו על טבלת הליגה ותבינו. לכן המאמן הלאומי זה סוג של כיבוד ללא חובות.....אגב גוטמן מומחה כי היה סופ"ש אצל יואכים, אתם לא רציניים.....גם השחקנים לא הרבה יותר ממנו....ליגיונרים זו מילת כבוד ורק 2-3 משחקים השאר רק מתאמנים כאילו......מה עושה כדורגלן או ספורטאי לטוב? האם מישהו משווה את ה"ליגיונרים" למה שעשו אבי כהן המנוח או רוני רוזנטל בליברפול, או אלי אוחנה במכלן,או אפילו שמוליק רוזנטל בגלדבך. ו אייל ברקוביץ באנגליה או רביבו בספרד ותורכיה. כל המטיילים דהיום זה קומבינות של סוכנים חכמים, אין שם כלום, גם הקפטן של נבחרתנו משחק היום כשחקן מילואים עתידו כבר מאחריו.....אני ממליץ לעסקנים ובעיקר לעיתונאי הספורט כמו גם לשדרים ולפרשנים לחזור למציאות ולהפסיק לנפח ולהאדיר את מה שאינו קיים שלא לאמר אינו ראוי! צניעות רבותי, תסעו מעט פחות ובעיקר ללא יומרות....
לוסי גודמי | 31.12.11
4.
למה לא ברקוביץ?
שאלתם פעם את עצמכם מיהו איל ברקוביץ? כמה שאלות על מר ברקוביץ. א. כמה אנשים בעולם הספורט ובכלל קיבלו בעיטה לפנים שזכור לכם אם בכלל כמו מר ברקוביץ? ב.בעיטה לפנים זה כואב? נפשית או פיזית,מה יותר? ג. מסיבת העיתונאים של מר ברקוביץ,ולא אוסיף. ההתבזות אצל יאיר לפיד יממה אחרי. בקיצור מר ברקוביץ היקר מספיק עם ההסטה נגד גוטמן המאמן הנכון בזמן נכון במקום הנכון.... שיעור ראשון באימון אצל אלי אוחנה חינם!
ירון | 30.12.11
3.
איך נולדת נבחרת
זה לא יעזור עם באמת "20 ימי עבודה בשנה". לכנס את הכוכבים מחו"ל 3 ימים לפני כל משחק, להלביש אותם יפה באותה חולצה, לא הופכים אותם לנבחרת. צריך גיבוש, לשחק ביחד כמה משחקים, לשכוח מהמאמן בקבוצות שלהם ולהוריד פרופיל והצהרות. אין לנו הרבה כשרונות טכניים כמו לאחרים אבל משמעת והרבה מוטיבציה יכולים לשדרג אותנו. לא צריך ללכת רחוק: תסתכלו על טבלת הליגה שלנו היום.
אוהד | 30.12.11
2.
למה גוטמן? כי זה שהתקשורת הגזענית רצתה אותו !
לוזון הוא בובה של חוט! מה שהתקשורת אומרת לו והוא עושה כדי לקבל פידבקים חיובים. התקשורת הישראלית גזענית וניסתה להכשיל את פרננדס כי הוא מבין בכדורגל יותר מכל המאמנים הישראים בארץ ובטח מפרשני הכדורגל ואת זה כתבי החצר לא אהבו פה כי היה נראה להם שפרננדס מתנשא כלפיהם אז התקשורת בחרה להריץ קדימה את גוטמן. לוזון ראה שיש קונצנזוס בתקשורת סביב גוטמן אז לא הייתה לו ברירה אלא למנות אותו כי גם כה לא היו מועמדים אחרים לתפקיד. לוזון רק רוצה לשמור על הכיסא שלו ולא לקבל ביקורות שליליות מהתקשורת ואז הוא עושה כל מה שכתבי החצר אומרים לו. בכל מקרה הכדורגל בישראל לא פופולרי וכן היא אף פעם לא צליחה אבל גם אם הנבחרת של גוטמן תעלה זה יהיה בפוקס באופן חד פעמי בדיוק כמו שלטביה עלתה ליורו 2000 רק ספורט שהוא פופולרי יכול להצליח באופן קבוע כמו כדורסל שייט ג'ודו .
מיכה | 30.12.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת