אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי מרוויח יותר, טניסאי או כדורגלן?

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
חוסר דיוק
תקחו משכורת ממוצעת של 200 כדורגלנים המשתכרים במשכורת הגבוהה ביותר לעומת ממוצא משכורת של 200 הטניסאים הראשונים בעולם. מטניסאי תורידו הוצאות מאמן, טיסות,מלונות,פסיכולוג,ציוד, בדיקות רפואיות,פציעות. מהכדורגלנים אין מה להוריד, אין להם שום הוצאה על חשבונם, בנוסף לא משנה איך הם ישחקו והאם הם יפצעו-הם תמיד ירוויחו אותו דבר. לסיכום: לא מתאים לאתר שלכם לנפק כתבה כה לא רצינית ורדודה. חוץ מזה השנה נואבק נתן עונה פנומלית , בדרך כלל טניסאי במקום הראשון מרוויח 7,8 מליון בשנה, השני מרוויח 6,7, השלישי מרוויח 5,6 הרביעי 4,5 ומהמקום החמש עשרה הרווח הוא מליון ומטה. קחו כדורגלן עם המשכורת 15 בעולם ותראו כמה הוא מרויח ללא שום הוצאה
שם | 12.01.12
11.
כל המגיבים צודקים ובנוסף - 100 הטובים בעולם בטניס
נגיד 100 הראשונים בגברים + 100 הראשונות בנשים + אולי 20 זוגות קבועים (נניח 50 לכל היותר) בסך הכל אפשר לומר ש 300 איש מרוויחים יפה מטניס, לעומת זאת בלוזון ליג הקיקיונית משחקים יותר כדורגלנים (אלעק) ונגיד ש 150 משתכרים לא רע. בנוסף - מה אורך הקריירה הממוצעת בטניס, הרי בגיל 30 כבר כמעט כולם גמרו את הסוס ורובם הרבה לפני (27 כזה), לא כולם ציפי אובזילר. כדורגלנים יכולים למשוך עד 35 ואפילו 40 (שוערים/ניסים כהן).
 | 11.01.12
10.
ומי משלם על הנסיעות של הטניסאים לכל המקומות בעולם?
אתם שוכחים ששחקני הכדורגל והכדורסל לא משלמים על הנסיעות של עצמם ויש גם דמי השתתפות בטורנירים. ככה למשל דודי סלע, טניסאי טופ 100, היה חייב כסף לבית הספר שבו למד טניס כי היה פצוע כמה שנים. לא כזה טריוויאלי. תבדילו בין הכנסות לבין רווח.
רענן | 10.01.12
9.
חישוב לא מדוייק ומטעה
לא נכון להשוות שחקן טניס לשחקן כדורגל. לשחקן הטניס יש הוצאות אסטרונומיות שאין לשחקן כדורגל. בטניס השחקן מממן בעצמו מאמן צמוד, הוצאות טיסה ושהייה עצומים ועוד הוצאות אשר בכדורגל נושאת הקבוצה ולא השחקן הבודד. נקודה נוספת היא ששכר הטניסאים וגובהו נקבעים ישירות בהתאם לתוצאות. במקרה ששחקן מפסיד בשלבים מוקדמים הוא לעתים לא מכסה את הוצאות הטורניר. בכדורגל לשחקנים יש חוזה לפחות לשנה אם לא ליותר והוא מקבל את כספו גם אם הוא בכושר גרוע ויושב על הספסל.
א | 10.01.12
8.
השוואה מנותקת מהמציאות
שחקן כדורגל/פוטבול/כדורסל לא משלם למאמן קבוצתו, לא לאמן כושר, לא למנטורים /פסיכוליגים וכד' לא לפיזיוטרפיסטים ולא עבור בדיקות יקרת כמו MRI . כל זה נמצא לספורטאי מקצועי בתחומים שהזכרתי במסגרת קבוצתו.. בטניס הספורטאי משלם למאמן+ מ. כושר, וצריך לדאוג לסידורים מול מארגני הטורנירים/ חברות תעופה / תקשורת וכד' בעצמו!!!! אלא אם יש לו מלווה צמוד...
שמוליק | 10.01.12
7.
לא לעניין ולא מדויק
קודם כל מגיב 3 צודק יש להם הוצאות על מאמנים טיסות מלונות ( למרות שהבכירים מקבלים את הלינה חינם - כי הטורניר מזמין אותם ) אבל אל תשכחו ששחקני טניס לא מקבלים משכורת השכר בשנה אחת יכול להיות גבוה אבל שנה אחרי זוכים בפחות טורנירים אז מקבלים פחות, ויותר מהכל כשהם נפצעים ולא משחקים אין להם הכנסות אבל ההוצאות ממשיכות, כגון טיפול רפואי וכו, בקיצור ספורט לא פשוט מבחינה כלכלית תשאלו את דודי סלע וגם שחר פאר. הכדורגלנים מקבלים תשכר בכל מקרה וזה שכר בלי הוצאות ככה שאין מקום להשוואה, צריך אולי להשוות טניסאי עם מי שמשחק גולף או מי שמשתתף בספורט יחידני אחר
נו באמת | 10.01.12
6.
תעשו חישוב של זמן המאני טיים, ותגלו שהטניסאים מרוויחים עשירית מכדורגלנים יחסית
בטניס, גראנד סלאם אורך שבועיים. בשביל לקחת את הטורניר צריך לנצח 7 משחקים רצופים. כל יומיים משחק של הטוב מ 5 מערכות (בממוצע 2.5-3 שעות למשחק). כפול 7 משחקים זה 20 שעות משחק (רק משחק, ללא אימונים), כלומר 13 משחקי כדורגל בשבועיים, לבד על המגרש, כמעט תמיד במדינה זרה, אין מאמן שיעזור, אין להציץ בשעון לדעת מתי יסתיים (אי אפשר לדעת), אין חילופים אם אתה עייף, אין חילופים אם אתה פצוע. וכל זה רק בגראנד סלאם בודד. תעשו השוואה בין כמות שעות משחק בשנה של מסי לעומת כמות שעות משחק של דג'וקוביץ'. לא תחרות. מסי מרוויח פי כמה על כל דקת משחק. תעשו השוואה כמה פעמים מסי נוגע בכדור במשחק, וכמה פעמים דג'וקו נוגע בכדור במשחק. מסי מרוויח בערך 10,000$ על כל נגיעה בודדת בכדור. תבדקו אותי.
אלון | 10.01.12
4.
זו השוואה לא נכונה. כי ג'וקוביץ הוא מהטופ 3 העולמיים לעומת זאת שחקן ממוצע בברצלונה
(ודגש על ממוצע לא מסי-אינייסטה-צ'אבי) נגיד לדוגמה אלכסיס סאנצ'ס או אבידל(וזה בלי ללכת לירכתי הספסל) הוא באזור ה20-50 בעולם. אם ג'וקוביץ היה שחקן כדורגל הוא היה סטאר ונותן פייט למסי ורונלדו. העובדה שזה משחק כל כך סוליסטי הוא בעוכריהם כי אחרת כבר מזמן הם היו מתאגדים כמו בנ.ב.א האמת שברצלונה כשיאנית השכר - נשמע לי מוזר. לא שחשבתי שהם לא משלמים פשוט ציפיתי שריאל וצ'לסי ישלמו יותר. האם זה שכר שחקנים בלבד או שאולי שכר של כלל אנשי הצוות במועדון?
 | 10.01.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת