אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המפרק גבה שכר טרחה גבוה פי 10 מהמותר בצו

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אלשיך קברה את נאטורפיל פעמיים באותו יום
מי שזוכר את חברת נטוראפיל , חברה יציבה ,אחראית ,ובעל מניות שקבר בה 30 מיליון שקל מכספו הפרטי . לאחר שסגר עסקה עם קבוצת ההשקעות מרקסטון שחזרה בה ביום האחרון של הגילוי הנאות הוא ביקש הקפאת הליכים אצל אלשיך בבוקר ולא קיבל ... בצהרים העובדים הבוזזים ביקשו וקיבלו .. בערב הבנקים התנגדו ואז סוף סוף הקפאת ההליכים ומונה כונס אבל זה היה מאוחר מדי ולבסוף חברה של 15 מיליון דולר נמכרה במיליון דולר !!!!! עשרות אנשים הפסידו את פרנסתם , בעל המניות פשט את הרגל והכל בגלל החלטה לא שקולה ולא אחראית ! יופי נחמה !
שמואל הנגיד | 11.01.12
13.
חוכמה גדולה מצידה של השופטת
נניח שהיא רוצה "להיכנס" בחברה המתפרקת, מכל מיני סיבות. מה היא צריכה להעניש את הדיירים המסכנים? גני אביב זו לא שכונה של מיליונרים. אנשים שרוצים לקנות ולמכור דירה, לרשום זכויות בדירה המשכנת, למה שישלמו יותר, רק כי השופטת רוצה להיטיב עם המפרק? מה זה שם, חצר ביזנטית? שמור לי ואשמור לך? איפה מבקר המדינה? כאילו לא משתולל מיתון בחוץ, שצריך להעניק למשרד המפרק עוד כמה מאות אלפי שח, נוסך על המיליונים שבאו מהפירוק עצמו. פשוט בושה ושיא לאטימות המערכת.
שי אלוני | 11.01.12
10.
כבוד השופטת אלשיך
האם לא הגיע הזמן לשחרר את כבוד השופטת אלשיך כמות ההחלטות המוזרות בלשון רפה עוברת כול גבול החלטות לא מוסברות בתיק אגרסקו נטולות כול הגיוןוהסבר משפטי בסיסי אותו כנ"ל בתיק רייפמן ואתה חגיגה בתיק מגדלי הזוהר!!! אין אני רוצה להפיל דופי בכבוד השופטת אבל החלטות ברמת רשם בהוצאה (כמבוקש)לפועל ממש גורמות לאי נוחות קיצונית העבודה בתיקי פשיטת רגל קשה סבוכה ומורכבת אבל החלטות כאלה מקום לא כאן ולא בתיקים כאלה ובנוסף יש להתחיל לבדוק את שיטת אלשיך למינוי כונסים ומנהלים (הקבוצה קטנה מאוד ומצומצמת !!!!) והחגיגה רבה ומדיפה ריחות מבישים,
Gal | 11.01.12
9.
מצאו שיטה חדשה
הפסדת בבית משפט? א. לא קרה שום דבר. אל תתרגש ואל תתאכזב. ב. הגש ערעור על פסק הדין לבית המשפט העליון. הפסדת גם בערעור? א. לא קרה שום דבר, אל תתרגש ואל תתאכזב. ב. פנה לתקשורת, סלף עובדות ולכלך על הצד השני. שם לא צריך להוכיח כלום. קדימה צנזרוני שוחרי חופש הביטוי!
עו"ד | 11.01.12
8.
צריך מישהו שישמור על השומר!!!
הייתי מצפה שבית המשפט של השופטת אלשייך שמתיימר להבין בפירוקים, ובכלל זה בפירוק של חברות בנייה, יידע פרט קטן וחשוב זה של שכר טירחה של החברות המשכנות (ואין זה חשוב אם מנהל אותם משה או הנאמן או המפרק או עו"ד מה שמו, כי כולם נכנסים בנעלי החברה לצורך העניין) והצו מוטל על חברות משכנות בלי קשר לשאלה מי מנהל אותם. וגם כונס הנכסים הרשמי, במקום שייעשה בדיקות האם יש תקרת מקסימום התרשל וציין "שנראה לו שמחירים סבירים.." לפני ששמים את הסטמפה "כמבוקש", רצוי לבדוק ברצינות הראויה.
עו"ד | 11.01.12
4.
3- האם תדהר ציבורית? זו עילה לתביעה כנגד החברה!
3, אם אתה צודק אני חושב שזו עילת תביעה מטורפת נגד חברת תדהר. הם בעצם לא רצו את טובת החברה/עשו הסכם עלום עם עורכי הדין שלהם ובמקום לקבל כסף עבור החברה- הם יקבלו פחות מ 25% מהחוב שלהם. אם מישהו מרים את הכפפה כאן- אני מצטרף, יש לי אג"ח של הנוכלים האלו.
שני | 11.01.12
2.
הסיבה לכל ה"הטבות" האלה למפרקים היא כי שופט "פירוקים" רוצה שגורם מקצועי יטפל בפירוק.
הוא לא רוצה בעיות ובלבולי מוח, אז הוא מעדיף לתת את הטיפול למפרקים שעולים לא מעט כסף אבל עם ניסיון/יכולת, ולפצות אותם אח"כ מבחינת שכר הטרחה. זאת לא חשיפה, זה פשוט נוהג של שנים, ולאו דווקא נוהל פסול.
זה ברור | 11.01.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת