אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": סגול ותאומים טוענים לחוב של 95 מיליון שקל מהפועל ת"א

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
חובה לאמץ את נמודל של הבונדסליג(הליגה הגרמנית)!
אי אפשר שכל בעל הון יבוא ייתן את המכה ויברח. אי אפשר שמיליונרים ישקיעו כמו מטורפים ויעזבו באמצע והקבוצה תיפול- הם בחיים לא היו עושים את זה לעסקים שלהם! לכן, כמו בגרמניה ושוודיה צריך להעביר לפחות חצי מאחזקת הקבוצה לאוהדים שידאגו למימון החצי שלהם- כמו בקבוצות אוהדים וחצי נוסף בבעלות בעל הון. אם זה- יברח, ימכור ועוד- עדיין 50% מהתקציב יציב. זה יאזן את הליגה פלאים. לא עוד קבוצות שקונות וקונות ואז לא פלא שכל העשור האחרון נשלט בידי 4 הגדולות. הקבוצות שייכות לאוהדים- כדורגל זה ספורט וחבל שהפכו אותו לביזנס....
אדמסקי | 25.01.12
12.
ההבדל בין סגול לטביב הוא פשוט - טביב עדיין לא השקיע שקל ולכן-
ולכן גם אלי טביב הגיע להפועל - לעשות כסף! הרי הוא הודה לפני יומיים שאפילו זיקה קטנה אין לו להפועל והפרסום שהוא מקבל כבעל המועדון הוא שלילי ביותר והמצב שלו רק מדרדר מיום ליום כי אוהדי הפועל יודעים בדיוק עם מי יש להם עסק , ולא צריך להסתכל על כפ"ס כדי לקבל הוכחה.
Leeds | 25.01.12
11.
איך מושיק תאומים גרר את סמי סגול להרפתקה יקרה כל כך.
אני מכיר את סמי סגול יותר מ- 40 שנה. סמי סגול הוא אדם נפלא וחכם על סף הגאונות. הוא מאוד אהב והעריך את עצותיו של מושיק תאומים בתקופה שטל סנדר (קרוב ששל מודי כידון בן דודו של מושיק) הצטרף ל"כתר". עד היום איני מבין איך סמי נגרר אחרי תאומים להרפתקה שעלתה לו בכסף רב כל-כך.
ריינבאו | 25.01.12
10.
תארו לכם שכל הכספים האלו היו מושקעים בהשכלה חינוך ורווחה - היו הרבה פחות פושעים ואלימות!!!
מסקנה : כדורגל "מקצועני " לא מתאים למדינה שלנו מי שרוצה להשתכר משכורות עתק שילך לאירופה - פה בארץ העדיפות היא לרווחה וחינוך שלפני הכל תהיה לנו מדינה שבכלל אפשר לחיות בה !!! במילא רמת הכדורגל פה ירודה ולא שווה אפילו אלפית מההשקעה !!!
מוטי | 25.01.12
9.
חבל שכל הכסף המבוזבז הזה לא הלך למטרות טובות יותר
מוישיק תאומים וסמי סגול ידועים כפילנתרופים דגולים בקהילה , אז למה לבזבז המון מיליונים על כדורגל . ממילא זה לא הספורט הכי מצליח בארץ . אפשר היה להשקיע את הכסף במלגות לסטודנטים מעוטי יכולת מהפריפריה . או אפשר היה להקים מחלקות שלמות בבתי-החולים , או לייסד קרנות מענקים למחקרים אקדמים באוניברסיטאות בארץ . למה איש עסקים שרוצה לקדם את עסקיו חייב לפרסם את עצמו באופן הזה ולשפוך מיליונים על הכדורגל ? זה מה שימנף את העסקים ? אני לא בטוח !
ירון | 25.01.12
8.
כמו ביתר ים כך הפועל ת"א צריכות להימכר לבעלים חדשים לאחר פירוק ....
הקבוצות חייבות להתחיל מהתחלה ,והבעלים החדשים שירכשו את הקבוצות ,חייבים להציג תקציב מאוזן שבנוי על הכנסות .במקרה הזה לשתי הקבוצות קבל אוהדים רב מאוד ,והם האוהדים יהיו חייבים לעזור בתקציב הקבוצה ... מלבד מנוי למשחקי הקבוצה רצוי גם שלפחות 10,000 אוהדים יתרמו לתקציב 1000שח כל אחד לעונה.בס"ך הכל תרומה של 10 מיליון שח לתקציב שנתי ... בלי תוכנית הבראה שתי הקבוצות של המדינה פשוט מחוסלות....
ביתרי | 25.01.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת