אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לשכת עוה"ד דורשת לנקוט צעדים משמעתיים נגד השופטת אלשיך ואף לשקול להעבירה מתפקידה

43 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
אלשיך זרקה את עובדי לכלבים
בניגוד לגיב 12, הרי אני ועוד 3500 עובדי קלאבמרקט נפגענו עלידי השופטת אלשיך, בכך שלא התייחסה לבקשות העובדים וזרקה אותם לכלבים כמעט ללא שום פיצויים, וזאת בתיאום מלא עם העו"ד שלמה נס וטרבלסי, שמונו ע"י השופטת אלשיך כנאמני קלאבמרקט, ושדדו בחסותה מעל 40000000 ש"ח מכספי העובדים.
נפגע קלאבמרקט | 29.01.12
39.
הפיתרון: השופטת תצא לחופשה ללא תשלום
הפיתרון לעיניין פשוט: יוציאו את השופטת לחופשה ללא תשלום .מעין השעייה מכס השיפוט אך ללא הכרעה בעיניין. במשך החופשה תיערך חקירה מקיפה של אדם ניטרלי כחוקר ובודק פרטי הפרשה.הוא יברר כל פרט ופרט וישווה את כל המימצאים שבידו -להגיע לידי החלטה. אם ימצא לנכון שפעילותה בנסיבות הללו היתה הוגנת-תמשיך לשפוט וישולם לה שכרה המלא גם על תקופת החל"ת. אם ימצא לנכון שהפרוטוקול שונה על ידה-היא תושעה מעבודתה . הכול ייעשה בשקיפות מלאה וללא פגיעה מיותרת בכבודה של העובדת הציבורית(שופטת).
רענן זיו | 28.01.12
29.
דרגות של פרוטוקול
ש כמה סוגי פרוטוקוילום: טיוטא, טיוטא לא חתומה, טיוטא חתומה על ידי הקלדנית, טיוטא חתומה בחתימה גראפית, פרוטוקל חתום בחתימת השופטת, פרוטוקול חתום בחתימת השופטת לאחר שעבר תיקוני הגהה, פרוטוקול חתום בידי השוופטת לאחר שעבר תיקוני הגהה + תוספות. אגב, למה הדיוח את השופטת הילה כהן?
מומו | 27.01.12
22.
חיזוק לתגובת הלשכה
סוף סוף סוף סוף סוף סוף....הלשכה חוזרת למושכלות ראשונים ולתפקידה להגן על עורכי הדין מפני ה שופטים . הלשכה צריכה לשדר מסר לשופטים כי היא לא תהיה עוד כתובת להתנפלות על עורכי דין המותחים ביקורת על דרכי ניהול המשפט. ועל השופטים לחזור ולשנן : האמרה שלטון החוק במחוקק חלה גם וביתר שאת על השופט , שלטון החוק במחוקק הוא גם שלטון החוק בשופט ועורכי הדין יפסיקו להיות שק האיגרוף . תודה לועדת האתץיקה.
נפתלי | 26.01.12
20.
הגיע הזמן ללכת הביתה
עד היום ניתן היה אולי להצדיק את השתלחויותיה בעורכי הדין בכך שהיא מובילה בתחומה. לאחר ששופץ הפרוטוקול - זה הזמן לשלוח אותה הביתה. אגב, ישנם שופטים טובים בתחומם שאינם משלחים בעורכי הדין ובעדים, משמע ניתן להיות שופט מקצועי גם עם מזג שיפוטי. מישהו אמר הילה גרסטל?
מתחה את החבל | 26.01.12
18.
הרגשתי את נחת זרועה ללא הצדקה בעבר
לפני שנים רבות כששימשה כרשמת הצגתי לפניה העברה בנקאית לידי זוכה בתיק מזונות הרשמת "הנכבדה" ביקשה את תגובת הזוכה הזוכה רשמה בתגובתה - " לא קיבלתי" הרשמת ה"נחמדה" פסקה לעצור את החייב..... ממש שופטת "רצינית" שקוראת את החומר שמובא לפניה וחורצת גורלות של אנשים במשפט צדק !!!
ירון | 26.01.12
17.
אני אפוטרופוס לשעבר של אחי ז"ל בדיון על רקע ערעור של עמידר
נגדו,נאמר לי על ידי שופטת שהמדפסת מקולקלת ושאבוא בסוף היום לבקש את הפרוטוקול מכיוון שלא עלה בידי להשאר לטובת המסמך הגעתי לאחר שבוע והמסמך היה גנוז בארכיון, לאחר בקשת היתר מיוחד קבלתי את המסמך,לתדהמתי שונה כל מלל הפרוטוקול לחלוטין, פשוט הלכה כבוד מעלתה וכתבה מה שצריך לטעמה.... במילים פשוטות,עדיין אין צדק אמיתי במדינת ישראל.
אזרח | 26.01.12
16.
תשובה לשאלתו החשובה של מגיב 9 (בורג פיליפס)
באשר לשם המשפחה "ארגז" - סברה מקובלת במשפחתנו היא כי מדובר בשושלת יהודים אשר התגוררו מאז המאה ה- 18 בארה"ב ונשאו את שם המשפחה Box. משעלה סבא-רבא של המשפחה לישראל, שאלוהו פקידי המדינה אשר קיבלו את פניו בנמל יפו לשמו, וזה ענה להם "אני נתן בוקס". מיד פרצה במקום מהומה גדולה, עד שהופיע סבי זלמן שפיצפלאייר והסביר לנוכחים את פשר המקרה. מיד התרצה פקיד המדינה והודיע לנתן כי מעתה יהיה שמו בישראל נתן ארגז. בחלוף השנים נישאה ביתו הצעירה של נתן לבנם הבכור של משפחת כלים החיפאית, ונודעה ברבים כגברת ארגז-כלים. אכן, מופלא הוא עולמנו. בברכה, סיתוונית לדרמן-שפיצפלאייר
סיתוונית לדרמן-שפיצפלאייר | 26.01.12
12.
השופטת אלשייך
מדובר בשופטת משכמה ומעלה, שאינה נושאת פנים, עובדת בחריצות וללא הרף, מטפלת בנושאים הכלכליים והמסחריים הקשים והמסובכים ביותר תוך שיקול דעת מזהיר וכאשר, ברקע, היא מרבה לחשוב על העובדים בחברות הנדונות וההגנה על זכויותיהם מהווה נושא נכבד בפסיקותיה. אני מאחל לה עוד שנים רבות פעילות חשובה, יעילה ותורמת ומצטער שלא הועלתה לשרת בבית המשפט העליון. כן תרבינה.
יק | 26.01.12
11.
לפי הדוברות- כל האסירים יכולים להשתחרר!!
דוברות בית המשפט אומרת שחתימה אלקטרונית של פרוטוקול- אינה מחייבת את בית המשפט.... דוברות בית המשפט שכחה שתפקידה להגן על בית המשפט ולא על השופטת אלשיך. אם דוברות בית המשפט תעמוד איתן על עמדתה- כל האסירים, כלל החברות במשק, כלל תיקי ההוצל"פ שנחתמו בשנים האחרונות- לא תקפים שכן הכל הכל הכל חתימות אלקטרוניות של נט המשפט....
אחד- שלא עובד במערכת המשפט | 26.01.12
7.
עו"ד ארגז לא הטעה את השופטת. הוא בסה"כ הביא לתשומת לבה שיש התייחסות של
בנק הפועלים (הנושה העיקרי בתיק זה). היא כעסה עליו על כך שרק בתום הדיון הוא הזכיר זאת . ובכן - זה לא מתפקידו של עו"ד ארגז לציין בפני השופטת שיש בתיק שנמצא אצלה תגובה של הנושה, אותו עו"ד ארגז אינו מייצג בכלל, ושהתגובה הגיעה לביה"מש 3 ימים לפני הדיון. אם השופטת הייתה עוברת על החומר, כמו שצריך, לפני שניגשה לדיון - עו"ד ארגז לא היה צריך להפנות את תשומת לבה של השופטת. מפחיד לחשוב שהיא חורצת גורלות מבלי לקרוא את כל התיק, לפני שהיא מגיעה להחלטות שלה.
לתגובה מס' 4 | 26.01.12
6.
לתגובה 4: אין סיכוי שאתה לא מטעם הנהלת בתי המשפט
"השופטת קצת התרגזה"? היא לקחה פרוטוקול, לאחר שנחתם, שינתה אותו על דעת עמצה, תוך שהיא מוסיפה טענות אישיות ופוגעת בכבודו האישי והמקצועי של עו"ד שמופיע לפניה ויש לו שם ומוניטין, ושלחה את המסמך המתוקן (וזה כי אני שומר על לשוני) בצירוף תלונה רשמית ללשכת עורכי הדין- כלומר ניסתה גם לפגוע בו ולבסס על המסמך המתוקן שלה, פגיעה נוספת באותו עו"ד. ולהזכירך- היא ראש נציגות השופטים. לא סתם אומרים שהדג מסריח מהראש. וזה "קצת התרגזה"? שכרון הכח פשוט יצא משליטה. פקיד ציבור אחר, שהיה מתקן מסמך ומנסה להשיג באמצעות זה דבר מה, היה נכנס לכלא, אם היה בא בפני שופט אחר. ואם היה בא בפניה (והיא לא פליליסטית), היה גומר עוד יותר גרוע (היא כבר זרקה לכלא את רייפמן).
שי אלוני | 26.01.12
5.
קרדיט גדול ללשכת עורכי הדין!
סבלה משך שנים מביקורת ומדימוי של איגוד מקצועי אשר אינו תומך בחברי הלשכה ועושה למען נבחריו בלבד. לקיחת העניין תחת ידה ומתן סיוע מהיר לעורך דין העומד מול איתני מערכת המשפט, היא פעולה מבורכת וראויה לציון. לא היה מנוס מזיכויו המהיר והמוחלט של עורך הדין אשר גם כך עומד חשוף ומוכפש מכל עבר. אסור להרפות מהעניין ויש למצות את ההליכים כגד המעורבים ולבררם עד תום. גורל כולנו, הציבור, ציבור עורכי הדין, ללא צל של ספק לגיטימיות השופטים ומערכת המשפט, תלוי בידי הנכבדים הללו, אליהם מוענה פניית הלשכה. כולי תקווה שיפעלו ללא חת באומץ ובנחישות.
גיל | 26.01.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת