אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מוריניו לארסנל, ונגר לריאל?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל-מגיב 10
מהתגובה שלך אני למד,שמדובר בילד זב חוטם והדיוט. הדיוט בכדורגל,הדיוט בהסטוריה של ארסנל,הדיוט בכלכלת מועדוני הכדורגל בכלל וארסנל בפרט. אם באמת הייתה מעיין בתגובותי ב-7 השנים האחרונות הייתה מבין שאני בין היחידים שצפה(ליגוני הרב)את נפילתו של ונגר וארסנל. בגלל שרוב אוהדי ארסנל הדיטוטת כמוך,המועדון שלנו מנוהל בצורה כזו רשלנית והמאמן וההנהלה נשארים בתפקידם. אני מייחל שונגר ההזוי,אכן יעבור לריאל או כל מועדון גדול אחר(עם אוהדים נורמלים...)ואז תראה נכוחה איך נוהגים במנג'ר שמקריב את המועדון על מזבח האגו שלו!!!! אל תטרח להגיב,כי עייפתי מלהתנצח עם הדיוטות שכמותך......
ארסנלי אנטי ונגר | 28.01.12
14.
נשמע דווקה ממש טוב, ונגר באמת יוכל לפתח ארבה שחקנים טובים בריאל
אבל בשביל לפתח את ארסנל צריך תקציב מה שכנראה אין שם , ואדיין הקבוצה מתפקדת היטב למרות שכל שנה כמאט עוזב אותה כוכב או שניים, עם כל התגובות פה שונגר לוזר מאמן חלש וכו' , עובדה עם כל עונה הכוכבים של ארסנל עוזבים אותה והיא אדיין נותנת משחק אטרקטיבי וכן היא אחת הקבוצות היותר התקפיות בפריימר ליג , עם לא הכי התקפית (אני אומר את זה בתור אוהד יונייטד.)
גלורי יונייטד :) | 28.01.12
13.
בתאורתי נכון . במעשי מוריניו לא יעזוב את ריאל ואם כן זה לא יהיה לארסנל .
אם הוא ילך לאנגליה זה יהיה למקום כמו מנצ'סטר סיטי . אני לא באמת יודע מה התזרים מזומנים של ארסנל ואם באמת נכון שונגר לא משתמש בכסף שיש לו או שהוא לא משתמש כי אין לו כסף אבל מוריניו זה עסק יקר . זה עסק יקר בצ'לסי וזה עסק יקר בריאל מדריד וזה עסק סביר באינטר . אם לארסנל יש את הכסף של אינטר לרכש אז אולי יש על מה לדבר אבל אני לא בטוח אם גם את זה הוא ירצה . ניחוש שלי הוא ישאר במדריד ואם לא ובמיקרה ומנצ'סטר סיטי לא תיקח אליפות אז הוא יגיע לשם .
עמית | 28.01.12
12.
בחזרה ל- 10
צודק, אבל ונגר מאוד מכבד את דיין, גם בתור איש מקצועי, והיה יותר מוכן להשתכנע על ידו להביא שחקנים יותר בכירים - מה שכל כך חסר לארסנל של השנים האחרונות שטובעת בעקשנות של ונגר. ולגבי שחקן אחד שהגיע ככוכב? ברגקאמפ למשל. לגבי הנרי ניתן להתווכח כי ביובנטוס הוא לא היה אפקטיבי בתור שחקן כנף. להביא את פברגאס היה תרגיל מעניין של דיין (שלא תבין אותי לא נכון, ונגר מאוד רצה, אבל לא הוא זה שדחף והוציא את זה לפועל). לגבי מה שאמרת על לשפוט את ונגר לגבי תוצאות מיידיות ולא העתיד שהוא אמור לבנות... נראה לי נסחפת קצת עם התגובה. אתה בטח שמעת על ריאל לא קצת, ואמור להיות מסוגל להבין שהמערכת שם (תקשורת, אוהדים, הנהלה) לא רוצה לשמוע על טווח ארוך. בטח שלא עם ההלואות שנלקחו מהבנקים שרוצים את הכסף חזרה לא עוד 20 שנה אלא עכשיו. זה לא שזה לא אפשרי, אבל אני מוכן לשים כסף על זה שבמדריד, לפחוחת של הכמה שנים הקרובות לא יהיה אחד שישרוד בלי להביא תוצאות או שיפור לפחות בטווח המיידי. מוריניו בא כקבלן תארים מוכח ולכן, ללא תואר, הוא ישלח הבייתה טיפה אחרי מאמנים מקאליבר קטן יותר.
אלכס | 28.01.12
10.
ל 8 ו ל9
ל 8 : כן כן שמענו עליך כבר בכל מקום אתה בוכה את אותו הבכי ובכל מקום זה לא מעניין אף אחד. אני מאוד אבל מאוד מקווה שמוריניו לא יגיע לארסנל, לא ראיתי אותו עדיין עושה שום דבר מיוחד בקבוצה בלי תקציב מנופח. מוריניו יכול רק להרוס את מה שטוב בארסנל גם עם הוא יקח איזה גביע שולי בדרך. אני מבין שהתחלת לאהוד את ארסנל כשהם היו בשיא (ולא אל תתחיל להגיד לי שאתה אוהד אותם כבר 20 שנה כי שנינו יודעים שלא) ואהבת להתלהב לחברים שלך שהקבוצה שאתה אוהד הכי טובה אבל עכשיו אין לך לצערי על מה להתלהב ולכן אתה מוכן להרוס את כל העקרונות שמבדילים בין ארסנל לקבוצות כמו צ'לסי או סיטי בשביל קצת BRAGING RIGHTS. ל9: דיוויד דיין לא היה זה שקבע איזה שחקנים יבואו או איזה שחקנים ישחקו, הוא היה אחראי להביא את השחקנים שוונגר אמר לו להביא ולסגור את העסקאות ( מה שגזידיס אמור לעשות עכשיו ). חוץ מזה שה"כוכבים" שארסנל הביאו אז היו ילדים שהתפתחו לכוכבים . (תן לי שחקן אחד שהגיע במעמד של כוכב). מאיפה הבאת את השטויות שכתבת אני לא יודע . למה ששניכם חושבים שוונגר יפוטר מהר אני בכלל לא מבין, בכתבה נאמר שריאל כביכול צריכים את וונגר שיבנה להם עתיד ולא כדי שיביא להם תארים מהירים. לכן למה נראה לכם שוונגר יישפט ע"פ תוצאות מיידיות אם הוא מגיע כדי לתת תרומה לטווח הארוך . זה רק מראה עד כמה שניכם לא מסוגלים לראות מעבר לאף שלכם ולא מסוגלים לחשוב טיפה קדימה או טיפה מעבר. אין לי בעיה שוונגר יעזוב את ארסנל אבל בחיים לא הייתי לוקח את מוריניו במקומו.
אוהד | 28.01.12
9.
האמת?
התגובה הראשונית שלי הייתה שאין סיכוי שריאל מספיק טיפשים כדי לתת לזה לקרות. אבל... כשונגר לקח אליפויות, היה לידו את דיין לידו שהיה אחראי על הכוכבים בארסנל (ונגר, כרגיל, העדיף את הילדים שלו). בריאל יש לו את פרס שלא יאפשר לו לא לשתף את הכוכבים שמוכרים חולצות ומנויים. ואם לקחת בחשבון את המוניטין של וונגר (מלבד "לוזר"), אני חושב שיהיה לו שם קצת אורך נשימה לפני שהוא יפוטר מה שיאפשר לו לעשות משהו לפני :) אז אולי הטרייד לא כזה חד צדדי, אבל אני חושב שריאל תפסיד מהעניין.
אלכס | 27.01.12
8.
עסקה מצויינת לארסנל(ונגר בנה ואח"כ הרס את שבנה...)ורעה מאוד לריאל מדריד.....
אם התסריט החלומי הזה אכן יצא אל הפועל(אני ממש לא מאמין)תוך חדשיים ימים,מר ונגר ההזוי(כבר 7 שנים הוא נמצא לא כשיר לספוג את המציאות היום יומית...)פשוט יזרק בבושת פנים מהסנטיאגו ברנבאו. מבחינת ארסנל,העיסקה ממש לא אפשרית(ליגוני הרב)כי הנהלת ארסנל הקמצנית והלוזרית,תחשף במערומיה ע"י מאמן עם אמביציה ווינריות כמו ג'וזה מוריניו. בקיצור: כמו שאני כותב כבר 7 שנים תחת כל עץ רענן: "עם ונגר וההנהלה,אין עתיד למועדון כדורגל ארסנל"!!!!!!
ארסנלי אנטי ונגר | 27.01.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת