אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": עורכי דין מתחום הפירוקים מחתימים על עצומה למען השופטת ורדה אלשיך

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
להקים וועדת חקירה עכשיו ומיד
על הוועדה לבדוק את קשרי עורכי הדין הזוכים לשכר טרחה במיליונים רבים על חשבון נושים שחייהם נהרסו לבלי שוב. ולמי שעוד לא הבין בית המשפט אמור להיות היכל הצדק, נטול ניגוד עניינים ומשוא פנים. כיצד יוכל עו"ד שלא חתום על מכתב התמיכה להופיע בפני השופטת כשהצד השני הוא עו"ד החתום על מכתב התמיכה, מה הסיכוי שהשופטת תפסוק ללא משוא פנים במקרים אלו ?
לא יאומן כי יסופר | 30.01.12
29.
מי אם לא עו"ד חבר ??
לא הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה המלוכלכת הזאת ויבדוק את פשר היחסים הלא תקינים בן עו"ד חבר וכבוד השופטת הבכירה גב' אלשיך? לאן עוד אפשר להגיע מעבר לחתימה על עצומות עד כאן ולא יותר. הגיע העת לחקור ולהוציא את ולפרוס את האשפה בפני הציבור ולשפיטתו.
GAL | 30.01.12
27.
ללא קשר למכתב עורכי הדין. חייבת לצאת לחופשה.
איני רואה כל הבדל בין פרשית נתן אשל ממשרד רוה"מ ובין פרשת אלשיך. בצדק ייעץ לו עו"ד וינרוט לצאת לחופשה בת 10 ימים עד לסיום הבירור בנציבות המדינה, על מנת שניתן יהיה לקיים בירור מעמיק ובכדי שלא לפגוע בלגיטימיות של לשכת ראש הממשלה המחויבת להמשיך ולפעול באופן רציף. השופטת אלשיך ממשיכה לשמוע תיקים באולם בית המשפט המחוזי דבר המעורר תמיהות ותהיות רבות לנוכח הטענות שהועלו כנגדה ואשר מצאו ביטויין בפרוטוקולים שהוצאו תחת ידה. גם המערכת המשפטית צריכה להמשיך לתפקד ומוטב יהיה לה לשופטת אלשיך כמו גם למערכת המשפט, אם בימים שעד להחלטת נציב התלונות, נשיאת בית המשפט ושר המשפטים, לא תימשך שמיעת התיקים ופעילותה באולם המשפט. תגובות הנהלת בתי המשפט, המשך עבודתה של אלשיך ומכתב עורכי הדין מחזקים את הטענות המופנות כלפי אלשיך וכלפיי המערכת המשפטית ומעלים חשש כבד לנכונותן ואף לגבי אי סדרים מתמשכים הנוגעים לפעילותה. נדמה לי שהשופטת אלשיך זקוקה לייעוץ תקשורתי ומשפטי. אי אפשר לתפקד בנסיבות כאלה והנפגעים העיקריים מכך הם ציבור המתדיינים והמערכת המשפטית אשר ממשיכה לאבד מהלגיטימיות שעוד נותרה לה.
גיל | 30.01.12
26.
לתומכים שהינם בעלי עניין בהישארותה , הישרו מבט וראו את חזות המדינה ולאו דווקא את חשבון הבנק
לתגובה 21 ברור הדבר שהינה תגובה מטעם כמו תגובות אחרות שנכתבו , מעשיה של השופטת הינו חמור מאוד , איך הייתה מגיבה השופטת אם היה מתברר לה שאחד מבעלי דין היה מזייף פרוטקול או שליחה מתקן פרוטקול האם היא היתה סלחנית או היתה שולחת אותו או אותה לבית האסורים , אנו פשוטי העם רוצים לתת אימון מוחלט בבית המשפט ולאור מעשיה אין אנו יכולים לתת אימון .
אזרח | 30.01.12
25.
מי אם לא עו"ד חבר ??
לא הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה המלוכלכת הזאת ויבדוק את פשר היחסים הלא תקינים בן עו"ד חבר וכבוד השופטת הבכירה גב' אלשיך? לאן עוד אפשר להגיע מעבר לחתימה על עצומות עד כאן ולא יותר. הגיע העת לחקור ולהוציא את ולפרוס את האשפה בפני הציבור ולשפיטתו.
GAL | 30.01.12
21.
כל הכבוד וישר כוח לעורכי הדין תצטרפו נוספים,כב' השופטת אלשך שופטת נפלאה מקצועית וישרה כפלס
כאזרח שעבר מסכת קשה אם חברה שלא שילמה לי והגישה בקשה לפירוקה ישבתי כעובד בבית המשפט במהלך המשפט ועלי לאמר כי הגב' אלשך הנה שופטת מעולה והגונה, מכובדי עורכי הדין כל הכבוד ליוזמה שנקטו עורכי הדין זו יוזמה שהנה במקומה ויפה שעה אחת קודם,מיותר לציין כי כב' השופטת ורדה אלשך הנה שופטת נפלאה מקצוענית אמיתית בעלת הבחנה מקצועית שרוב שופטי המדינה לא ניכונו בה ,גם אם שגתה השופטת, אין לעשות בה לינץ כי היא אינה ראויה ללינץ, כולנו שוגים כולנו בני אנוש ועל אחת כמה וכמה כאשר בכל שעות היממה כב' השופטת אלשך עוברת על כמויות חומר אין סופיות במטרה לחלץ עובדים ובעלי עסקים כושלים, תובעים ונתבעים מבוץ אין סופי כמו כן אין לפגוע בה בכל צורה הואיל ויושרה והגינותה מעניקים לה כיסוי אין סופי ולא בחסד אלא בזכות פועלה רב השנים בתחומה,כאזרח אני קורה למצטרפים/ות נוספים משדרת עורכי הדין להצטרף לחתימה על מכתב ההגנה על השופטת ורדה אלשך שהנה ראויה לו בכל פרמטר ואין כאן עניין של שמור לי ואשמור לך כי אצלה אין דברים כאלה בסוגיה דנן יש להראות אנושיות וחברות מקצועית גם לשופטים הראויים לכך ולא רק לבוא בטענות
דן נבו | 30.01.12
20.
לשכת עורכי הדין- אם אתם שומרי הסף שלנו- תלונה נגד עו"ד חבר וכלל החותמים עכשיו!!
הייתי שוקל גם הרחקה מהמקצוע. שילטון הדיקטטורות כבר כאן- עורכי הדין תומכים בשופטיהם בברמה האישית?? הזוי הזוי הזוי. לא יכול להיות שיהיו מפגני תמיכה אישיים ופרטניים שכאלו. מי שחותם לאלשיך ולא יחתום מחר לקרת מה דינו?? האם באמת ניתן להאמין שאין זה ישפיע על השופטים?? אין דבר יותר גרוע למקצוע מהמעשה שעשה עורך דין חבר. הנ"ל יגרום לכך שרק עורכי הדין שמקורבים לשופט יוכלו לקחת אצלו תיק- ואילו אילה שלא חתמו לו ימנעו מכך. לא יהיה צדק.
עורך דין סופר מוטרד. | 30.01.12
17.
להעמיד את עורכי הדין למשפט בלישכה- מעשיהם כמו לתת שוחד לשופט.
אין לי ולא כלום עם השופטת אלשיך וכנ"ל עם עורכי הדין שהתלוננו. כול אחד מהצדדים רשאי להביע עמדה בנושא משפטי הנוגע לו. גם הזכות להתלונן שמורה לכול. אבל עצומה/ מכתב תמיכה.... בשופט מכהן. איך תוכל עוד השופטת הנכבדה לדון בעניינים שהעורך דין מעורב בהם ולא תיטען טענת משוא פנים וניגוד עניינים. לדעתי הרי על לישכת עורכי הדין לקרוא לסדר את החותמים ולהעמיד לדין את היוזמים. האישום: ניסיון להשפיע על החלטת שופט בדרך של "שלח לחמך על פני המים". גם כך רבות התלונות על מערכת הקירבה בין פרקליטים ושופטים בעניין החבר מביא חבר. האם יוכל מישהו לומר שהתנהלות זו לא תשפיע על החלטות השופטת בעתיד. האם השופטת עצמה תוכל לשבת על המדוכה ולומר שאינה שומרת טובה לפרקליט ששכב עבורה על הגדר?
משפטן אזרחי | 30.01.12
14.
עם כל התרומה האדירה שלה, זיוף פרוטוקול לצורך תלונה הוא. חמור יש לפתוח בחקירה פלילית
שימו לב מי עומד בראש מכתב התמיכה עו״ד פולק אשר משרדו ניזון משכר הטרחה אשר כבודה פוסקת. אם מדברים על שכר טרחה ״ע״פ התקנות״ גם בזה אני בספק גדול, תמיד היא מעניקה תגמולי ״מאמץ מיוחד״ כאילו עורך הדין עושה טובה שהוא טיפל בתיק ( על מה המאמץ, בסיס העבודה של עורך דין זה להתאמץ). ושאלה ונוספת בהנחה ומסתבר שעשו פיל מעכבר (מה שאני מקווה למען עתיד שופטת מוכשרת שכזו וכבוד המערכת) כיצד עורך דין כזה יכול להופיע מולה ללא חשד למשוא פנים ״הצדק צריך להיראות ולא רק להעשות״. ושוב אם אם עשתה את המעשה המתואר מקומה לא במערכת המשפט. אבל אם יתברר שזה הכל ניפוח של בלון התקשורת תצטרך לעשות חשבון נפש ארוך וגם הלשכה.
גיל | 30.01.12
13.
יוזמה ראויה ואצילית - וכל הציניקנים שעוסקים בהכפשת השופטת...
בהמות נאלחות. אין לי כל נגיעה לשופטת אלשיך אבל תגובותיהם של חלק מעורכי הדין בעניין הזה רקובות, וקריאתן רק עוזרת להבין למה עורכי דין לעיתים מצטיירים לחלק מהאוכלוסיה כטורפי נבלות. ההיבריס והדיבה שמתפוצצת פה בטח שלא תביא לצדק.. יוזמה ראויה של עו"ד חבר, ג'נטלמן אמיתי.
דיוגנס איש סינופ | 30.01.12
6.
עליהום מיותר על שופטת מעולה שלוקחת על עצמה את הבעיות הקשות במשק!!!
ראיתי אותה במס' תיקים בהם הבהירה לכולם שאין אצלה אף "בן יחיד" והיא עושה את המיטב במצבים מורכבים ולא קלים של חדלות פרעון. המציאה את המשפט "מימוש דה לוקס" להקפאת הליכים ומכירה כל פרט בתיקים המתנהלים אצלה.
א הבנקאי | 29.01.12
2.
השופטת מגינת האזרח.
כל התרררם סביב כב' השופטת אלשיך, הוא פוליטי לחלוטין, כל הכבוד להתארגנות של עו"ד במכתב תמיכה בשופטת המכובדת,יודעת לפסוק ולנהל דיון , כל הנעלבים לכו לילמוד את החומר בטרם אתם מופיעים עבור זה משלמים לכם. כב' השופטת שומרת על האזרח הקטן מפני כל התאגידים, הגופים המוסדיים והואוליגרכים הבאים עלינו לכלותינו. הרבה אזרחים חייבים את כבודם לשופטת אלשייך. ואתם שם בלישכת עו"ד בושו לכם, כבדו את מערכת המשפט ואז יכבדו אתכם.
מוסקוביץ-אזרח | 29.01.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת