אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מקום אחרון בטבלת ההעברות: ארסנל

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
לא הבנתי מה את רוצה?
נראה לך שאוהדי ארסנל נהנים ב7 שנים האחרונות? חוץ מגמר האלופות לא היה לנו שום הישג אמיתי ( וגם זה הגמר זה לא ממש הישג).... אבל נשאלת מהי האלטרנטיבה? והתשובה היא שאין! אם ארסנל לא הייתה מתנהלת בהיגיון בשנים הללו (ובכלל) היא הייתה קורסת! אז מה עדיף כמה שנים בודדות של הצלחות ואז קריסה?!? כמו שקרה לביתר, ללידס יוניטד, לפורטסמות, ללה קורוניה וסלטה ( וגם לוולנסיה) ? התשובה היא לא! לד משמעית!
ברגקאמפ | 07.02.12
2.
אוהדי ארסנל אוהבים לשחק בנדמה לי
ברור שוונגר גאון, בגלל זה הוא שומר כספים ושומר על התנהלות תקינה, תגיד לי אתה אוהד קבוצה בגלל שהיא מרוויחה או בגלל שהיא מנצחת? ארסנל מרוויחה כבר כמה שנים ,וזה לא מונע ממנה למכור כל כישרון שהיא מגדלת לקבוצות אחרות, ולכן גם להיכשל תמיד ברגעי האמת, כי אין מה לעשות, עם מגנים בני 19 בלי דמות בוגרת לידם לא הולכים למכולת. אבל העיקר שיש שורת רווח, נכון? שכחת אולי שקבוצה מושכת הישגים (וגם כספים) על ידי הצלחות במגרש, וכדי להצליח צריך למשוך את הארנק ולהביא שחקנים. אז יופי שאתם מתגאים בניהול הפיננסי, זה רק מחיש את הפיכתכם למועדון שולי שלא סופרים אותו בדרך לאליפות.
אוהדי ארסנל מצדיקים את הפוץ?  | 06.02.12
1.
מממ?? בוא נחשוב מה קרה בשנים האלו בארסנל?
אולי הם בנו אצטדיון שעלה פי שתיים ממה שתוכנן? אולי בשנים האלו נכנסו הטייקונים הערבים והרוסים לכדורגל והרימו את המשכורות של השחקנים לגבהים חדשים? בתוך הטבלה הזאת צריך לעשות את החישוב של המשכורות גם! אם ווין רוני עלה בזמנו 30 מליון פאונד ועכשיו הוא מרוויח 250 אלף פאונד בשבוע (ואם תארים זה אפילו יותר) אז זה אומר שבשנתיים וחצי יוניטד משלמת עליו עוד 30 מליון! זה החישוב האמיתי ולא רק מכיר הקניה! אם ארסנל הייתה נוהגת כמו חברותיה לצמרת בשנים הללו אז היא הייתה מתרסקת ומצטרפת לפורטמסות במחלקת הבראה... כול הנתון הזה רק מצביע על הגאונות של וונגר ועל דרך העבודה והתשתיות נוער המצויינות שיש לארסנל! זוהי הוכחה ניצחת ליכולתו של וונגר להוציא את המקסימום מהשחקנים שלרשותו!
ברגאקמפ | 06.02.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת