אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

5 הטיפים המנצחים לטיסה מושלמת

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
עצות נחמדות, אבל לא נכונות
קודם כל, שתיית אלכוהול בטיסה לא מומלצת, כפי שיעידו כל מיני מפורסתמים שיכורים. שנית מושב במעבר מומלץ למי שרוצה לשבת במעבר, ומה עם אלו שרוצים לשבת ליד החלון? מזוודות עם ארבע גלגלים שמובלות ברצועה, ממש כמו כלבלב שובב שמובל ברצועה, נוסעות בעיקר להיכן שבא להן, ולא ממש לפי רצון בעליהן. עצות נוספות?
הלא נוסע | 19.02.12
6.
הכל רק לא אל-על
המטוסים קטנים. הדיילות חושבות שהן מדגמנות ולא בעצם ממלצרות. אם בטעות יש לכם קילו או שניים יותר הם מחייבים אותכם על אובר וויט. מה שרוב החברות לא עושות על קילו או שניים. המחירים שלהם זה ברמת החוצפה. ובשורה התחתונה.. יש הרבה הרבה הרבה יותר חברות ממה שאתם מדמיינים בכדי להתפשר על אל על..
שונא אל על! | 19.02.12
3.
אופציות אחרות הן...
א. לטוס שישי ערב או שבת בוקר - אם אתם טסים בחברה זרה שפוקדת את ישראל על בסיס יומי.... תענוג להיות בטרמינל חצי ריק והסיכוי לתפוס שלישייה פנויה גבוה הרבה יותר! ב. הזמנתם כרטיס? לא משנה אם דרך סוכן או חברת התעופה ישירות, כנסו להזמנה ו-וודאו שהמושב שאתם רוצים מסומן לכם. ככה תבטיחו את המושב שנוח, מהכתבה שלעיל. ג. אם אתם לא רוצים ארוחה מיוחדת (דהיינו, מסתפקים בכמעט בקר וכאילו עוף), אל תסמנו את הארוחה הזו בהזמנה, יביאו לכם אותה 20 דקות לפני כולם ותתקעו עם המגש עד לפינוי של כולם;
אלעד | 19.02.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת