אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל קניוני עזריאלי: "אין טרנד של חזרה לחנויות הרחוב - זו המצאה של יחסי ציבור"

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למפסיד מקריית אתא
תתארגנו בעלי העסקים והנכסים באזור/רחוב מסויים, רצוי הרחוב הראשי ומרכז העיר, תקימו יחד עם העירייה חברת ניהול בדומה לנעשה במסחר המאורגן- קניונים, תפעלו באינטרסים משותפים: שדרוג המרחב הציבורי המסחרי, שדרוג החנויות , שיווק משותף ואז אולי תתנו פייט לפאואר סנטרים והקניונים. אני יודע שניסיתם בעבר ונכשלתם. כבודדים יהיה לכם קשה להתחרות...התהליך לא פשוט אבל אפשרי...ובכל מקרה עדיף על לשבת בצד ולטעון להפסדים, מי אתה רוצה שייחלץ אותך? עזריאלי?
יהודה  | 23.02.12
4.
מי אלו בעלי האינטרסים ?
מה רציתם שמישהו שנוסע במאזדה יגיד שהיא לא מספיק טובה וימליץ ליסוע ברנו? הרחוב המסחרי הוא המתחרה של הקניונים ומרכזי המסחר המאורגן בד"כ של הרשתות הגדולות. למה שנדיר יודה שברחוב יותר כדאי מאשר בקניון? אז הקניונים, פאר, לא תמיד ינצחו, הם כבר לא. 61,000 העסקים בתל אביב בד"כ הקטנים והבינוניים ברחובות הם המנצחים. כשעם ישראל יבין יותר ויותר שהרשתות הגדולות שיושבות בקניונים ומשלמות שכר דירה ודמי ניהול חסרי פרופורציות מגלגלות את העלויות לצרכן ושמוצרים דומים ולעיתים זהים אפשר לקנות בחנות הרחובית במחיר נמוך הרבה יותר מבלי לפרנס על הדרך דב בן דובים למיניהם ולהיפך..להשאיר את הכסף המקומי בכלכלה המקומית..לרשתות ולקניונים תיהיה ירידה משמעותית ולרחובות המסחרייים תיהיה עדנה מחודשת ומועצמת. עיין ערך שינקין, אבן גבירול ועוד.. וקפוץ לביקור מסחרי בנתיבות.60,000 של מסחר בנתיבות מצליחים יותר מהעזריאלי בבאר שבע.
יהודה עירוני | 22.02.12
3.
עזריאלי
הקניונים לוקחים מחיר לא הגיוני לסדר את האוזן 20000 שקל ליום עבור חנות של 65 מטר כןלל דמי ניהול לא כולל ארנונה לא כולל עובדים לא כולל חשמל הנהלת חשבון ועוד ים הוצאות שותפות בעלי חנויןת ברובם קורסים משפחות נהרסות בעלי עסקים בודדים מצליחים לסרוד ועזריאלי מנותק ממשיך לעלות מחיר חרם קניונים למספר ימים יעיר את הנבלות אחד שיודעה
עדי | 22.02.12
2.
פעם קנינו מעיל בחנות רגילה במדרחוב שעלה 100 שקל. היום בגלל שזה בקניון עולה 300.
למה אני צריך בכל בגד או מוצר אלקטרוני לממן את עלויות הפאר הנוצץ המיותר הזה של מר פאר נדיר (אגב, עזריאלי זה לא כזה פאר נדיר, סתם קניון לא נחוץ). הקניונים ואיתם הפאוור סנטרים הם אשליה של מבחר. בפועל הכל הרבה יותר יקר והמבחר רק נעשה יותר מצומצם כי הם לא מאפשרים תחרות אמיתית ודמי השכירות הגבוהים מגולגלים על הצרכנים!
בהחלט חזרה למרכזי הערים | 22.02.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת