אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כאבי גדילה

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
תשובה לגדי מתגובה 6
בקטמון חברי ההנהלה זהירים מאד עם כספי העמותה, ובכל זאת במהלך השנה תמיד קורה הבלתי צפוי ונוצרים גרעונות "קטנים" של כמה עשרות אלפי שקלים. ישנו ריטואל קבוע של אסיפת אמצע שנה שבה מציג רואה החשבון את התקציב, החובות וההכנסות, ובדיעבד כל החברים שמים כל אחד יד בכיס ומשקיעים עוד 200 שקל לאדם בממוצע כדי לכסות את החוב. מצד אחד, ברור ששקיפות והגינות כזו אין למצוא בשום קבוצה בספורט הישראלי למעט אלו שבבעלות האוהדים שלהן. מצד שני, אתה צודק שהאוהדים אינם יכולים לדעת בזמן אמת על כל הוצאה וכל חוזה שההנהלה הנבחרת חותמת עליו, והיכולת היחידה שלהם להשפיע היא בדיעבד, בזמן הבחירות השנתיות להנהלה. לכן בוחרים שלושה חברי הנהלה בעלי כוח שווה, כדי שיבלמו ויאזנו אחד את השני.
אלדד | 27.02.12
7.
העתיד כבר כאן
הכיוון ברור. הכדורגל הישראל מתקדם בצעדי ענק לשינוי יסודי במודל הניהולי. מחד קבוצות האוהדים החדשות והמלהיבות ומאידך בעלי קבוצות שדבק בהם אבק פלילי או שהם תימהוניים המקימים עליהם את אוהדיהם (מחר יתקיים דיון בעניין בכנסת ישראל). לא רחוק היום בו תישלל התמיכה הציבורית הכספית (טוטו בעיקר) בקבוצה שאין בהנהלתה יצוג לציבור אוהדיה ותגבר התמיכה בקבוצות בהם יש יצוג לאוהדים בהנהלה ולבטח בקבוצות האוהדים. זה הזמן לתפוס פוזיציה !!!
קרגולה | 27.02.12
5.
העתיד בקבוצות האוהדים - השקיעו בחוכמה ותרויחו בענק
כל משקיע שנכנס חייב לבדוק את הפוטנציאל ולאו דווקא את הרווח המיידי אם בכלל. חשוב לוודא שיש בסיס של קהל אוהד ותומך, בעל חשיפה גבוה, מותג נקי עם היסטוריה מפוארת ועתיד מבטיח. פרויקט ששם לנגד עניו לא רק את ההצלחות על המגרש אלא גם מחוצה לו, פעילויות בנוער ובקהילה בכלל, הובלה של פעילויות חינוכיות וחברתיות. תמיכה פעילה של מתנדבים אנשים מכובדים שיכולים לעזור בניהול ובהרמת פרויקטים שונים בקהילה ובכלל. את כל זה אפשר לקבל על מוכן צריך רק לעלות על העגלה היום כשהקבוצה ללא חובות ובשלב שבו עקומת הלמידה נוחה ומחסום הכניסה הכספי נמוך. שווה לבדוק!
משקיע נבון יבוא ליפו | 27.02.12
2.
נושא מבנה הבעלות החדש בקטמון עדיין איננו סופי ...
יש כרגע ועדה שבוחנת את האפשרויות השונות בנושא, כדי שלא נמליך על עצמנו סאסי חדש. לא ברור בכלל האם יש בנמצא בישראל בעל הון שיסכים להיות שותף בקבובצת כדורגל שבה רוב המניות יוחזקו תמיד בידי האוהדים, בעל הון שרואה בכדורגל השקעה חברתית וחינוכית ולא אמצעי להאדרת שמו...
אלדד | 27.02.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת