אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכדורגל הישראלי הוא ביצה קטנה

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
שהכדורגל הישראלי ימשיך לחטוף
יפה שאתה ועוד כמה צדיקים רוצים בהצלחת הכדורגל המקומי,אבל אין שום סיבה להציל משהו רקוב מהיסוד, אלא לחכות לנפילתו. הכדורגל שלנו כה רקוב ומושחת מהבסיס, החל מההתאחדות,דרך בעלי קבוצות עם סממנים עבריינים וכלה כמובן בשחקנים שרובם ערסים עם התנהגות של פושעים או סתם בעלי מוסר עבודה לקוי. אין סיבה להציל את הכדורגל בארץ,הוא צריך להתרסק כי אחרת לא יוכלו לשקמו. התקווה שלי היא שברגע שהתקשורת תפסיק לעסוק בכך, אחרוני האוהדים יברחו מהאיצטדיונים ולא יהיה כסף, אנשים שבאמת רוצים לשחק כדורגל, ורוצים בהצלחת המועדונים ישארו, ואולי נקבל פה ליגה שכוכביה מתהדרים יותר במדורי הספורט מאשר במדורי הרכילות והפלילים, ליגה שהורים יכולים להביא אליה את הבן שלהם ואת האישה כדי להנות מחוויה דומה למופע בלט או מופע מוזיקלי (כמו באירופה). עד אז כל פמפום של הצעה אחרת היא בסך הכל מנת אנדרנלין לגוסס ממחלה חשוכה,נותן לו עוד כמה דקות חסד, אבל חסר תועלת.
גיא | 04.03.12
6.
אני לא מבין
אוריאל דסקל היקר, אתה אולי אחד מאנשי הכדורגל והספורט האמיתיים היחידים שקיימים במדינה. אתה, והבחור היחיד הנוסף שעשה תואר שני במנהל עסקים בהתמחות בניהול ספורט. אני קורא אדוק ומידי שבוע של הטורים שלך, ומסכים וחרד עם התהליך שקורה כאן במדינה מבחינת ליגת הכדורגל השישית בטיבה באירופה. השאלה שלי היא: למה לא לקחת את זה לשלב הבא? ברור שאכפת לך. ברור שזה משנה גם לאוהדי הכדורגל האמיתיים בארץ- כותב שורות אלה, הוא אחד מהם. למה לא להעלות את העניינים האלה השכם וערב אל מול שרת הספורט? לדרוש לעגן את כל הדברים הללו בחקיקה ולעקור מן השורש את מה שרע במדיניות הלוזוניות שקיימת כאן. הגיע הזמן לקחת את זה צעד אחד קדימה, לקדם את המהפיכה החברתית של הכדורגל בישראל, ולפי דעתי, אתה בהחלט במקום בעל מספיק השפעה כדי לעשות זאת.
אלון | 03.03.12
5.
הכתב צודק במאה אחוז -כל הכבוד
כל הכבוד לכתב האמיץ. זה ידוע שפרכים שולטים ומנהלים את הכדורגל הישראלי. תלכו לראות איזה הורים מגיעים לליגות הילדים והנערים. "פרכלנד" אחד ענק. מקללים, מנבלים,נשפילים ילדים אחרים. מדינת פרכלנד בהתגלמותה. ומאיפה זנ שואב את הכח? מההתנהלות הכדורגל הבוגרת בארץ והניהול של בעלי המועדונים הפרכים.
פנימאי | 03.03.12
4.
הרגולציה לא מאפשרת להרויח?
נראה לך ששרצקי יכול להרויח כשיש להם בממוצע 831 צופים במשחקי הבית? בסה"כ הקבוצה שלו מצליחה בעונה חלשה של הגדולות. הרי רוב ההכנסה שלהם היא מהטוטו והטלויזיה. מכבי חיפה והפועל ת"א נכשלו כיוון ששחררו שחקני מפתח ולא הביאו מחליפים, ובגלל מאמנים לוזרים כמו אלישע וקשטן. הבעיה בארץ היא היעדר ניהול וחוסר ידע בשיווק. אין מנהלים מקצועיים בכדורגל , בטח לא אנשי עסקים, ואין להם מושג איך לשווק: מילוי האיצטדיונים ע"י מתן כרטיסי חינם לצעירים, חיילים ונשים. גם ענין הספונסרים מגוחך, מה זה חסות ב 100,000 דולר? יש לקבוע מינימום של מיליון דולר לספונסר, או שלא יהיו ספונסרים בכלל.
יוני | 02.03.12
3.
הכל מתחיל ביו״ר ההתאחדות נקודה
תראו לאן האיש הגיע בקומבינה, הרס ענף וממשיך בתפקיד באופן חסר יושר כהרגלו תכירו את אחיו ושותפיו מינויו ההזויים לאיגוד השופטים למאמני נבחרות את חוסר ההגינות בהענשת קהל וקבוצות שאינן לרוחו מינוי חצוף רואה החשבון של עמוס לוזון לבקרה התקציבית בהתאחדות העברת כספי קבוצות למכב פתח תקוה בקומבינת מכירת דמרי ל...טביב גל יוסף? גל חצוור ? דני לוי ? אזאגי ? כולם אמורים היו להציג רקורד נקי וגיליון נטול הרשעות בפלילים !!! עד שזה לא יקרה לא קיים עתיד לכדורגל בישראל !
מי שמבין יותר מהכתב | 01.03.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת