אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחירי הקישוריות הסלולרית בישראל מהנמוכים ביותר במדינות ה־OECD

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אותי מעניינות המשכורות יותר,הרי עלות המחיה צריכה להיות משוואת לרמת ההכנסה!
אי אפשר לדבר על עלויות שירותים ומוצרים במנותק מרמת ההכנסה,וידוע לכל שרמת ההכנסה פה מהנמוכות בארגון,לעומת עלויות המחיה שהם מהגבוהות בין חברי הארגון,מה שמהווה נטל גדול על תושבי המדינה,ודורס את מעמד הביניים והופך אותו לאט אבל בטוח למעמד נמוך ועני שמנהל מלחמת שרידות יום יומית!,ובקושי מצליח לגמור את החודש!
אחמד | 11.03.12
12.
את אף אחד לא מעניין הממוצע. אותנו מעניין איפה דמי הקישוריות נמוכים יותר.
את אף אחד לא מעניין הממוצע. אותנו מעניין איפה דמי הקישוריות נמוכים יותר ומתי גם אצלינו יהיו דמי קישוריות נמוכים כאלה. זה ברור שזו כתבה שמעוניינת שלא יימשך מתווה הורדת דמי הקישוריות. זה ברור כשמש.
כתבה מטעם | 11.03.12
8.
המחיר "הנמוך" =התחיל רק בהווה= בחישוב המצתבר אנו שילמנו יותר -
דוגמא : ברשת גדולה - מכרו עד לפני שבוע חלבה במחיר 10 שח - לפני שבוע שינו את המחיר ל 14 שח ( 13.99) - ולידו שילוט (שימו לב ) - = מבצע 10 שח = ! לקונים מעל סכום מסויים !!!!! את התרגיל הנל הם ביצעו אחר שהפננו את תשומת ליבם שהחלבה הארוזה עולה 10 שח ואילו חלבה על משקל בתפזורת של אותו יצר עולה 15 שח , בדרך כלל תיפזורת עולה פחות - ראו למשל גבינות או גרעינים, אתה הבנתה את זה בררררווווווךךךךך ( תישאלו את הגששים זל ) כך מתחילה ההונאה
כותבי תרחישים- 12-11-12 | 11.03.12
7.
חברים! אתם בוכים אבל.. למי הצבעתם בבחירות? למפלגה קפיטליסטית? או למפלגה סוציאליסטית?
הרי זו השורה התחתונה. זה אמנם לא שחור ולבן אבל בגדול: ליכוד (בראשותו של ביבי) = קפיטליזם כל מה ששמאלה מזה = יותר סוציאליסטי. אז אין מה לבכות כי רוב העם (ואנחנו מדינה דמוקרטית) בחר ביבי. אז רוב העם רוצה ביטחון וקפיטליזם. זו המדיניות. רוצים משהו אחר? יש בחירות. די לבכות בטוקבקים.
יניב | 11.03.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת