אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אושר סופית: משתוללים ברכב הליסינג? תשלמו

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

49.
הוספה ל 24
לא רק שהכל עובר לאזרח, גם משטרה הקימה"משמר אזרחי" משימות שיטור עוברות למתנדב, במקום לגייס שוטרים מקצועיים. זה נחמד לסייע אך לא מתאים למניעת פשיעה. במה שונה נהג הליסינג מכל אזרח אחר? מה הקשר בין דווח על רכב ליסינג או פרטי "ליצירת בטיחות" ההפך הוא הנכון. האחד מתפרע והשני מסתכן. סיכוי התאונה של השני גדולים פי כמה. גם היום אם רוצים להתלונן יש לוחית רישוי ומגיעים, בינתיים לחברות ימכרו שירותי מוקד ויחלבו אותם. לסיום לפני שבועיים התלוננתי על נהג למוקד, למזלי הצחלתי לעמוד אחריו ברמזור, למלא את כל הפרטים, בדיוק רב. התלוננתי ,המוקד שאל אותי כל כך הרכב שאלות גם לגבי עצמי, הצטערתי שלא ביקשתי טביעת אצבע מהנהג השני , כי כמעט רצו לשאול אם לקחתי. כל כך הרבה שאלות לא רלוונטיות. הסתבר שמדובר ברכב של אחת מחברות המחשבים היותר גדולות. מה עשו עם התלונה? לדעתי כלום! העיקר היתה לו מדבקה!!! והיה מוקד [סוג של עלוקה] שהתפרנס יפה!!!
שמואל | 15.03.12
45.
לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים
לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים לוביסטים
לוביסטים  | 15.03.12
43.
כל הכבוד לביילסקי, צריך לשים קץ להשתוללות של כל ההיטקסטים בכביש!
כל יום ובלי הגזמה אני קולט רכבי חברה של הייטקיסטים שמשתוללים על הכביש, אני הגשתי תלונות למנכלי חברות והעובדים נענשו, כל התגובות נגד כאן הם של אותם יפי נפש שמתפרעים על הכביש אבל בחו"ל הם מתהגים כמו בני אדם טובים!
הורדוס | 14.03.12
41.
הנה כל בעלי הליסינג בוכים, ומשתוללים.
העיקר אומרים לי על האופנוע "אתם משוגעים איך אתם נוהגים" אבל אם אני נזהר ונוסע לאט בנתיב, עוקפים אותי בתוך הנתיב שלי כמו עדר פילים משוגעים. כל בעלי הליסינג משתוללים ומסוכנים ("כל רוכבי האופנועים האלו משוגעים") וטוב שיעקבו אחריהם.
רני | 14.03.12
40.
איך ניתן להבדיל בין רכב ליסינג לרכב השכרה
מה שזה אומר גם רכבי השכרה חייבים להיות עם המדבקה איך היה ניתן להבדיל בין ליסינג להשכרה כי על כול חברת השכרה חייב להיות קצין בטיחות בתעבורה וכול רכבי ההשכרה תחת הפיקוח שלו כלומר שכול מי שמשכיר רכב שכור גם ניתן להתלונין ועוד אם זה חוק כלומר שברכב שאין לא מדבקה לא יוכל לעבור טסט ?
אודי | 14.03.12
34.
מחפשים את המטבע מתחת לפנס ולא היכן שהוא נמצא
פרופיל הנהיגה של מחזיק ברכב חברה הוא הרבה יותר סולידי ובטיחותי מהממוצע. לא מעט מזה בזכות העובדה שברבים מאד מרכבי החברה תמצאו כסא בטיחות ובוסטר במושב האחורי. במקום לייצר מנגנונים יקרים ומיותרים, מוטב שהגאון בילסקי יחוקק חוקים שיחייבו חילוט של רכבים משתוללים, יחייבו טיפול מחמיר בנוהגים בשלילה ועוד. בקיצור מר בילסקי, נראה לי שקבוצת המטרה שלך תכלול סטטיסטית הרבה יותר ערסים וערבים מאשר מתכנתים של אמדוקס או קומברס.
אחד שנון | 13.03.12
31.
חוצפה - שישימו מערכת כזאת לרכבים של חברי כנסת וציי מוניות קודם
הקנאה אוכלת אותם. קשה לשר שלא גמר תיכון והגיע סוף סוף לוולוו על חשבון הציבור לראות בוגר 8200 עם תואר שני נוסע במאזדה שהוא משלם עליה אגב, 4000 ש"ח כל חודש. אז מחפשים כל דרך להתנכל לו כדי שרק לשרים תהיה הפרווילגיה. לידיעתכם השרים הפילו הצעת חוק שתחייב אותם לשים מדבקה על הרכב שלהם. ראיתם שר שהנהג שלו ירד מ-160 בכביש 1 אי פעם?
שחר | 14.03.12
24.
מליציה ושמה משטרה
1. כאשר מחבלים מתאבדים טבחו בנו, במקום להעניק הגנה, העבירה הממשלה את האחריות אל העם וחייבה את כולנו להזהר ואת חלקנו לרכוש בכספם הפרטי נשק אישי(אנשי הקבע) 2. כשאזלו המים, במקום לבנות מתקני התפלה בזמן, העבירה הממשלה את האחריות אל העם, ייבשה גינות ויקרה את המים 3. עת כמעט וקרסו הבנקים בגלל חוסר בפיקוח ראוי, רכשה הממשלה בכספנו את מניותיהם ויש עוד דוגמאות שהמשותף לכולם הוא שכל אימת שהממשלה נכשלת, היא מגלגלת את התשלום אלינו בצורה כזו או אחרת. במקרה כאן, במקום להקים משטרה ראויה שתפקח ותאכוף את חוקי התנועה כראוי על כולם, הרי שאת הכשל של חבורת הליצנים מהמליציה שנקראת משום-מה משטרה מגלגלים אלינו ועלינו עם כל מיני רעיונות סרק
יואב | 13.03.12
23.
בשום מקום לא ראיתי נתון סטטיסטי לגבי מעורבות כלי רכב כלה בתאונות
הדרך היחידה להצדיק חוק כזה היא אם רכבי ליסינג מעורבים בתאונות יותר מרכב פרטי יחסית לנסועה, די בטוח שההפך הוא הנכון. יש שני נתונים גלויים וידועים 1. כלי רכב חדשים (עד 3 שנים) מעורבים משמעותית פחות בתאונות. 2. רכבי ליסינג הם רוב מוחלט מהרכבים החדשים. אז מאחר ונתונים אלה ידועים גם לחברי הועדה-הם יודעים שהחוק פועל נגד כלי רכב שמעורבים בתאונות משמעותית פחות מאחרים, ולכן חייבת להיות סיבה אחרת לחוק הזה, סיבה שלא קשורה לדגתם של חברי הכנסת הנכבדים לבטיחותינו. יש למישהו רעיון מה הסיבה?
אבי | 13.03.12
21.
המדינה היחידה בעולם שנלחמת בתאונות ע"י הלשנה
אין זו הדרך להלחם בתאונות הדרכים, זה כיסוי תחת עלוב של ממשלה כושלת שנמנעת מהשקעה בתשתיות טובות בטוחות וסלחניות. נמנעת מהשקעה בהסברה והדרכה.לא משקיעה כלל בחינוך תעבורתי, אין ספורט מוטורי , אין מגרשי הדרכה טובים ויעילים, גובים מיסים מהפרה החולבת ונותנים לה עונשים וקש, כך לא נלחמים בתאונות הדרכים, תזכרו שחברי הכנסת קיבלו פטור ממלשינון זה.הם מפחדים .......
aviהרצליה | 13.03.12
18.
מי הסמיך את קצין הרכב לוודא אם התלונה אמיתית או סתם קשקוש???
מסוכן מאוד המהלך הזה, התלונות יגיעו אל קצין הרכב והוא יקבל החלטה? מאחורי מהלך זה נודף ריח חריף מאוד של אינטרס כלכלי מובהק. לשם אכיפה ובקרה יש את משטרת ישראל, והיא ורק היא אמורים לאכוף את חוקי הנהיגה. אגב, הכותב נוהג ברכב ליסינג וממש לא משתולל.
גיא | 13.03.12
16.
תגידו, אין לכם במה להתעסק ? מה זה השטויות האלו ?
להוסיף עלויות לחברות ? בשביל מה? מה זה יתן? מה זה קשור לתאוונת דרכים ? מה זה קשור לסקר שכביכול עשו ? זה מה שימנע תאונות דרכים ? ודרך אגב, יש חברות שמפעילות תוכנה מסוג זה ועוקבות אחרי העובדים שלהם. עבור עובדי מנהלה , יש בזה פגם לפרטיות. אם זה נהג משאית או שליח אז זה חובה ברמה העסקית בלבד.
אדם פרטי | 13.03.12
15.
עו ד חוק ללא שום תועלת שמקדמת חברה מסחרית על חשבוננו
החוק הוא לא הגיוני אנשי ההייטק החנונים הם לא הסיבה לתאונות דרכים ואם המלשינון הזה הוא חשוב אז שיהיה שיוקם מלשינון לכל כלי הרכב לא רק לליסינג החברה שמקדמת את השרות שכרה לוביסט ואין אף ח"כ שיכול למנוע את החוק המטופש הזה כרמל שאמה ובילסקי הם שפוטים של הלוביסטים - לא להצביע להם בפריימריס מה שמרגיז שהאינטרס הכלכלי מאחורי החוק הזה כבר נחשף אבל זה לא עוצר את הטימטום
נשבר מהלוביסטים | 13.03.12
6.
תכנסו ותפנימו!!
גם ברכבי פורד של הצבא הנהגים שם משתוללים ונותנים גז כאילו אין מחר והדלק על חשבון כולנו!!! וכן הגיע הזמן ידוע שנערים שיש שנוסעים ברכבי ליסינג של הוריהם לא אכפת להם לא מהרכב לא מהחיים שלהם ומסכנים את הסובבים אותם!! צריך להכניס להם סכומים יותר גבוהים בביטוח לרכבים ש"משתוללים" וככה זה יוריד את המחירי ביטוח לנהגים רציניים יותר שנוהגים בזהירות..
הגיע הזמן | 13.03.12
3.
תשלמו? איך בדיוק?
קצין הרכב שלי הוא לא שוטר, אין לו דרך לדעת האם התלונה עלי אמיתית או מפוברקת ואין לו סמכות חוקית לנקוט נגדי סנקציות. בהתחשב בזה שרכב הליסינג שלי הוא עיסקה בתשלום אין לו דרך לשלול ממני את הרכב. אני עובד בחברה שלא שמה מדבקות, התלונות מוצאות את הדרך לקצין הבטיחות של החברה בלי שום בעיה, אני יודע שהוא מנסה באמת לברר כל תלונה ולהגיע לאמת אבל הוא לא יכול לעשות יותר מנזיפה
ליסינגאי | 13.03.12
2.
כמה עוד אפשר להתעלל במישהו שכל מה שהוא רוצה להגיע ולחזור מהעבודה
עכשיו בואו נחשוב מה יקרה בפועל... אותם תאגידים תמימים שכל מטרתם בחיים זה לחסוך בחיי אדם ילכו ויתקינו... ואז.. האצת חזק מדי - שרפת לנו דלק חיכית ברכב כמה דקות לאישתך עם מנוע דולק - שרפת לנו דלק נסעת מהר מדי - שרפת לנו דלק אתה נוסע יותר מדי בשבת - שרפת לנו דלק בקיצור לו' צדיקים ובראשם הח"כ החביב התמים והצח שכמובן כל כוונתו היא לחסוך בחיי אדם
האח הגדול | 13.03.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת