אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות המסים בודקת אם NDS חייבת במס עקב מכירתה לסיסקו

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מנהלים חצופים וכושלים דואגים לעצמם בלבד
מילא שדאגתם לעצכם על חשבון העובדים, מילא שזרקתם את המקימים ודור שמייסדים, מילא שהעברתם את רוב החברה להודו. מותר להיות חמדנים וחמסנים. אבל איך אתם מסתכלים לעובדים בעיניים? מה תגידו בהרמת כוסית של פסח? ש"כולנו משפחה"? משפחה אסקימוסית? או משפחה של המאפיה ?
תשלמו מיסים | 26.03.12
6.
חחח, ואחרי זה רוצים מיסי ירושה ועוד כאלה דברים. הרי ברור שמי שיש לו מספיק כסף שבאמת
אולי יש הצדקה מסוימת למס, ושאיכות חייו האישית לא תיפגע כתוצאה מהמס הזה, קרי מולטי-מליונרים אמיתיים- הם יודעים מה לעשות, ויש להם מספיק כסף כדי שיהיה משצלם להעסיק אנשים שישאירו להם את הכסף. לעומת זאת המעמד הבינוני שההורים שלו חסכו כל חייהם וקנו אפילו מספר דירות להשקעה לעתיד של הילדים- הולך לשלם- ובגדול.
 | 20.03.12
4.
אם המיסוי בישראל לא היה כל כך גבוה
אז הרבה חברות היו נשארות ישראליות ולא רצות להרשם כחברות בחו"ל. כבר היום הרבה חברות עשו זאת. אמדוקס למשל, שהחלה כחברה ישראלית, רשומה היום כחברה באחד מאיי התעלה, ולכן משלמים מס של 4%. כאן גם נמצא העוקץ. אי אפשר לא לשלם מס לאף אחד. אבל עדיף לשלם מס של 4% על פני תשלום מס של 25%. כמה כסף מדינת ישראל הפסידה בגלל המס הגבוה? אם המס היה נמוך יותר, הרבה יותר חברות היו נרשמות כישראליות, ואז הכמות של החברות היתה נותנת את הכספים המספיקים כדי לעבור מעל 25% המס על החברות הקיימות.
 | 20.03.12
3.
בתור עובד, זה לא מעניין אותי בכלל כמה מס ישלמו מרדוק ופרמירה
אני וחברי ציפינו שישאירו לנו איזה טיפ קטן על הסיבוב המצוין שעשו עלינו. קרן פרמירה הרוויחה משהו כמו מיליארד דולר תוך 3 שנים, ומרדוק עשה הרבה יותר ובמשך 15 שנה הרוויח על גב העובדים המסורים. אפילו למלצר נותנים טיפ של 10% - לא? אכלתם במסעדה שלנו, נהניתם מאד מהארוחה, תשאירו טיפ לעובדים. לא למנהלים הבכירים, הם מרופדים באופציות ודאגו לעצמם במשא ומתן. העובדים הזוטרים האכילו את הבעלים במסירות, ונמכרו כעבדים ללא שיצא להם שום דבר מזה. הלוואי שמדינת ישראל תקבל חלק מהארוחה שלהם במס.
עובד NDS | 20.03.12
1.
הנה מתחילות לצוץ ההפתעות...
והמשקיעים יגידו לעצמם "ציפינו לרווחים מסוימים ועקב המיסוי שנפל עלינו כרעם ביום בהיר הרווחים יהיו קטנים יותר ולכן אנו צריכים להתאים את שורת ההוצאות לרווחיות שהצטמצמה" וההנהלה החדשה (שאינה מחויבת בשיט להתחייבויות והבטחות ההנהלה הישנה, הטובה והאמפתית שתוחלף באחת ללא כל רמז קל שבקלים) תגיד : "כן גם עובדים טובים וטובים מאד יפוטרו. זה לא אישי. אנחנו עסק כלכלי" וכל רכזת משאבי אנוש תאמר כשלחלוחית בעיניה שניסתה לעשות שינוי מבפנים ולהקטין את הנזק. ומנהלי החטיבות יאמרו לכל מפוטר בשיחה אישית, כממתיקים סוד, "כדאי לכם לקחת את הבונוס וחבילת הפיצויים שאנו הצלחנו לסדר לכם עכשיו כי בגלי הפיטורים הבאים אף עובד לא יקבל תנאים כאלו" (אלעק זכית בלוטו ובתכל'ס יש לך סימני בעיטה על התחת).
אופק | 20.03.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת