אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שלדים בארון של NDS? "נעזרה בהאקר כדי לפגוע במתחרים"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
6: אתה מקשקש. כל מעסיק יכול לבקש פוליגרף גם עבור משכורת מינימום
NDS לא דורשת פוליגרף כדי להסתיר חלילה פעילות פלילית. אלו השמצות שלא מחזיקות מים. פוליגרף זו בדיקת אמת (עם סיכון נמוך לטעות) האמורה לוודא שהמועמד לא עובד בשרות מתחרים המעוניינים בגניבה טכנולוגית או עסקית של מוצרי החברה או לקוחותיה. אין בשאלות המוצגות בפני המועמד יכולת לנבא כיצד יתנהג בעתיד או אם יוכל לעמוד בחקירה משטרתית במידה ויחשף לפעילות פלילית. אלו דברי הבל שאין מאחריהם אפילו לוגיקה.
עובד NDS | 27.03.12
8.
נשמע לא אמין.
חב' NDS אינה עוסקת בפיצוח קודים חזקים של אחרים, אלא בפיתוח קודים חזקים משל עצמה. אם מישהו הצליח לפצח את הקודים של ITV, אז זה מראה שהקודים של ITV היו חלשים. אין זה משנה אם הפיצוח בוצע ע"י האקר או ע"י NDS. לבריטים יש גם עניין להכפיש את מרדוק עקב פרשת הפפראצ'י החמורה בעיתון ניוז אוף דה וורלד. הדבר רק מוסיף להוריד את האמינות של הטענה הזאת.
דני | 27.03.12
4.
רבים דורשים פוליגרף בתהליך הגיוס. אבל הבעיה היא לא של NDS
הבעיה היא גם לא של הפיראטים אלא של חברות שרוצות להצפין מידע אבל עושות את זה גרוע. אם כבר בחרת בהצפנה כמשהו שחשוב לך אז תעשה את זה טוב. הטכנולוגיה היום יודעת לעשות את זה. מה ש ITV הבכיינים עשו זה לנסות לקחת מחירי שוק על טכנולוגיה הרבה יותר זולה מהמתחרים. לא פלא שהם נכשלו.
דב | 27.03.12
1.
לדעתי יש דברים בגו
מי שהיה פעם בתהליך גיוס ב-NDS מן הסתם מכיר מה זה אומר, הם דורשים בדיקת פוליגרף?!?!?! כחלק מתהליך גיוס, משהו שלא קיים באף חברת היי טק גדולה אחרת למרות שגם להן יש מידע רגיש שחשיפתו תגרום לפגיעה בחברה אך עדיין לא מחייבות בדיקת פוליגרף. אז אם היה כאן שימוש בהאקרים במהלך השנים אפשר להבין מהיכן בא הפרנויה והדרישה לפוליגרף.
מיקי | 27.03.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת