אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חקר ביצועים: השבוע של קריית שמונה והמחאה שבפתח

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
כל מס שמכוון לאלפיון העליון נקבר
פתאום למדינה יש מספיק כסף, היא לא צריכה יותר. רצו להטיל מס של 2% על מרויחים מעל מליון לשנה וקברו אותו, עכשיו לא יחיו אותו יותר, מאיפה מביאים כסף נוסף ? מעלים מיסים עקיפים על דלק ועוד כמה דברים, תוצאה סופית: מעמד הביניים משלם שוב. מיסים על קרקעות, אחת ההשפעות הגדולות ביותר על בניה, יצירת תמריץ שלילי לחברות שלא להחזיק מאגר של קרקעות ולספסר בהן. שוב מפחדים מה'תוצאות', כשמעלים מס לכל האוכלוסיה אפילו אם הוא במספר שקלים, אין בעיה עם התוצאות, קודם עושים אח"כ חושבים. כשמעלים מס לאנשים וחברות שיש להם כסף, שיש להם הרבה מאוד כסף, פתאום חייבים לעצור, לחשוב ולבדוק 'מה הן ההשפעות' להקים ועדה שתבדוק את זה, תמליץ, תבחן. את ההמלצות שוב בודקים ואולי מקימים עוד ועדה שתבדוק גם אותן. תוצאה סופית, המס נקבר ולא יעבור לעולם.
נעם | 06.04.12
12.
ליבני לא מוצלחת ולא ישרה
מעניין איך כל התגובות מציגות את ליבני כלא מוצלחת ואפילו לא ישרה שתמכה באולמרט, תוקפת את נתניהו כאילו אין מחר וללא קשר למציאות (ואינני תומך נתניהו), ורק קבוצה של עיתונאים ממשיכה לפמפם כמה היא ישרה וכמה היא הגונה וכמה היא מורמת מהעם. די תבינו, היא לא ישרה ולא מנהיגה ואיפילו לא יודעת להתלבש. אז תמשיכו קדימה עם מי שהצליח כן להבחר ואולי גם יצליח להשפיע על חיינו.
 | 06.04.12
9.
אל תשתו חלב ומוצריו - זה לא בריא ...
איך לפרה תמיד יש חלב? למה לאישה אין תמיד חלב? למה נועד החלב? רמז - רק להביא לגדילה של התינוק, העגל. ולמה תינוקות מפסיקים לצרוך חלב אם לאחר כשנה? כי הגוף מודיע שאין בו צורך יותר. ומדוע חלק גדול מהציבור רגיש ללקטוז? כי גוף נורמלי לא יכול יותר לפרק אותו. הגוף יודע שאין בו צורך, הוא לא יודע לפרק אותו, הוא מסתובב בגוף ועלול להפוך לתאים סרטניים. אל תצרכו מוצרי חלב - !!!
זזי | 06.04.12
7.
לבני הובסה כי אין לה מה להגיד
לבני לא הובסה כי היא "לא מניאקית". היא הובסה כי כי היא חזרה להיות מה שהיא באמת- חדלת אישים, חסרת אמירה כלשהי, נטולת הישגים. הפלא אינו מדוע הובסה, אלא כיצד אשה כזו שהרקורד שלה הוא חלל ריק (מחבד החלטת או"ם אומללה בענין מלחמת לבנון השניה, שהיא מתגאה בה משום מה), נבחרה מלכתחילה.
חוטם | 06.04.12
6.
הפוך גוטה הפוך
ציפי ליבני הובסה בגלל אגו! היא יכלה להיות ראש ממשלה ברוטציה ולהשפיע. אבל היא העדיפה ללכת לאופוזיציה ומשם במקום להשפיע עסקה בלהכשיל את ראש הממשלה גם אם מגיע וגם אם לאו. כל מה ששמענו ממנה אלו המילים: "הממשלה הרעה הזו" אבל שום אלטרנטיבה או רעיון חלופי. זו לא מנהיגות! זו התנהגות נבזית המשפילה את המשתמש בה.
גיורא | 06.04.12
1.
נו באמת ליבני פשוט לא עשתה כלום, זה הכל.
לבני היתה ישרה ומקסימה, אבל היא לא עשתה כלום כשרת חוץ, היא לא עשתה כלום כראש אופוזיציה, ולכן לא נראה שהיא יכולה לעשות משהו כראש מפלגה או ממשלה. ישראלים רבים מחפשים בנרות מנהיג ישר והגון, אבל אלו תכונות פתיחה, הן לא מספיקות. צריך גם יכולת עשייה. לליבני אין.
רחובותי | 05.04.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת