אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חג שמח לגנבים: 5,356 רכבים נגנבו מתחילת השנה

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
זהוי מערכת ההנעה של משרד האוצר. הכל מוזמן ומתוזמן.
זה כמו פרמידה. 1 לך גונבים את הרכב. 2 אתה קונה רכב יותר חדש ממה שהיה לך. 3 המוכר שלך קונה רכב עוד יותר חדש ממה שהיה לו. 5 והאחרון קונה רכב חדש לחלוטין ומשלם עליו פי 3 ממה שהוא שווה בחול. מסקנה. למה שלמדינה יהיה איכפת והברוטליות של גנבי הרכב. הרי זה טוב לכלכלת "ישראל" לפחות ככה אני רואה את זה :)
יוני | 18.04.12
16.
הפתרון: הפרדות ממרבית ערביי ישראל
צריך להתנתק מאזורים הסמוכים לרשות הפלשתינאית, ומאוכלסים בעיקר בערבים מוסלמים תוך תיקוני גבול. חלק ניכר מהבעיות של המדינה בתחומי כלכלה, רווחה, בטחון- כמובן פשיעה מכל הסוגים (גניבות רכב, ציוד חקלאי, מוצרי מזון בכמויות, מתכות, פריצות, פרוטקשן, מעשי לינץ' , נהיגה פרועה ועוד) היה נעלם. המקומות שיש לצאת מהם- חלק ניכר מואדי ערה ובעיקר אום אל פאחם, המשולש, מזרח ירושלים.
עומר | 16.04.12
14.
השתגענו לגמרי !!
20000 מכוניות בשנה * 100000 ש"ח למכונית זה: 2 מיליארד שקל בשנה. שוב לכל כבדי השמיעה: מדינת ישראל (אתה ואני) מדממת בכל שנה 2 מיליארד שקל. השתגענו לגמרי !!! את זה כולנו משלמים בעיקר דרך הפרמיות המטורפות לחברות הביטוח. אתם יודעים כמה בתי חולים ובתי ספר אפשר לבנות עם סכום כזה? בכמה משפחות נזקקות אפשר לתמוך? כמה כבישים לתקן?..... פתרון: חוק בכנסת מספר 1: חברות הביטוח יקימו על חשבונן כוח מיוחד שמטרתו חיסול הבעיה. חוק בכנסת מספר 2: הורדת הפרמיות לביטוח ב 40% לאלתר. הכוח יורכב מ- 300 יוצאי יחידות קרביות, משכורות מכובדות , ציוד חדיש + מסוקים+ נשק חם+ סמכויות מיוחדות. (יעלה פחות מעשירית מהסכום הדימיוני הנ"ל). שלא להזכיר: 20 מיליארד שקל מתוך 40 מיליארד שהחברות ביטוח גובות מאיתנו הנהגים לא חוזר עלינו !! אני מבטיח שתוך חודש מספר הגנבות רכב ירד פי 10. מתאים לכם? יש חבר כנסת שמוכן להרים את הכפפה?
אילן | 08.04.12
12.
תוכנית הגריטה הופסקה מסיבה פלילית
הרי למה למדינה לשלם 3000 שקל על גריטת רכב . כאשר את הגריטה עושים גורמים פלילים ועוד בהתנדבות . הרי כל רשימת הרכבים כולל הקטנועים - נמצאים ברשימת " לא משתלם לעשות ביטוח " יש להקים ועדת חקירה ממלכתית לכל נושא גניבות רכבים מיושנים . ואיך זה.... שרוב הרכבים הנגנבים בעצם לא מבוטחים בחברת ביטוח והאם הגנבים בעצם יודעים איזה " סחורה " אפשר לגנוב ואיזה סחורה לא לגעת , כי מסוק ומשטרה כולל סוכני ביטוח יעוטו עליהם , עד לרשות הפלסטינאית אם צריך . רוב הרכבים ברשימה נגנבים מציבור שכירים /צעירים/ חילים ללא ממון רב . המדינה ומשרד הרווחה צריכים לפצות כל נפגע/גניבת במינימום 3000 שקל + החזר אגרה.
ליאת | 08.04.12
9.
כולם מרוויחים.המדינה,הביטוח,ואנחנו מפסידים
גנבו לי פעמיים את הרכב. בשני המקרים המשטרה נתנה לי אישור לביטוח ואמרה שאין לה משאבים והעדיפות לפריצות לדירות. באחד המקרים פרצו לרכב לפני ואפילו לא הגיעו לקחת טביעות אצבעות. חיכיתי חצי יום ולבסוף אמרו לי לפנות הרכב למוסך. כולם מרוויחים ואנו האזרחים מפסידים עשרות אלפי שקלים, תשלום מהביטוח עם ירידת ערך גבוהה , מיסים על רכב חדש במקום, עוגמת נפש ואיבוד ימי עבודה רבים לקניית רכב אחר ועוד ועוד...
מאוכזב | 07.04.12
5.
גניבות הרכב בישראל
מדינת ישראל הינה חממה ומקום רביצה לגנבים, משטרת ישראל חסרת עונים ואמצעים ללוחמה בגנבי הרכב,וסך הכל כולם מבסוטים מגניבות הרכב אז למה לעצור או להילחם בתופעה, בתי המשפט לאחר שני פיסקי דין מחמירים יוריד את התופעה ב90% אבל אין רצון להלחם ביוטיוב יש פעילות של המשטרה בנושא גניבות הרכב
משה | 06.04.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת