אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לתכנן, לארוב להזדמנות ולהסתער

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
חברה קצת הגזמתם
במדינה שלנו הכי קל לשפוט אחרים אני בטוחה שכמעט לכל אחד פה יצא לאכול דג בחייו, ואם שאלתם מישהו דג אותם!!! קצת יצאתם מאיזון הוא רחוק מלהיות רוצח דגים!!! בסה"כ בכתבה ניסו להמשיל לתחביב בחייו.. אז בואו נרמוס את הבן אדם.. תלמדו לפרגן לאנשים שבגיל כה צעיר הגיעו למעמד מכובד!! ישר כח כתבה עיניינית ומנהל השקעות אחד הטובים.. אם לא האא...
משקיענית | 19.04.12
30.
בסה"כ מדובר במהמרים ומכורים לאדרנלין
אלה שבניגוד למהמרים רגילים הם מפסידים את הכסף שלנו. למהמר רגיל עדיין יש איזה שיקול דעת שנובע מהסיכון שהוא מסכן את כספו. מנהלי ההשקעות האלה מהמרים עם כסף לא שלהם כך שאין להם שום עכבות כי כשההימור מצליח הוא מרוויח (בונוס) וכשההימור לא מצליח הוא עדיין מרוויח (משכורת מופרזת). אבל האשם הוא בזה שנתן להם את הכסף שלנו בניגוד לרצוננו.
נורית | 19.04.12
29.
לאסף
ראשית מאחל לך הרבה הצלחה תצטרך עוד לדוג הרבה מאד דגים אמיתיים כדי לצבור נסיון וגיל 33 לא מספיק. הערך המוסף של מנהל השקעות הוא לא לספר לי על תשואות אגח אירופאיות את זה אני יודע.תן צלצול לוורן (ההוא באומהה יש לו מה ללמד את כולנו) מה חידשת? אגח ממשלתי ? בשביל זה לא צריך להיות מומחה. ציפיתי לטיפ חכם ומקורי וחבל שאיננו.
ישראלי  | 19.04.12
17.
סליחה, האם אי פעם יגידו מנהלי ההשקעות שזו תקופה עם ודאות גבוהה?
בוודאי שלא. מספיק להקשיב להם. קנו בזול. חכו חכו חכו. תמכרו. זה הכל. למשל, קנו מניות של חברת חיפושי הנפט הזדמנות ישראלית היום. בשבוע הבא יתפרסמו סקרים של 5 רשיונות שהיא שותפה בהם. משווי אפס היא אמורה לטפס לכיוון השווי של רציו.
משקיע עשיר | 19.04.12
13.
ההשוואה בין עקרונות שוק ההון לבין דיג היא מגוכחת ומקוממת.
האמת שחושבים על זה ניתןל להשוות "דייג" עם רובה צלילה שאורב לדגים קטנים וחסרי אונים בכדי לצוד אותם בדם קר למנהל השקעות ממולח שאורב ללקוחותיו חסרי האונים וגוזל את כספם בהפתעה. חחח.... ועולה השאלה, דייג אוהב דגים? אן כן, אז למה הוא הורג אותם?
dan | 19.04.12
5.
דיג!
ממתי הרג ורצח דגים על ידי צוללנים זה דיג. הנזק שנעשה ע, זה על ידי הצוללנים לאוכלסיה התת ימית בחופים הוא בלתי נסבל. להתחבא מאחורי ריפים זה לא תכנון, לירות ברובה חץ בדג זה לא אומץ זה ההיפך. מקווה שבהשקעות הוא יותר מתוחכם ויותר אמיץ ממחסלי בתי גידול לדגים
מרדכי וינרמן | 19.04.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת