אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - גפני לבכירי המשק: "הוזילו מוצרים כדי להימנע מהמחאה"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
גפני יקירי - קודם כל, בדק בית! שהממשלה תעשה קודם כל בביתה לפני שתתן עצות מחוצה לה!
* צמצמו שרים! - הממשלה הבזבזנית ביותר מאז קום המדינה. * צמצמו משכורות - תנו דוגמה. * עשו מהפכה בתחום החשמל והפריטו את החברה למטרת הורדת עלויות וכמובן פיתחו את שוק האנרגיה החלופית ללא מכסות! אין מה לשמור על חברת חשמל... * תדאגו להפשרת קרקעות מיידית לא עוד 10 שנים! על מנת שמחירי הדירה ירדו! ובמרכז הארץ ולא בפריפריה (כי שם הציבור רוצה לגור ולהתקע בפקקים - אז תנו לו). * פתחו את השוק לתחרות על מנת להוריד מחירים בכל! תחרות היא דבר בריא שישדרג מוצרים ישראלים או יעלים מוצרים שאינם בסטנדרט גבוה... ויש עוד אך בשביל זה אני צריך לקבל משכורת של ח"כ...
MOMO | 22.04.12
28.
ניתו לחשוב שהבעיה היחידה בעלות המוצרים?
היכן הקריאה לחלוקה שוויונית יותר של נטל המס; ביטול ההטבות במשק החשמל; פירוק וועדי העובדים הגדולים שהיום דואגים רק לצלחת שלהם ושכולם יסבלו; ביטול המע"מ על המים; ביטול המס הכפול על הדלק; קיצוץ בממשלה המנופחת; הגדלת השתתפות הדתיים והערבים בנטל העבודה והמס בהתאם; ביטול חוק טל......היכן הקריאה לכל אלה?????????
גפני מפוזיציה | 22.04.12
25.
היתי אתמול בסופר
הלך לנו 230 שקל על כמה מוצרים. הולך לנו בחודש 900 שקל על אוכל לבן אדם אחד. משהו מטורף. אם הבן זוג שלי לא היה מרוויח יותר ממינימום הינו מטמוטטים כלכלית. אצל הרבה משפחות בארץ זה ככה והעניין הוא שלאף אחד לא באמת אכפת. למה שיהיה אכפת להם? הם לא עובדים בשכר מינימום.
א | 22.04.12
23.
המחאה הצילה את המשק. המחירים הגבוהים חנקו את המשק והצמיחה-כנסו
למזלנו יצאנו להפגנות, אחרת מצבנו היה הרבה יותר גרוע. מחירים גבוהים. אין לציבור כסף לקנות, האטה במשק, סגירת מקומות עבודה. היצרנים=תנובה, אוסם, שטראוס ואחרות לא היו מורידות מחירים כי מנהליהן שמרוויחים מיליונים בשנה לא יודעים לנהל. כל הניהול שלהם להעלות רווחים כדי להגדיל רווחים בטווח הקמר כדי שיקבלו את הבונוסים שלהם. הראיה שלהם צרה, הם לא יפתחו עוד מוצרים וימכרו בזול כדי "לתת דלק למשק" הם פשוט לא יודעים לנהל. אני זוכר כתבה לפני המחאות של מנכ"ל אוסם שמתפאר שהוא היה הראשון להעלות מחירים. והם יכולים לעשות את זה כי הממשלה כשלה,, (ולא מעניין אותי ליכוד קדימה וכו) המפגרים העלו מכסים כי גם הם לא יודעים לנהל מדינה חוץ מלקרוע את האזרחים ולהרחיב את משכורותיהם ואת הוצאות המדינה ומספר השרים ללא תיק ללא שם וללא מעש. זה יתפוצץ כי סופו של כל בלון להתפוצץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כלכלן | 22.04.12
21.
צריך לממן את הורדת מחירי המזון לאוכלוסיה יצרנית ע"י העלאת מחירי המזון לאוכלוסיות טפיליות
המדינה צריכה להנפיק תעודות אזרחות דיגיטלית שרק איתה יהיה ניתן לקנות מזון, מי שיהיה לו מסומן טפיל בתעודה יהיו לו מחירי מזון גבוהים יותר שיסבסדו את מוצרי המזון של האזרחים הנאמנים והתורמים למשק.
אורן | 22.04.12
20.
רשימת ההוזלות שבדרך
הפסקת קיצבאות ילדים למי שאינו עובד הפסקת מימון כוללים וישיבות ללומדים מעל גיל 18 ביטול סבסוד להסעות חינם לכוללים וישיבות ביטול סבסוד לדיור בשטחים העלאת ארנונה בהתנחלויות למימון כלל השירותים כולל ביטחון ופיתוח כבישים עוקפים ביטול אגרת הטלויזיה הורדת מחיר הדלק אחרי זה נדבר מיסטר גפני
סקופ! | 22.04.12
17.
תפסיקו להעלות את המס על מעמד הביניים!!!
המחאה אומרת שזהו, אי אפשר יותר, אנחנו לא עומדים בזה! מי שבאמת עוקב - סה"כ המס לא עלה. נטל המיסים השתנה. את הירידה במס ההכנסה מימנו ע"י הוספת הרבה מיסים לדלק ועוד מיסים בלתי ישירים. מי שנהנה מההורדה במס ההכנסה זה המעמד העשיר, השאר לא מרגישים את זה, מבחינתם עלה נטל המס. במילים אחרות מימנו הורדת מיסים לעשירים ע"י העלאת מיסים למעמד הביניים. אין שום בעיה עם מיסים בלתי ישירים (אני דווקא תומכת, מדובר במיסים שקשה מאוד להעלים, וכולנו מתעצבנים על אלה שמעלימים מיסים בעוד לנו אפילו לא קיימת האפשרות), רק תפסיקו להתעסק עם נטל המס.
. | 22.04.12
4.
גפני יודע שבמחאה הבאה החרדים יהיו אחת המטרות, מעמד הביניים הבין שרוב המיסים שלו הולכים לחרדים
גפני הוא היחידי שיודע את כל האמת על המגזר החרדי הוא יודע כמה כסף עובר למגזר במדוייק וכמה חוסר צדק נעשה כלפי מעמד הביניים העובד. רצונו להשתיק את המחאה רק מעיד על חומרת הקומבינות שעברו דרכו או לידו. אני אישית לא חושב שהוא צריך להתרגש יותר מדי לפי דעתי גם הפעם החרדים יתחמקו מאור הזרקורים
רמי | 22.04.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת