אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לחץ בשוק היוקרה: וולבו, הונדה וביואיק מוזילות מחירים

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
הציבור מטומטם ולכן.......
לא מובן לי ,למה לקנות רכב חדש לממן טייקוניים.לממן את האוצר אני נוסע על רכב מודל 98 יד ראשונה 200,000 קמ מנוע אלף גיר רגיל והפרוטה מצויה בכיסי להחליף מחר למה שאבחר אבל למה למה לנקר עיינים?לשלם יותר ואז לעבוד יותר קשה לשלם את כול המיסים והביטוחים? הריי רכב זה רק כסא שמסיע אותך(או שאולי אני טועה??) הריי שהמיתון יגיע (וזה לא אם הוא יגיע .זה מתי יגיע ??) אז רוב המחירים יצללו....אבל לא הציבור חי מסיפוקים מיידים אז איך אומר שלום ,הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם מה שבא בקלות......
אייל | 27.04.12
8.
פעם הונדה נחשבה למכונית ספורטיבית יותר...מוניטין מתקדם...היום הם נשארו מאחור!!!!
המנועים של הונדה שנחשבו פעם לחזקים בקטגוריה שלהם, נחשבים כיום לחלשים בקטגוריה שלהם!! הרכב פשוט מיושן!! אם היו נותנים לי לבחור כיום בין הונדה ליונדאי....הייתי בוחר יונדאי (זה בדיוק מה שעשיתי, אגב).
איל | 23.04.12
5.
האמנם? הונדה מורידה מחירים, (ויורדת אל העם)?
בסוכנות "מאיר" ממשיכים כנראה לחיות בסרט. ההחלטה (התמוהה) שלהם בשנת 2009 להתחיל שווק את מכוניות "הונדה" כמוצר פרימיום המקביל לפחות ל"אאודי", ולגבות מחירים בהתאם, הביאה אותם לכדי חדלון מוחלט כמעט, ירידה עצומה במכירת מכוניות, ויצירת נוכחית אפסית בשוק הרכב בישראל. הפתרון של עריפת ראשי המנהלים השכירים ומינוי אחרים במקומם, לא הביא כנראה לתוצאות חיוביות כמצופה, ועתה נשלף מהמחסן נשק יום הדין - הוזלת מחירים. מעט מידי, ומאוחר מדי.
יקי | 22.04.12
2.
רעידות באקורד
בהונדה אקורד ישנן רעידות חזקות בעת שהרכב עומד ונמצא בהילוך D הצעת החברה להדליק אורות באופן תמידי שכן אז הטורים עולים והרעידות פוחתות הגדרת החברה את הרעידות היא כי הרעידות אופייניות הבנתם זאת לקוחות הונדה רעידות אופייניות לרכב מנהלים בשווי 200000 ש"ח חומר למחשבה!!!!
ישי | 22.04.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת