אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה פפ גווארדיולה יעשה עכשיו?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
ליברפול
זו הזדמנות לבעלים מארה"ב לשקם את האימפריה.אנחנו אוהבים את דלגליש ובשבילנו הוא תמיד יהיה המלך קני-ולא נשכח את התרומה שלו למועדון-ויש לציין שמאז שעזב בתחילת שנות ה90 אנחנו לא מתאוששים. לכן חובה עכשיו להחתים את פפ שיחזיר את ליברפול למקורות-יש לזכור שליברפול שיחקה בשנים הגדולות מרגל אל רגל-פסים-הוא השיטה שברצלונה הטיקי-טיקה כבר שוחק ע"י ליברפול לפני 40 שנה בימים של שנקלי פייזלי ודאלגליש בקדנציה הראשונה.עכשיו אין לליברפול שחקנים מתאימים לשיטה של לחץ על היריב בשטח שלו-ויכולת פנומנלית למסור-מה גם שבעבר במרכז השדה היו לנו שחקנים יצירתיים-מאז מקמנמן לא צמח במועדון שחקן יצירתי וחבל-צריכים שחקן במרכז שדה יצירתי ואחד כמו אלונסו(איזה טעות היה לתת לו לעזוב) או כמו מסצ'ראנו לסיום תחתימו את פפ !!!!!
שמעון | 28.04.12
5.
------ פפ הוא סתם מאמן וגם פחדן-------
הקבוצה שהוא קיבל מרייקארד הייתה במצב שכל אחד שהיה מאמן אותה היה מצליח. אז לפני 4 שנים צ'אבי ואינייסטה כבר היו בשיא וגם מסי סוף סוך גדל לממדים של כוכב. הוא רץ על ההרכב הזה 3 שנים מופלאות אבל כמו לכל דבר גם התקופה הזאת הסתיימה וזה אומר שצריך לשנות. לשנות הרכב ואולי גם שיטה - ובזה הוא לא הצליח עד כה וגם השנה וכנראה הוא פוחד שלא יצליח בעתיד. ואז הוא פשוט ברח. דרך אגב כמעט כל הכוכבים שהוא בעצמו הביא לא הצליחו בבארסה (איברה, ססק ...)
המבין | 28.04.12
4.
זה מה שהיית רוצה הא..
קשה לראות את פפ מאמן קבוצה אחרת חוץ מבארסה, אבל האמת שמבחינה אישית הוא כמעט "חייב" לעצמו לאמן באנגליה. הבחירה הכמעט (כן, הכול כאן זה "כמעט") טבעית שלו היא להחליף את פרגי ביונייטד, לצערי הרב, כי זה נכון להיום המועדון היחיד שמתאים לו מבחינת סדר הגודל. אבל, ארסנל היא אכן מועדון "בריא" ו"נכון" הרבה יותר, ואולי גם עבור פפ, אז זו יכולה להיות בהחלט אופציה מעניינת. אבל שוב, קשה לי מאוד לראות אותו מוביל את ארסנל בגמר ליגת האלופות מול בארסה, ומנצח אותה... אני מניח שזה יהיה לו קשה באותה המידה, לכן אני לא בטוח שהוא יילך לכיוון שכזה. אולי הוא ינסה לאמן נבחרת, למרות שזו עבודה אחרת לגמרי, שקצת פחות מתאימה לאופי שלו, ולצורת העבודה האבסולוטית שלו. מה שבטוח, אני כבר מתגעגע . . .
אליאור | 28.04.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת