אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לנדאו מחפש חשמל בנרות: הממשלה תאשר החלת משטר חירום

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
פיתוח תמר תקוע בגלל הממונה על ההגבלים
עדיין אין מימון לתמר! אין חוזים אין מימון והכל בגלל הממונה על ההגבלים שבדקה ה90 החליט לבדוק את החוזים. שיבדוק... אנחנו נחכה כאילו שיש פה עוד 10 מאגרים שמחר יפותחו. אף אחד לא ישקיע מליארדי דולרים בפיתוח בשביל חוזה קטן עם חברת חשמל לשלוש שנים. ועל הרווח המצומק יש עוד 60-75% מס ששינסקי. תראו מה קרה לבורסה כשעלו מעט את המס. מה יקרה לענף שהעלו עליו את המס ב60%? הוא יפרח???
טל | 10.05.12
13.
לא ניתן לתאר את גודל הנזקים העצומים והמירמה של שישינסקי
נזקים במיליארדים רבים ! וזה ע"מ לדאוג אולי לדור ות הבאים כשהדור הזה נשאר לל חשמל ועם נזקים במיליארדים רבים - גם עיכוב פיתוח השדות והרגולציה גרמו לכך ! עוד עשרות מיליארדים כתוצאה ממס על שוק ההון שאינו מידתי והבריח משקעים - ושלא יעבדו עליכם ! המדינה הזאת קשלה ורימתה את המשקעים !! לא ננוח עד להחלטת בג"ץ נקווה שילחליט כמו החלטטתו האחרונה אשר נזפה גם במדינה !
אבי | 10.05.12
9.
מחיר ההפקרות של-הממשלה
מי שאשם במחדל-הממשלה שצריך להעמיד לדין את חבורת האפסים-שבהפקרותה,ובאנמיותה-לא פעלה להקמת -תחנות חליפיות.יש לחייב את החבורה הזו אישית-בניתוק ביתם ממערכת החשמל,ולחייב אותם לשבת בכנסת-בחושך.כעונש על אווילותם.כשל נוסף-המשך ההפקרות של המחלה -"ח,חשמל"-במקום לחייב התייעלות,קיצוץ תנאי השכר השערורית-יים,,ולחייב בחוק תשלום חשמל-ביתי על כולם.
אליפז +מטה המחאה | 10.05.12
6.
משק האנרגיה במשבר ? מי אחראי והאם הוא ישלם על המחדל??
אזרחים יקרים בשנתיים האחרונות ,במקום לפתח את מאגר תמר להפקת גז טבעי ,הממשלה ההזויה שלנו (שנכון לעכשיו -עוד יותר גדולה ,מסורבלת ,יקרה ,והזויה)התעסקה במינוי ועדות שכל תכליתן-גביית מסים ממכירת גז טבעי ,שעדיין לא הופק. כלומר-כמו כל יהודי טוב-דאגה הממשלה לכיסה!! כן נכון -לכיסה שלה (כי הרי ברור לכם כבר שלא תראו אגורה משישנסקי) במקום לדאוג לאזרחיה. עד כאן הכל ברור,השאלה היא -האם ניתן לתבוע אותם על אוזלת ידם(את הממשלה כולה) בתביעה ייצוגית של -נניח -7.5 מליון תושבים?? ואם כן -האם הגענו למצב שהממשלה יכולה גם (בגלל גודלה וכוחה) להתעלם /לבטל גזר דין של בית משפט בישראל?? אוי ואבוי לנו....
עןפר | 10.05.12
2.
כרגיל לא עושה את הדברים הנכונים
הבעיה היא מחסור בגז ולא משהו אחר ובזה יש לטפל להוביל תוכנית חירום לחיבור נוסף ממאגר תמר. לקדם את יבוא הגז הנוזלי. לקדם קידוחי גז ביבשה. אלו התפקדים החשובים של לנדאו ולא לזרוע פניקה אבל כמו כל פוליטקאי הבן אדם זורע פניקה רק כדי להגיד בסוף "פעולות משרדי הצילו את מצב משק החשמל"
משה דוד | 10.05.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת