אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נציגי אג"ח כ"ה של דלק נדל"ן קיבלו פתאום רגליים קרות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מסכים עם 3-עדיף ללכת להסדר
לכל בעלי האג"חים ולסיים את הסאגה הזו. במקרה של פירוק לא נקבל כמעט כלום וכל ההשקעה שלנו תרד לטימיון ורק עורכח הדין יחגגו. גם אני עם בטן מלאה על תשובה וגם אני קניתי את האגחים על סמך האיש, ולא האמנתי שהוא יעשה לנו תספורת של 50%. אבל כעת צריך להעדיף את ה-50% שנותרו על פני כלום.
תומר | 14.05.12
5.
מה אני חושב? - תחשבו גם אתם, תעבירו לחבריכם ולעו"ד גיסין וקלר
סידרה כ"ה הינה סידרה שהגיע מועד פרעונה. אני בדעה שהיא צריכה (וגם סדרה ד') לקבל יותר ממה שקיבלה סדרה ה". יש לדרוש מזומן בהתחלה, תשלום שנתי של ריבית שלא ידחה. באם נציגי סדרה ה' יפעילו לחץ להיעתר להסדר המקורי - שהם עצמם, דרך הנוסטרו של מנורה והראל ישלימו את החסר. במתכונת הנוכחית של ההסדר - לא ממליץ להסכים!!!!!! בכל מקרה- השם תשובה נחקק בזכרוני ולא לטובה.
כלכלן | 14.05.12
3.
עורכי הדין הרסו הכל!!!
אני מעדיף לקבל משהו ולגמור כבר את הסיפור הזה. אני מחזיק שנתיים את האיגרת וכבר לא יכול לראות אותה אצלי בתיק. רכשתי אותה ב-80 אגורות וגם 50 אגורות זה נסבל.הרע במיעוטו... לא בא לי להיתקע עם האגח עוד כמה שנים ולבכות על זה, כי זה כבר גמר לי את הבריאות.אחרי כמה שנים נגלה שאת כל הכסף שאבו לנו עורכי הדין.לכן אני יודע שזה כבר לא ישנה כי ההצבעה בוצעה, אני רק מקווה שעשיתם את הדבר הנכון לכם. בואו נגיד שתשובה באמת התגלה כחסר אחריות כי את האגח קניתי רק בגלל שידעתי שהוא איש של כבוד. נראה לי שהתפקחתי מאוד ולמדתי שלא לקנות אגח על סמך הבעלים, אלא רק על סמך התזרימים ומינוף קטן. שיהיה בהצלחה בעזרת השם.
צרלי  | 14.05.12
1.
אדוארד קלר ועו"ד גיסין בישלו דייסה זוועתית אבל לא הן אוכלים אותה אלא בעלי האג"ח
שני אלה גרמו נזק אדיר לבעלי האג"ח, הבקשה שלהם לפירוק איפשרה לתשובה (הנחש) "לא להתנגד" ובמצב שנוצר מחזיקי אג"ח ה' " הורידו את המכנסיים" בפני תשובה מחשש לפירוק שבו היו מקבלים 10 אג'. וכשהם "הורידו את המכנסיים" תשובה ניצל את המצב ו... גיסין וקלר בינתיים ממשיכים לעבוד בשכר צנוע של 700 ש"ח לשעה ועוד מע"מ. אז איזה דייסה הם בעצם אוכלים שני אלה? הם רק מרוויחים. בעלי האג"ח משלמים וישלמו.
יודע ומבין | 14.05.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת