אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תוקפן של כל תעודות הזהות יפוג עוד 10 שנים

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
תפסיקו להתייפייף
כמעט כל מי שמתנגד לתעודות זהות ביומטריות בטח מוכן לעמוד בלי בעיות בתור של השגריריות האמריקאית כדי לקבל ויזה ונותן לא רק טביעת אצבע, אלא את כל היד. בואו נצא מהפרנויות. אם אפשר למנוע פשע צריך לעשות את זה. מי שאין לו מה להסתיר לא צריכה להיות לו בעיה עם הביומטרי !!!
צחי | 17.05.12
27.
לא לא ולא.
לא אתן את טביעת האצבע שלי למשרד הפנים שכבר הוכיח את אוזלת ידו בשמירה על מאגרי מידע רגישים. לא אתן שירשמו בתעודת הזהות שלי מידע על קרובי משפחתי או כל מידע מיותר אחר שיכול לשמש כנגדם. לא אתן שיחליפו את תעודת הזהות שלי בתעודה עם שבב מחשב או כל אמצעי איחסון ועיבוד מידע דיגיטלי. לא לא ולא. אין למדינה שום דרך לכפות את זה עלי. לא יקום ולא יהיה!
מוחה | 17.05.12
26.
המאגר הביומטרי הוא חוסר אחריות ממדרגה ראשונה - הפקרת בטחונם של אזרחי ישראל.
המאגר הביומטרי שמוקם בניגוד לדעתם של גדולי המומחים בתחומי מדעי המחשב ואבטחת מידע הוא מהמחדלים הגדולים והמיותרים שידענו. אינסוף אפשרויות לפגיעה באזרחי ישראל קיימות בין אם ידלוף המאגר או לא: איתור של משתתפים בהפגנות, איתור ישראלים בחו"ל, מעקב אחרי תנועתם של תושבי ישראל, התנקשות ממוקדת בפרטים, איתור חיילי צה"ל או זיהויים מתוך צילומים, איתור סוכנים ועוד ועוד. שוב אנו רואים שחברי הכנסת שלנו אינם מייצגים את האינטרסים של אזרחי ישראל אלא אינטרסים זרים. מדובר בבזבוז המשאבים מהגדולים שידעה מדינת ישראל שכולו יפגע בבטחון המדינה ותושביה.
עמית | 16.05.12
4.
מה קשר שם הסב לעניין?
לא ברורה לי הבדיחה הזאת? הרי יש מספר תעודת זהות ייחודי לכל אזרח אז למה צריך לציין את שמות קרובי המשפחה - מה זה קשור לנושא? לגבי שמות הילדים יש איזה שהוא הגיון (אם הם מתחת לגיל 18 זה ברור, ומעל זה קשור לזכויות של ירושה וכו'). אבל שם הסב - מה זה רלוונטי? אשמח להבהרות ממי שמבין.
sדני | 16.05.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת