אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מהפך: כרום עוקף את אינטרנט אקספלורר כדפדפן הפופולרי ברשת

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
כל הזמן אני קורא שכרום מהיר-איפה המהירות הזאת?
אני משווה המון זמן דפדפנים-כרום לא מהיר יותר, הוא גם לא יציב במיוחד, ועם הרבה תוספים הוא נהיה איטי וממש לא יציב, אוכל זכרון ונתקע. אם אתה גולש קצת יוטיוב וג'ימייל-כרום סבבה, אם אתה גולש כבד שיוצא הרבה מחוץ לממלכת גוגל ופותח הרבה חלונות במקביל-רק FF עומד בעומס. לפני שאתם קופצים-נסו בכל דפדפן לפתוח הרבה טאבים ותראו מה קורה (לא, 10 זה לא הרבה) באזור ה50 דפים כבדים במקביל-רק הפייר פוקס מחזיק מעמד (גם 300 במקביל הוא סוחב יפה). אותו הדבר נכון גם לדפים כבדים (הרבה תוכנות היום מגיעות עם ממשק לדפדפן)-ועם לוגים טיפה כבדים (מעל 10 מגה) כולם מתים מלבד פייר פוקס שלא מתרגש גם מXML של 50 מגה. רוב הגולשים לא ממש מאתגרים את הדפדפן, לייט כאלה, בשבילם כרום סבבה, גולש כבד שבאמת צריך דפדפן שנותן עבודה-חייב FF.
אבי | 22.05.12
12.
אני עם כרום כבר תקופה ארוכה אחרי שימוש באקפלורר ובפיירפוקס,
כרום ללא ספק הכי טוב מבחינתי, הכי מהיר, והכי יעיל. אפשרות ה"כניסה" לדפדפן משחזרת לי את כל ההיסטוריה ואת כל הססמאות ולא צריך להתאמץ ולשבור את הראש כל פעם מחדש על אתר כזה או אחר. אה, והוא גם הכי מאובטח שיש, אז...
Idan Moshe | 21.05.12
8.
חשוב שלא יהיה דפדפן אחד ששולט בשוק
אני אישית מעדיף את פיירפוקס, אבל מה שחשוב שלא נחזור למצב שבו יש לדפדפן אחד מונופול על השוק. בימי אקספלורר 6 העליזים, מפתחי אתרים בדקו אותם רק עם אקספלורר, ועיצבו אותם כך שיעבדו רק עם אקספלורר, על כל הבאגים שלו. כאשר יש ריבוי דפדפנים, למפתחים אין ברירה אלה לפתח אתר שעומד בתקנים - ויעבוד בכל דפדפן תקני. למפתחי הדפדפנים אין ברירה אלה לעבוד בתקנים - אחרת אתרים לא יפתחו בהם. בסופו של היום כולם מרויחים (חוץ מחברה שהיה לה מונופול על האינטרנט)
רומן | 21.05.12
2.
כרום לא כזה משהו.
בגירסה 18, היתה "בעיית אבטחה" שאיננה קיימת יותר בגירסה 19. הסבר מעמיק יותר, בגירסה 18 של כרום קיים איסור לקבל header כפולים, והחיבור נסגר עם הודעת שגיאה למשתמש. בעוד ששועל האש אינו חווה בעיות. בגירסה 19 החברה מגוגל נשברו והעלימו את הודעת השגיאה והתמודדו עם ההדר הכפול לבד. אגב, הם גם התעלמו ממחסור בגירשים כמו כל שאר הדפדפנים בשוק. בקיצור לא שונים בהרבה ממיקרוסופט, חושבים שהם קובעים סטנדרט וכופים על כולם. עד שזורקים אותם ואומרים "האתר אינו תומך בכרום". ואז כמו כלבים הם חוזרים לסורם. מי שמשתמש מפסיד.
 | 21.05.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת