אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - שי לאסיר: תקציב לשכת קצב גדל ל-1.7 מיליון שקל

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
מישהו מנהל כאן את המדינה?
מקריאה קצרה בכותרות היום בעיתוני ישראל מצטיירת תמונה מבהילה: האנשים האמונים על ניהול המדינה עוסקים בתרגילים פוליטים ריקניים ובמשחקי הישרדות, ואילו ניהול המדינה מושאר ליד המקרה וליכולתם של אינטרסינטים לנגוס ולבלוע נתחים להנאתם. איום חמור נשקף לעתידנו - לא איראן ולא אחמדיניג'אן, אלא נתניהו וחבר הפוליטיקאים שלו הם החרב המונפת על צווראנו. אם לא נשבש את תוכניתם של סוכני אנרכיה אלה, כל עמל ידינו יתפורר ויעלם כאילו לא היה מעולם.
הסוף קרוב | 22.05.12
4.
שגעון ושערוריה
בעוד שיש צורך בצמצום תקציבים, ויש ניצולי שואה שחיים את שארית חייהם בעוני מחפיר, מגדילים קצבאות ללשכות של אנסים, ונשיאים שנפטרו??? איפה נשמע כדבר הזה? זו הפקרות. יש לבטל מיד את התקציבים האלו, ולהעבירם לאנשים נזקקים. נשאים לשעבר לא צריכים לשכות והטבות... תפקידם היה ייצוגי בלבד, וחוץ מפנסיה (שמנה בכל זאת) אין לשלם להם דבר... אם רוצים להמשיך ולתרום למדינה שיעשו זאת בהתנדבות כמו שאר העם. די להפקרות ולחיי שמנת על גב ציבור משלמי המיסים שנעשקים יום יום!
Sylvia | 22.05.12
2.
מה איכפת להם? כסף שלנו
אנחנו אלה שמזיעים יומיום כדי לשלם מיסים ובם ממשיכים לזלזל בכסף שלנו. מרד מיסים מהיום. לא משלמים מיסים עד שהפוליטיקאים והפקידות המושחתות האלה יוציאו דוח מלא על הכסף שהם מבזבזים. אנחנו אלה שצריכים לאשר כל הוצאה של הממשלה המזוינת הזאת
שונא את הפוליטיקאים | 22.05.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת