אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בא לשכונה בחור חדש

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
דלות כמצב ריגשי קבוע
ויש להוסיף - לא רק מעורבות ריגשית של הכותבים מהצד הילדותי, הלא מפותח באישיותם, אלא גרוע מכך - יכולת אנליטית דלה הממונפת בדרך כלל בעט או דיבור מתלהם, וגרוע אף מכך - עורכים אשר אמורים להיות המסננת המקצועית אך אף הם משתתפים בריקוד האדמומי, הרדוד והצעקני או שהם בכלל נעדרים.
דרור5 | 03.06.12
11.
בעולם של סיפוק מיידי,ועם קהל מטומטמי ישראל בחיים לא יעבוד
ועם המגדל בבל שבנו שם במכבי,לאן יגיעו?חושבים שהשחקנים גאונים?עברית בקושי הם יודעים,מביאים להם דוברי 5 שפות,ומתורגמנים עוד יותר טמבלים. פרוייקט מכבי תא נגוע בכשלון הקהל כבר 10 שנים. כל מי שנגע,נצרב,נפל,פשט רגל.
גקו | 31.05.12
9.
הבעייה היא בשחקנים
מגיע לפה מאמן מחו"ל ומנסה להנחיל נהלי אימונים כמו בחו"ל. אימון בוקר, אימון כושר בצהרים ושוב אימון ערב. תוך שבוע לשחקן הישראלי העצלן נמאס משגרת אימונים מפרחת שכזו. למה מי מת? למה מה קרה שהוא לא יוכל לצאת לבלות באמצע השבוע עד 3 לפנות בוקר? מה פתאום שני אימונים ביום? ואז השחקנים מתחילים להתקשר לעיתונאים החביבים עליהם וללכלך על המאמן הזר. מבחינת הכתבים ההדלפות האלה הם הלחם והחמאה של עיתונות הספורט הצהובה שלנו. ואז מתחיל גל כתבות על המאמן מחו"ל שלא יודע שום דבר. כמובן שבמשחקים לא באמת רואים את התוצאות של המאמן מחו"ל, כי הנ"ל לא מצליח לגרום לשחקנים לבצע את תורת המשחק שלו. האוהדים מתחילים בקריאות לפטר את המאמן הזר. בעלי הקבוצה נכנעים ומביאים מאמן ישראלי שיודע להתמודד עם השחקן הישראלי העצל. אימוני הבוקר מתבטלים, והטקטיקה משתנה לכזו שתתאים יותר לשחקן הישראלי. אז ברור שבכזה מצב שום מאמן זר לא יצליח פה.
בוריס | 31.05.12
8.
אין טעם למכבסת המילים מדובר באלימות תקשורתית
חבל שכתבה מסוג זה מתפרסמת בכלכליסט ולא במדור ספורט האלימות המילולית נגד מאמנים והנהלות מסיתות את קהל האוהדים לאלימות חבל שכתבים (שחלקם לדעתי משמשים כלי שרת של שחקנים ומאמנים שעלולים להפגע ממהלכים כגון אלה) ומעולם לא ניהלו אפילו קופה קטנה שמים עצמם כמומחים לכלכלה, לפסיכולוגיה, לסוצילוגיה לניהול.
דוד  | 31.05.12
4.
חטא היוהרה
לעיתים ניתן לשמוע ילדים מדברים בתוקפנות או מתנהגים בדרך כוחנית שאינה תואמת את המצב. בהרבה מהמקרים התנהגות שכזו נובעת ממקום חולשה ולא כפי שנחזה כלפי חוץ. ההתנהגות מחפה על חולשה (ידוע הרי מה יש למי נוסע עם רכב ספורט נוצץ פתוח גג...). ואכן, תקשורת הספורט האימתנית נוהגת בדרך שאינה ראויה ואינה תואמת את המצב. לדעתי מקור ההתנהגות בחולשתה, בחוסר יכולתה להיות מקצועית בשל הדחף לספק את צרכניה תאווי הסיפוק. ובל נברח מהנקודה החשובה, על רקע הפגנות השבת ושנאת הזרים - לא כל גוי יכול לאמן קבוצה מעם הסגולה. העניין זורם בדמינו וכשם שגורם לכשל מוסרי אצל מיטב השבאב בהפגנות הנציונאל לאומיות האחרונות,  העליונות והסגולה מעוורת את אנשי תקשורת המשלחים עצמם בזרים, בחלשים.  
באניה | 31.05.12
2.
לא תמיד אנחנו 'אור לגויים'...
WOW!!!! איזו כתבה מדויקת חכמה ונכונה. עד כמה נכון שאמוציות משנות את שיקול הדעת ואת קו המחשבה שלנו,להיות קולטי זרים במקרה זה מקצועניים ודרכם לשווק את ישראל בשלל גווני עניין. מה גם שאולי דרכם נשכיל ונלמד ואולי נקדם את הספורט שלנו(במקרה זה..) במאמר מוסגר:לא פלא כיצד מתייחסים לזרים בין אם מסתננים ובין אם לא,ממש לא לפי 'הצו האלוקי'.. זאת ועוד, שאנחנו מתפלאים כיצד נבחרות ישראל מגיל 0 עד לבוגרים כשולים תחת "מאמנים" שיודעים אולי ל'עשות נפשות' לעצמם אבל ממש ממש,לא מאמנים.. ("מי אמר למשל אוחנה ולא קיבל..") אז אני באמת שכתבה זו תיפול על אוזניים קרויות,ולא רק באדם ברחוב ישנה דרכו,אלא גם התקשורת שלה יש חלק לא מבוטל בתחום זה ועד לאנשי רגולציה ו/או הממשל השונים.. שאפו ד'ר תמיר!!!
צ'אבי | 31.05.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת