אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט": חדשות 10 תקצץ עוד 15% משכר הטאלנטים

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
כשמשתחווים לאלילי הרייטינג זה תמיד לא יותר מעבודת אלילים
כל מיקבץ התוכניות המוזכרות במסגרת ספירת מלאי הלהיטים של הערוץ הן תוכניות טראש מהונדסות. רוב המגישים שם הם נערים ונערות מלוקקים עם עומק של במבה ובטעם של במבה. למעשה מדובר בערוץ הילדים שהתבגרו. לא זו הייתה השאיפה והחזון של מי שרצה בהקמת ערוץ מסחרי נוסף. לכן מצוקותיו הפיננסיות של ערוץ שכזה אינם מזמינות צער והשתתפות.
דרור5 | 04.06.12
25.
להוריד מחיר עד להשגת המקסימום המותר ולקצץ בשכר טלנטים , וכמה גיא יש לכם תגוונו קצת .
טאלנט באופן אישי לא מעניין - מעניין מה הוא/ היא אומרים תפסיקו עם האמריקנזיציה והשכר בהתאם , יש הרבה אנשים כישרונים בשכר סביר דני רופ לדוגמא זה בזבוז כסף כולה מזג אויר חסר לכם עוד כמה שדרנים / מגישים בשם גיא . 1. גיא פינס 2. גיא זוארץ 3. גיא זוהר 4.גיא לרר 5 גיא ואורלי . שכחתי מישהו ? תנסו לפעמים לשנות שם . אולי יביא לכם מזל .
אריק  | 04.06.12
24.
תוכנית הבוקר של גיא את אורלי
הזוג הזה, אולי מביא יותר רייטינג מן העבר, אבל הוא מגמתי וזה לא סוד. רק אם צוות הבוקר ,ואני מדבר על צוות המגישים יוחלף..אז ורק אז הרייטינג יעלה והתיעוב מהערוץ ייעלם. אגב בימי שישי בבוקר יש אחת אני לא יודע איך קוראים לה..היא מקסימה. אותה הייתי מקפיץ ושם אותה יום יום.ואני בטוח שבעלות נמוכה יותר.
 | 03.06.12
18.
מה קדוש בערוץ 10? אם לא יעיל - לסגור!
בגלל שיגעון ה"טאלנטים" מוציאים המון כסף על כלומניקים. תחקירנים וכתבים מהשורה מקבלים משכורות ממוצעות לגמרי. הסיבה לגרעונות היא בזבוז הכסף על טאלנטים. המצב הגרעוני של הערוץ מלמד שהם לא תמחרו נכון את התשלום לטאלנטים - ולכן, לפי השוק, צריך להתייעל ולשלוח כל טאלנט מיותר הביתה! לא יקרה שום נזק, להיפך! יותר כסף יילך לאנשים איכותיים בענף. אלה שייפלטו, אם הם שווים משהו - ימצאו עבודה, אם לא - השוק אמר את דברו. שיחפשו מקצוע בהתאם ל"טאלנט" שלהם....
זה השוק | 03.06.12
14.
סגירתו תוביל להצלת הענף ...
במקרה של סגירה : המפסידים העיקריים יהיו הטאלנטים שכבר לא יוכלו להציב תנאי שכר בשמיים. כל טאלנט = 12 עובדים אחרים.... תקציב הפרסומות של משרדי הפרסום ישאר אותו הדבר כי שטח הפרסום יקטן לכן ערוץ 2 ישדר יותר פרסומות. לקהל אנשים גדול יותר. מחיר הסמנכ"לים והמנכ"ל וכל צבאם שהוא החלק הגדול יעלם . שכרם של המנכ"ים/סמנכ"לים בערוץ 2 יירד כתוצאה מכך שיש יותר תחרות על התפקידים ואנשים יאלצו להוריד ציפיות שכר הזוטרים לא ישתנה כי אין לאן . יפוטרו כ 200 עובדים שזה לא מעט אך גם בפרי גליל פוטרו ןאני לא זוכר שעשו כזה רעש. צי הרכב ידולל שזה כבר חיסכון אדיר והכי חשוב שיבינו שגם בעולם הטליויזיה מי שכשל צריך לפנות מקום לאחר ולא להשאר כי יש לו ויטמין P. ובתור אזרח שחושב שחובות צריך לשלם לאחר שיפרקו אותו מנכסיו שיחזירו הבעלים את הכסף שהם חייבים לי לך ולמדינה 60 מליון שקל .... מושחתים צדקנים נמאסתם
מ | 03.06.12
12.
הטירוף היה לשלם לחזאי או לקריין חדשות 100 אלף ש"ח לחודש
ערוץ שרוצה להתנהל נכון לא יכול לשלם למנהלים שלו לטלנטים המוכשרים ביותר שלו יותר מ-50 אלף ש"ח לחודש. לגברת איש-שלום יש לא פחות חן ויכולות משטלו שהיו ליחימוביץ, ואם אם היא תהפוך פתאום ליקרה מדי, תמיד אפשר להחליפה במתחיל/ה אחר.
ב.ק. | 03.06.12
11.
ככה זה שאתה ערוץ אג'נדה ולא ערוץ חדשות
ערוץ חדשות מביא ידיעות לא את הדעות הפוליטיות של כתביו (טאלנטים בלשונכם). אז תמכתם במחאה וחטפתם על מיעוט הפרסום שבא בעקבותיה. לא נורא, לא ממש מרחם עליכם. כמו כל טיקון שנדרש על פיכם להכניס את היש לכיסו על מנת לשלם את חובו לאותם אלה שהלוו לו את הכסף, גם אתם תכנסו את היש לכיסכם על מנת לשלם את החוב שלכם.
אזרח | 03.06.12
3.
אין הרבה ישראלים שיודעים לנהל בכל תחום שתשימו עליו אצבע
הניהול של הישראלים בחברות ציבוריות ממשלתיות ופרטיות אינו שקול וצנוע. תאוות בצע, אגו מנופח, תאוות כוח, ניצול, שרלטנות, שקרים וחוסר כבוד לבני אדם באשר הם (עובדים, לקוחות, ספקים) מאפיינים את המנהל הישראלי הממוצע.
יואב | 03.06.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת