אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השכנים נאים בעיניהם

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
ושכחתם את השכונות הצבאיות המגעילות
מניסיוני מולם, יש הרבה אנשי צבא שלא מוכנים לגור בשכונה צבאית, כמו למשל זו שקמה בשנים האחרונות ברחובות, מפני שמי שאינו עם האף למעלה, ואשתו לא משחקת בתפקיד "אני אשת טייס", לא יכול לסבול את ההתנהגות היהירה האופיינית לשכונות האלה. מלכתחילה מדובר בקרעיון שכל כולו מושתת על אפליית האזרח הפשוט.
בן טוב | 08.06.12
20.
צרפתים מלביני הון קונים דירות , ישראלים לא יכולים להרשות לעצמם.
לא מבין את כל המילואימניקים שעושים עשרות ימי מילואים בשנה, גרים בשכירות בגלל המחירים המופרזים שנגרמו על ידי צרפתים מלביני הון מצד אחד וממשלה אטומה שלא אכפת לה מהאזרחים מצד שני. אני במקומם מזמן הייתי מחזיר לצבא את פנקס המילואים, שיחפשו פראיירים אחרים לשמור על בעלי הדירות , אולי סודנים ותאילנדים. עד שלא תהיה פה החזרה המונית של פינקסי מילואים, הממשלה המרושעת לא תתעורר.
 | 06.06.12
19.
למבולבל מ 5
יש הבדל בין בניין שנבנה על שטח פרטי ובעלי הבניין מחליטים למי הם משכירים/מוכרים את הדירות או למגורים במקום מסויים מטעם העבודה לבין ישוב שבנוי על אדמות מדינה ושהמימון להקמתו ולבניית התשתיות שלו ממומן מהמיסים של כולנו. אגב, גם כאן אם מישהו קונה את אחת הדירות ובחוזה המכירה אין שום תנאי המחייב את הסכמת שאר תושבי הבניין למכירה עתידית ההגמוניה תתפוגג כשדייר כזה או אחר ימכור את דירתו למרבה במחיר ולאו דוקא למי שיתאים למרקם.
אמיר | 06.06.12
9.
שיהיה להם לבריאות
השאלה היא מתי המדינה (ובג"צ במיוחד) תפסיק לשים לנו רגליים במכירת פרוייקטים ע"י ועדת קבלה. רמת השרון היתה פעם ישוב מדהים שכולם (כמעט) רצו לגור בה. הגיעו בעלי הבאסטות לגור שם, וערך המקום ירד, בבתי הספר ראו אתהירידה בלימודים, רמת הפשיעה עלתה... אנשים רוצים לגור עם אנשים כמותם, אבל המדינה שמה רגליים (באופן חד-כיווני כמובן). מתי זה יפסק? מתי נוכל לעשות ועדות קבלה כפי שמקובל בארה"ב?
 | 06.06.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת