אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נאמני קיקה: מכרנו רבע מהסחורה בשלושה ימים

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
בדיני תאגידים יש סדר לגבי בעלי החוב
הלקוחות הם בסדר נמוך יותר מבחינת בעלי החוב של הפירמה. השיעבודים הם הדבר הראשון בסדר חשיבות. ולכן הכל אמור ללכת אליהם נכון יש משהו לא פייר בזה אבל אם היה כאן חשד פלילי הלקוחות יכולים להשיג הרמת מסך והבעלים יצטרכו לכסות מעסקים אחרים שלהם את ההפסדים. אלו החוקים ויש בהם היגיון. מה שכן בפעם הבא שאתם לוקחים סיכון מוסרי או סיכון מסוג זה קחו בחשבון את הדברים האלה לבעלי החברה יש ידע יותר מאשר לכם. וזה נכון לגבי כל מוצר
שלומי | 03.06.12
13.
השופט טעה, פשוט לבנקים עו"ד טובים יותר
אדם ששילם את מלוא התמורה ורק דחה את האספקה, הסחורה כבר שלו, לא יכול להיות שאחרי מלוא התשלום היא עדיין משועבדת לבנק זה או אחר. פשוט לקונים כאוסף בודדים אין עו"ד טוב שייצג אותם. מטרת הנאמנים וכונס הנכסים היא לצמצם את ההפסד של הנושים (הגדולים). בית המשפט היה צריך לראות מעבר
רונן | 03.06.12
11.
חכם מי ששילם בכרטיס אשראי
שיבטל את העסקה לפי סיבה: אי קבלת מוצר\שירות. אם מישהו זוכר בסוף שנות ה90 הייתה פרשת חברת סחר אלקטרוני shopps.com שהבטיחה למי שיירשם או ירכוש(לא זיכר בדיוק) מנוי לאתר שלה- מחשב בהנחה גדולה מאוד (נראה לי 2000 ש"ח במקום כ6000 ). אנשים הסתערו על זה ורק הראשונים קיבלו את המחשבים . שאר האנשים הפסידו את כספם אם שילמו במזומן. אני שילמתי בכרטיס אשראי וקיבלתי החזר.
ויטאלי | 03.06.12
9.
החלטה נוראית!
אני מופתעת מאוד. לפי דעתי במקרה זה כן צריך לדאוג קודם כל לאינטרסים של "הנושים הקטנים" - אזרחים אשר קנו מוצר ושילמו עבורו במיטב כספם. לדרוש מהם לשלם כעת עוד 50% משולה לדרישתו על גנגסטר אשר גנב מאדם את רכושו, ומבקש ממנו לשלם לו על מנת שישיב לו את אשר גנב.
אור | 03.06.12
4.
חוצפה
אל תשלמו את זה! תבטלו את העסקה ואל תקנו שוב בקיקה אפילו ב50% הנחה שמוצעת בעקבות הפירוק. כאילו המחירים שם לא יקרים מלכתחילה, עוד אומרים לכם לשלם 50% נוספים בזמן שעכשיו יש מכירת חיסול של 50% למזמינים החדשים. פשוט תבטלו ותקנו מחדש או שתבטלו ותקנו במקום אחר שתוכלו לחזור אליו במקרה של פגם.
 | 03.06.12
2.
אסור בהחלט להעדיף אזרח קטן על בנק גדול
אזרח שלא היה לו מידע פנים על התנהלות החברה כאשר שילם בכרטיס אשראי בלא לקבל את הסחורה במקום (בעצם איחסן אותה בחנות בשביל שהובילו לו אותה עד לבית). על בנק שעשה מחקר מלא על החברה לפני שנתן לה הלוואה ובעצם כשל בניהול סיכונים.
איגור | 03.06.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת