אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פפושדו: "יש אנשי עסקים שהשתן עלה להם לראש"

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
רק עובדה אחת נשכחה- הצעירים פה רוצים בית גדול עם מרפסת והעליה רוסית הסתפקה במעט
אם זוגות צעירים היו רוצים דירה-היו קונים בקריות גם 600000 יש דירות 4 חדרים במיקום מצויין גם -500000 אבל הצעירים רוצים דירות חדשות ומפוארות- אני גרה מקום מרכזי-4 חדרים 650000 עם מעלוית ויש דירות נוספות ללא מעלית גם ב-550000- פשוט פינוק- לא קונים דירות ישנות רחוק מתא?- שעה ורבע ברכבת שצמודה אז למה לבנות להם דירות קנות? הם לא הרוסים שיודעים להסתדר הם קוטרים וזהו
טובה | 05.06.12
5.
מטרת הממשלה המוצהרת היא לשמור על מחירי דיור גבוהים מחשש למשבר בבנקים
אם ממשלת ישראל היתה באמת רוצה להוריד את מחירי הדירות היא היתה יכולה לעשות זאת מייד ובהרבה דרכים: לבנות דיור ממשלתי להשכרה באמצעות חברה ממשלתית, ליזום בנייה, להפחית מיסים, להקצות אשראי לקבלנים, לקבוע מיסוי כבד על דירות להשקעה או על דירות שלא משמשות למגורים ויש עוד עשרות רעיונות טובים יותר וטובים פחות. אבל ממשלת ישראל, משרד האוצר ובנק ישראל אומרים במפורש שהם חוששים מירידת מחירי הדירות שתביא למשבר. לכן הם מתאמצים דווקא לשמר מחירים גבוהים שיום אחד יתמוטטו ברעש גדול.
ב.ק. | 05.06.12
3.
זה רעיון מצוין אבל שרון היה מגדולי הדור וביבי לא ממש...
רוב הסיכויים שזה לא יקרה, פשוט כי לא רוצים. למה לא רוצים? אולי יום אחד נדע למה...... נשמע כמו שחיתות. יש מישהו שמרוויח ממחירי הדיור הגבוהים. צריך לפוצץ את השוק בדירות בכל טווח המחירים. סודנים ואריתראים הם לא סיבה שלא לבנות. בהם צריך לטפל בצורה שונה. לא לייבש את הבניה.
רעיון מצוין | 05.06.12
2.
פפשודו חי לפני 25 שנה, הצעירים היום לא עולי רוסיה של שנת 90
הרעיונות של פפושדו לא ישימים, התזמון לא מתאים והאוכלוסיה לא אותה אוכלוסיה. העולים של שנת 90 היו מרוצים מדירה ברמה נמוכה, 60 מטר, קומה 4 בלי מעלית בצפת או עפולה. היום הצעירים רוצים 4 חדרים, מעלית, ברמת גן או גבעתיים. מי שיבנה בעפולה ישכן שם אולי דרפוריים או אריתראים, צעירים לא ינועו לשם. היה מצופה מיזם וותיק להציע רעיונות יותר מבריקים, כמו בניה איכותית להשכרה, פרוייקטים בהם מחוייב הקבלן לבנות דירות קטנות וכול'.
מיכאל | 05.06.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת