אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדד נדלניסט מאי 2012: התעוררות בקרב הרוכשים

51 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

51.
יש בתי קרקע במיר הגיוני 1.5/1.6 מיליון בכפר תבור - מושבה בעמק יזרעאל
לכל אלה שמתלוננים על מחיר גבוה ...... אפשר וצריך להתפשר .....במרחק נסיעה של עד שעה וחצי תקבלו בית קרקע , במושבה כפר תבור עם איכות חיים שלא תמצאו בהרבה ישובים.....גן עדן לילדים והרבה רוגע ושקט נפשי להורים עם חינוך מעולה . ניתן לקנות קוטג'ים צמודי קרקע עם נוף ואוויר צלול במיליון וחצי עד מיליון שמונה מאות , תכתבו לי במייל ואני יעזור לכם......להתלונן זה קל ....תעשו מעשה !!!!
ינון כץ | 26.06.12
48.
כמות המודעות על דירות למכירה ביד 2 הכפילו את עצמן בשנה האחרונה
כמות המודעות ביד 2 הכפילו את עצמן בשנה האחרונה ואתם טוענים למחירים המגוחכים האלו? אין קונים וכולם מנסים למצוא פרייר לפני המפץ הגדול. אני ממליץ ללקוחות שלי להוריד 10-15% ולהעיף את הדירה כמה שיותר מהר לפרייר התורן. סך הכל מנסים להלחיץ אותכם לפני הנדלניאדה הכושלת הקרבה ובאה, אז מייצרים מצג שווא של יציבות בשוק וחזרה של רוכשים. גורו על נפשכם ואל תגידו שלא הזהרנו.
הכל בסדר איתכם? | 20.06.12
47.
זההקטנתה היה צפוי - אחרי ירידות יהיו כאלו שיחשבו שזהו זה לא ישתפר ויקנו
ואז כולם ואז כולם יהיו שמחים ויחשבו שמחירי הדירות יחזרו לעלות וחגיגת המוכרים הקבלנים והבנקים תמשך... רבותי זוהי מלכודת השוורים... זה קרה גם בארה״ב זמן קצר לפני שהחלה ההתרסקות... למה התרסקות? כי אין מה לעשות, ברמות מחיר הנוכחיות יש גבול במה שהאזרחים יכולים לעמוד לאורך זמן. אלו שירדו מהגדר עכשיו הם קבוצה קטנה יחסית ולכן השוק יחזור בחודש הבא לקיפאון שיימשך... ואז השינוי התודעתי יגיע לכל האוכלוסייה שזהו.. השוק מת באמת... ואז יגיע קיפאון קשיח בהרבה... ואחריו המפולת של שוק הנדל״ן ושל כל המשק. סוף 2012 יגיע הקיפאון הקשיח יחד עם שיא ההיצע של דירות ב 10 השנים האחרונות. מאי 2013 תחל המפולת
האזרח הקטן | 20.06.12
44.
הבעיה היא שתושבי חוץ רוכשים דירות בישראל
דירות רבות בבעלות תושבי חוץ (בינהם הדירה שאני גרה בה היום וגם הדירה הקודמת ששכרתי) אי אפשר למלא ביקושים כי תושבי חוץ שרוצים דריסת רגל בישראל רוכשים פה דירות. אם המששלה לא תקח את הנושא בידיים תוך כמה שנים חצי מדינה תיהיה ברחוב!
עדי | 19.06.12
41.
ל33 את מוזמן לאשקלון לשדרה הראשית ויש שם שלט ענק על זוג בנינים חדשים!!דירות להשכרה
אל תשכח שיש קבלנים שהיה ברשותם אדמה לפני זינוק המחירים,והם "הביאו"כסף מהבית והחלו לבנות ללא עזרה של בנק,או הקבלן קיבל כסף עוד בתקופה "הבהלה לנדלן"שהבנקים הזרימו כסף לקבלנים כאילו אין מחר. היום המצב שונה היום כל בנק בודק היטב לאן הולך הכסף... יש גם אנשים שקנו דירות על הנייר,ולאחר מכאן ביטלו,והעדיפו לשלם "הפרת חוזה"ולא להשתעבד,תאמין לי שמעתי לא מעט סיפורים של אנשים שבכל כוחם ניסו לבטל חוזים עם קבלנים. אחת הבעית לפי דעתי שהציבור עדיין לא הפנים שאנחנו לפי נפילה בנדלן. הערה קטנה,בזמן כיתבת שורות אלה נופלים טילים בדרום,המצב הבטחוני שלנו תמיד על הקצה,חלילה אם ניכנס לעימות צבאי נראה מה יקרה לנדלן.
פנתר שחור | 19.06.12
34.
בהוד השרון 4 חדרים סטנדרטית מוכרים בין 1.2-1.3
מדובר בבניינים ותיקים במרכז העיר (השחר, ישורון, גאולה, משאבים, וגם במגדיאל. במתחם200 מוכרים 4 חד סביב 1.4 ), אמנם המוכרים "עפים" על עצמם ומבקשים 1.6 - אבל בפועל נסגרים סביב 1.2-1.3 ותבדקו אותי באתר של רשות המיסים תראו שאני צודק.
יוסי | 19.06.12
29.
מספיק עם כל הספיקולציות
כנסו ליד 2 ותראו מה קורה שם כל אחד חושב שהבית שלו זה מינימום קוטג' בסביון ותוקע מחיר דימיוני וממשיך לפנטז שימכור... גם הקבלנים מדמינים אבל להם יותר קל יש להם גב פיננסי שגם הוא יבגוד בהם יום אחד ואז הם יתחילו להוריד לא רק את המכנסים בשביל למכור...
 | 19.06.12
25.
ל-10 - התעניינו בדירה באיזור אריאל ולא מצאנו בפחות ממיליון!
זה א-ר-י-א-ל! אם זה לא פרפריה אז אני לא יודעת מה כן. אני ובן זוגי עובדים במרכז תל אביב, ברור שלא נוכל לקנות כלום אבל ממש כלום באיזור זה, יש לנו 2 ילדים אז חיפשנו להתרחק עד לאריאל וגם שם התאכזבנו לגלות דירות 4 חדרים במיליון ש"ח. חושבים לעזוב את הארץ עם כל הצער.
 | 19.06.12
24.
הרבה יותר יקר
אפילו בקריות אין מחירים כל כך נמוכים באזורים הטובים/סבירים. אז בכרמל? מאיפה שאבו את הנתונים האלה? בקרית אתא למשל, מדברים על דירת 5 חדרים חדשה במקום טוב (מקבלן) בסכומים של 1,200,000 עד 1,500,000. לדעתי הם לוקחים נתונים עפ"י הדיווח למס שבח- בלי לקחת בחשבון את הסכומים שאינם מדווחים, שהם מכת מדינה בפני עצמה.
הכותבים לא ביקרו בצפון מעולם | 19.06.12
22.
לדעתי,ברור שהמחירים יעלו הכתובת כבר על הקיר
אני מכרתי דירה בקיץ שעבר ואכלתי אותה ובגדול... היום הדירה הזו שווה כבר 200,000 ש"ח. בדוק!!! הפחידו אותי מהמחאה החברתית וחבל שהקשבתי המחירים עולים ועוד יעלו... גם עם המבצעים כי אנשים לא מבינים שהמבצעים וימי הנדל"ן נועדו לעוור את עינינו המחירים בשורה תחתונה עולים!!!
דפנה | 19.06.12
14.
התחתנו ובלית ברירה גרים עם ההורים. משתתפים בכל ההוצאות
אנחנו משלמים את הארנונה והחשמל וגם עושים קניות של אוכל. עדיין אנחנו חוסכים כך אלפי ש"ח בחודש, בתמורה מוזילים את עלויות המחייה של ההורים. לא הכי נוח תמיד, אבל עם הריביות של המשכנתאות, אפשר להשתגע. אין לנו כסף לקחת משכנתא, בסכומים של הדירות. אז פשוט אין ברירה.
אביעד | 19.06.12
10.
לזוגות צעירים משוחררי צה"ל, עובדים וסטודנטים שיבנו ביהודה ושומרון ואריאל דירות במחיר סביר
לזוגות צעירים משוחררי צה"ל, עובדים וסטודנטים שיבנו ביהודה ושומרון ואריאל דירות במחיר סביר - 500,000 ש"ח לדירת 4.5 חדרים 100 מ"ר. במחירים שיש היום זה בלתי אפשרי לחסוך לקניית דירה... עדיף לשלם משכנתא ל20 - 15שנים מאשר שכירות
 | 19.06.12
5.
נראה מה יקרה בסוף,אני מאמין למרות הכל שבסוף הכל יקרוס!
הבנקים/קבלנים מנסים בכל הכוח "להנשים"את בועת הנדלן,אך אני חייב לומר לכם שהמצב עדיין רע אצל הקבלנים,יש קבלנים שבבניין שלם לא מכור דירה אחת! אני ראיתי בעניים שלי שני בנינים חדשים עם שלט ענק להשכרה דירות. אז תבינו לבד,את המצב,הכל יקר,וטיפש מי שיקנה דירה ולוקח משכנתא היום,זה כמו לצאת לרוץ בחמסין בהתחלה סבבה,אחר כך נסבל,קשה,ובסוף את מת.
פנתר שחור | 19.06.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת