אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הארנק הדיגיטלי נשאר ריק

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ל-3- נכון שזה יקל בנושא הזה... אבל.. יודעים,ואני מדגיש!... יודעים!
שהמטרה הגדולה שלהם היא להפוך את הכסף לורטואלי/דיגיטלי.. בשלב ראשון. השלב הסופי הוא על צ'יפ שיהיה מושתל בגוף.. ככה השליטה באזרח/נתין/עבד.. דגולה יותר. הם לא מחביאים את זה. תגגל. תבדוק על אובמה לפני שהיה נשיא, כסנטור,ניסה להעביר הצעת חוק בנושא אך היא נפסלה כי הוא אישית השקיע בחברה של RFID ציפ. תגגל... סכנה.
שרון | 27.06.12
8.
כמו כל טכנולוגיה, אם היא לא תתפוס תאוצה בזמן הקרוב, היא תדחק הצידה ותיעלם.
חיי המדף של טכמולוגיות אלקטרוניות הינו סופי. בפרט, אם מדובר בטכנולוגיה שלא תופסת תאוצה, שכן משמשעות הדבר שהמודל העסקי/כלכלי/טכנולוגי שלה לקוי. עושה רושם ש- NFC צועדת במסלול הזה. לכן גם הגיוני שרשתות קמעוניות לא ישקיעו בציוד סליקה שלא יהיה בשימוש, לא בזמן חיי המדף ולא לאחריו.
י. | 26.06.12
5.
טוב מאוד. היום המשמעות של איבוד המכשיר הסלולארי היא חשיפת זהותך
זה כולל את אנשי הקשר שלך, ההודעות שלך, הדוא"ל שלך, תמונות שלך, אפליקציות בנק וכו' וכו'. אם נוסיף לעיניין גם את כרטיס האשראי הדיגיטלי - מצבנו יהיה עוד יותר גרוע, וכרטיס האשראי שלנו יהיה חשוף אף הוא. לא צריך את ה"קידמה" הזאת. לא תודה
Sתיו | 25.06.12
4.
ורק בישראל מפגרים מאחור...
בעוד שבחו"ל כבר מזמן משלמים באמצעות שבב חכם שמאבטח את הרכישות בכרטיס המגנטי, פה השבב קיים (רק לפעמים) אבל קורא שבבים בנק' המכירה - אין. בעוד שבחו"ל עסקאות בסכומים קטנים (עד שווי של כ-160 ₪) אינן דורשות חתימה כלל ומבוססות NFC - פה אפשר רק לחלום על זה. אבל על מה אני מדבר בעצם? הלוואי והיינו שוודיה. פה בחסות החוק ניתן למנוע מאדם כרטיס תשלום whatsoever.
מגהץ קיטור | 25.06.12
3.
אני מייחל ליום שהתעבורה בבנק שלי תהיה פתוחה לממשלה
כן כן. קראתם את הכותרת שלי וחטפתם הלם קטן ורצון עז ללחוץ על המינוס. אבל תחשבו על זה רגע ותבינו שיש הגיון בדבריי. הטרחה הכי מעיקה של כל עצמאי היא העניין של דיווח הכנסות. התנהלות מול מס הכנסה היא סיוט שאין כדוגמתו. אם ההכנסות שלי היו שקופות מול רשות המיסים, היא היתה יכולה לגבות בזמן אמת את המס שלה. במקביל, אני יכול לדווח על הוצאה מסויימת (לחיצה פשוטה ליד השורה בחשבון בנק שמציינת שרכשתי מדפסת) ורשות המיסים תזכה אותי. בצורה כזאת אני לא אאבד מס כבד במכה אחת, אלא טיפין טיפין לאורך הדרך ואדע בדיוק איפה אני עומד עם הכסף שלי. מעבר לכך, אני לא צריך להוציא לרואי חשבון ושאר אנשים אחרים שינהלו לי את הבירוקרטיה הזאת. זה פשוט יקל על כולם. החשבון שלי שקוף תמיד למס הכנסה (שממילא יכול גם היום בכל עת לראות אותו ולבדוק האם אני משלם מיסים כראוי) ואני לא צריך לפחד או להסתבך עם ניירת מיותרת. זהו. עכשיו תתנו לי מינוס :)
 | 25.06.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת