אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סיום צורם לעסקה: פייסבוק סוגרת את אפליקציית KLIK של פייס.קום

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
טכנולוגיית זיהוי פנים קיימת קרוב ל-10 שנים
תסבירו לי משהו , טכנולוגיית זיהוי פנים קיימת בערך 10 שנים , והטכנולוגיות התקדמו בצורה מאד יפה בשנים האחרונות עם עשרות חברות שמייצרות זיהוי פנים באינטרנט בצורה מעולה , מה Face.com עשו שפייסבוק שרכשו טכנולוגיה (לא חדשה ובטח לא פורצת דרך כמו נניח האייסקיו בזמנו ) במחיר כזה עצום ?? למה לא ללכת לחברה של נניח 10 אנשים לקנות מהם טכנולוגיה נניח ב-100 אלף דולר ??
סמי | 11.07.12
16.
מהלך צפוי וברור מצד פייסבוק
כמובן שהרבה יותר פשוט לקנות מוצר קיים מאשר להשקיע זמן ופיתוח בלייצר מוצר מתחרה. לדעתי פייס.קום לא היו צריכים למכור את עצמם, אבל מצד שני אני בטוח שאם כל אחד היה במעמדם ורואה מספר עם כל כך הרבה אפסים אחריו היה מחליט לעשות בדיוק את אותו הדבר. סך הכל חבל. עוד מוצר טוב שירד מהשוק החופשי ובפעם הבאה שנראה אותו הוא כבר יהיה תחת שליטתה של פייסבוק. מעניין מה יקרה בעוד כמה שנים. אולי הם גם יספחו לעצמם את הארנק האלקטרוני ולפני שנשים לב קניות, תשלום חשבונות וכיוצ"ב כולם יעשו דרך פייסבוק. רעיון משעשע....מציאות מפחידה.
אבי | 08.07.12
14.
התנהלות מדאיגה שלא לומר מפחידה
עסקית אין ספק שהמהלך של פייס בוק מובן צפוי וחכם. אבל לאור ההיסטוריה הצרכנית של החברה הזו, בשילוב עם הנטיות המגלומניות שלה, זה כבר נהיה מדאיג. טכנולוגיה כזאת מסכנת את החרויות של כול אחד מאיתנו. עכשיו ברור לי למה אין לי פייסבוק, הבעיה היא שהטכנולוגיה הזו מסכנת גם את הפרטיות של מי שאין לו פייסבוק.
גד | 08.07.12
2.
כלום+כלום=כלום
הנפקה הכושלת בהיסטוריה קנתה חברה שלא מייצרת כלום מלבד "באזז" עיתונאי .והתוצאה ידועה מראש. למעט הייטק הבטחוני ,ההייטק הישראלי כמעט ולא מייצר כלום ונסמך בעיקר על תקציביים ממשלתים(מענקים) החברות הגדולות בישראל באות בכלל מתחומי התעשייה המסורתית :טבע ,ישקר וכי"ל.
סקינסי | 07.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת