אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המכונה של הגרוב: הישראלים שלוקחים צעד קדימה את סרטוני החתונה

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
רעיון יפה אבל זה לא יעבוד מכמה סיבות
זה באמת חמוד ואנשים מסויימים אולי ישתמשו בזה. אבל מי שרוצה לעשות את זה טוב, יילך לאולפן מקצועי כמו קליפ נולד. הנה הסיבות: 1. השיר תמיד חייב להיות שיר קיים. אי אפשר לשנות אפילו מילה. לכן אין כאן משהו באמת אישי. סתמי כזה... 2. עריכה ללא מגע יד אדם היא תמיד בעייתית ולא רגישה. 3. רוב האנשים לא באמת ישקיעו בזה, אין מי שידרבן אותם לכך. כל אחד הרי נמצא במקום אחר... בכל מקרה יכול להיות לזה שוק קטן אבל לא משמעותי מדי. בהצלחה!
דני | 23.07.12
21.
״הראש היהודי ...... ממציא לנו פטנטים״ ... ברכות ל״מרענן הרשמי של הקיץ הנוכחי״
אכן חבורה צעירה ויצירתית תוססת ... (גיא זיסמן מוכר) אשר ראוי כי נסיר הכובע בפניהם ולא כל דבר צריך להשוות למשהו אחר. ולכותב שכתב לא למכור אומר - טעות .... המה ירוויחו המדינה תרוויח האזרחים ירוויחו תודעת הציבור .... ויתפנו למיזם היצירתי הבא שלהם !!!
אהרלה סדן הנדלסמן | 13.07.12
5.
רעיון נחמד. אבל, האם התוצאה תעמוד בתחרות מול הדור החדש של סרטי החתונות?
לעשות סרט יותר טוב מהדור הישן של סרטי החתונות - אתם יודעים, הסרטים שמצולמים עם מצלמות הכתף הגדולות (במקרה הטוב) או מצלמות הדיוי הקטנות (במקרה הפחות טוב), ואז נערכים על ידי "עורך וידאו" מוג'ייף, שעובד על מערכת בת 10 שנים - הסרטונים האלה עם האפקטים משנות התשעים - הכוכבים, השקיעה על הים, המעברים המעוינים, מוזיקת הדרבוקות ברקע, המסגרת בצורת לב. לעשות משהו יותר טוב - לא חוכמה. עכשיו, הכנסו לאתר איכותי כמו vimeo (לא יו-טיוב) וחפשו שם סרטי חתונות. תראו דם דברים מקסימים, שרובם מצולמים ונערכים כמו סרט קולנוע, ולא כמו סרטון של חתונות. הכל כאן בנוי על פרשנות אישית של הצלם, העורך והצוות שעושה את הסרט. עכשיו, בוא נראה מי יצליח לכתוב תוכנה שעושה כזה דבר!
דרום לבנון | 10.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת