אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האפליקציה שתציל אתכם מדייט נוראי

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
כבר חצי שנה יש לי את אותה האפליקציה - במכשיר האנדרואיד שלי
Fake Call - האפליקציה מאפשרת לכוונן את כל הפרמטרים שהופיעו כאן: החל מתזמון השיחה לשעה מסוימת (או ל"בעוד 5 דקות מעכשיו"), המספר המוצג על הצג, הצלצול, וכו'.. השתמשתי בה כבר, עובדת נפלא. תמוה שמסקרים רק עכשיו אפליקציה זהה שיצאה לאייפון.
נועם | 16.07.12
8.
בשביל מה צריך תוכנה כזו?
יצאתי עם בחורה לא מעניינת. שקטה, אין שום נושא שיחה. אני שואל היא עונה. ניסיתי הומור ...קיר. שאלתי אותה למה היא ציפתה בדייט? שאני אשאל שאלות והיא רק תענה. היא אמרה כן. זו בהחלט הגדרה לדייט גרוע. החלטתי שאני לא מושך את זה ואמרתי לה. תקשיבי, אני משעמם לי בדייט ואני לא נהנה...היה נחמד לפגוש אותך. להתראות. בשביל מה צריך אפליקציה. לפעמים האמת משחררת.
אלי | 16.07.12
4.
אפליקציה של פחדנות, גסות רוח וחוסר תרבות
לא מתאים? אז תשבו ותעבירו ערב ביחד. מה קרה? קצת נימוס וכבוד לאדם . אנינשוי באושר לבת זוג שהיכרתי בבליינד דייט וברגע הראשון הייתי מה זה בטוח שזה לא זה. (גם היא חשבה כך, אגב). אבל ישבנו דיברנו כי היינו מנומסים וכיבדנו זה את זו, ולאט לאט נפתחנו זה לזו. כשנפרדנו עדיין הייתי בטוח שלא אראה אותה יותר, אבל כמה ימים אחר כך החלטתי לתת עוד צ'אנס, ולקח עוד חודש עד שהבנתי ש גיליתי את אהבת חיי האמיתיתמקסימה, מצחיקה, סקסית, בת זוג תומכת, ובקיצור - איזה בר מזל אני!. מי שמחפש 'קליק' מיידי שידע שלרוב זו רק משיכה מינית נטו, ולרוב אחרי הקליק בא ה'קלאק' של ההתפכחות.
גיא | 16.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת