אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד השיכון: הסיוע בשכר דירה לזכאים נמוך מדי

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
פתרון
למה לא מחלקים קרקע חינם בנגב ובגליל, למשל ערד, אופקים, נתיבות? למה ביטלו מענקים לנגב ולגליל? למה לא בנו דיור ציבורי במשך 20 שנה? למה מכרו את רוב הדיור הציבורי ולא השתמשו בכסף לבנית דיור ציבורי חדש? למה לא מייבאים קרוונים לנגב ולגלי בדומה למה שעשה שרון בשנות 1990? למה ממשיכים למכור קרקע לקבלנים במחירים סטרונומיים? התשובה פשוטה: הממשלה הנוכחית לא רוצה ירידת המחירים וצריך להחליף את הממשלה!
אזרח | 19.07.12
8.
יש דירות לדיור ציבורי!!!!!!
השר אטיאס,די להונות את הציבור ולהלך אימים בטענות שווא כי אין דירות לדיור הציבורי.עם ישראל ראה בחדשות כי רבות הן הדירות העומדות ריקות מזה מספר שנים ברחבי הארץ{אמנם לא במספר העונה על כל הצרכים},אך מסיבות השמורות לאוצר,למשרד השיכון ולמדיניות ההזנחה וההתעללות של הממשלה בה הינך חבר באזרחים ,הדירות לא מתוחזקות ואינן ראויות למגורי אנוש.!!!!מאידך בהשפעת ולחץ של גורמים איטנטרסנטים כולל מפלגתך נמסרו חלק מהבתים/דירות למוסדות דת!!,למשרדים לגופי עלומים1מקורבים ואין שקיפות לגבי זהותם ומה התמורה המשולמת למדינה בגינם.לפיכך "עשה עימנו חסד וצדקה"כך את חבריך ןשחררו אותנו מעולכם{בחוסר נשיאה שווה בנטל,בסחטנות הבלתי נלאית של כספים לאוכלוסיה קטנה יחסית של המדינה הנוהגת כפרזיטית לכל דבר ועניין,בהשתלטות הנבזית על המדינה עם ערכי דת משיחית -פאגנית{אמונה בצדיקים ובמחוללי ניסים -שבתאי צבי למינהם}.די לנו מכם.
בן גרא | 18.07.12
7.
הגדלת הסיוע - מניפולציה של נדלניסטים - בשום אופן לא להגדיל את הסיוע
הגדלת הסיוע זה בדיוק מה שהנדלניסטים ובעלי הדירות רוצים. להוציא כסף נוסף מידי המדינה והעברתו לכיסם השמן גם כך. אין שוב בעיה לשכור דירה גם ב- 2000 ש"ח בכל מקום בצפון או בדרום גם בערים הגדולות כמו חיפה, עפולה וכו'. צריך לתת סיוע רק לאלו שממש נזקקים ולהם אין ברירה, אך לדאוג שישכרו דירה במקומות שבהם אין ביקוש !!!
דודי | 18.07.12
6.
הבעיה היא אחת . אבל יש קונצנזוס שלא מעלים אותה.
כל זמן שמדינת ישראל נמצאת במצב ביטחוני מעורער, ללא שלום עם הפלסטינאים/סוריה אז תקציב הביטחון יהיה חייב להיות גבוה מאוד ולעלות כל שנה. בתוך תקציב המיליארדים הזה נמצאים: 1. כסף לחינוך 2. כסף לשיפור תחבורה ציבורית (שתוכלו לגור במקומות זולים ולהגיע למרכז לעבודה במהירות). 3. סיבסודים שונים לאוכלוסיות נזקקות אז, אי אפשר לצפות להיות הכי חזקים באיזור וגם עם כסף לכל מיני דברים נוספים שיש למדינות שאין להן את ההוצאה הזו (או שיש להן נפט בכמויות). אתם רוצים ביטחון תמידי והמצב כפי שהוא טוב לכם (בלי שלום מוסכם) - אל תבכו על זה שאין חינוך, תשמחו שיש ביטחון. אם אתם רוצים חינוך ומע' תחבורה ציבורית ברמה עולמית כפי שיאה לדעתי למדינה הקטנה שלנו - תצביעו בבחירות כך שהממשלה הבאה תהיה פחות 'לוחמנית' ויותר חברתית.
יניב | 18.07.12
4.
לא רק הגדלת סיוע
הגדלת סכום הסיוע אינה מספקת, מוסדות הרווחה חייבים לערוך את חוזי השכירות ישירות מול בעלי הנכסים , זאת משום שהנזקקים לא יכולים להמציא ערבויות רק התערבות מוסדות המדינה ישירות מול בעלי הנכסים יגרמו להם להשכיר את ניכסיהם , השוק החופשי מלא בדירות מגדלים שונים אך בעליהם זקוקים לביטחונות, הדרך היחידה היא מעורבות מדינה!!!
דב | 18.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת