אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מלאנוקס זינקה ב-48%; "החברה שועטת קדימה והסוף לא נראה באופק"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אייל מודל לחיקוי
התרשמתי מאייל באופן אישי בפגישה בסדנאת סטארטאפים של MIT, שם הוא אמר שהחברה עתידה להראות גידול מטורף ברווחיות וההכנסות, אמר וקיים. בזכותו שיניתי את האסטרטגיה העסקית של החברה שלי - לא EXIT אלא חברה לטווח ארוך, כפי שהאמנתי בתחילת דרכי. תודה אייל. אתה מודל לחיקוי.
מוטי מורן | 19.07.12
8.
מכפיל רווח!
משהוא יכול להסביר לי את פשר מכפיל הרווח 111 יחסית לבנק לאומי שהוא ~8. מחר בבוקר יקום פיתרון טכנולוגי אחר לאינפיניבנד וכל הבועה תתפוצץ.(פסימיסט) כל הכבוד לאייל....בולדוזר אמיתי גם בעבודה וגם בעסקים. בטוח שימשיך עם הגל והכסף למקומות של חדשנות (אופטימיסט)
צופה | 19.07.12
7.
ואורכית עוד רגע נמחקת
קשה שלא להשוות בין שתי החברות האלו. למרות שאורכית עוסקת במערכות תקשורת בתחום המטרו ומלאנוקס בתחום האיניפינבנד, שני הכיוונים עוסקים במהיריות של מעל 10 גיגה, שני הפתרונות הם כמעט וזהים למעט בחירה נכונה של פרוטוקולי התקשורת. אבל עדיין....אורכית עם נסיון של מעל 15 שנה בתחום התקשורת, מהנדסים מוכשרים, יכולות מוכחות בפיתוח צ'יפים, הכרות מעמיקה עם שוק התקשורת ובכל זאת המנהלים עשו את כל הטעויות האפשריות בשנים האחרונות ומחקו מאות מיליוני דולרים שלנו כי הם לא השכילו להבין שבתחום הזה יש קילרים רציניים שיכולים למחוץ אותם מבלי למצמץ.
שיימוב | 19.07.12
4.
בעולם שחי על פי התאמה לתחזיות, אנשים מגיעים
בעולם שחי על פי התאמה לתחזיות, אנשים מגיעים לקתרזיס רק מלעקוף מה שאמרו אנליסטים. זה נפלא שיש חברה שעובדת ומצליחה, אבל תיכנסו לפרופורציה בתגובות. מי שמייצר זו החברה, לא הפרשנים. אז עקפו. אז מה? הגיע הזמן לשים שוב במרכז הבמה את העולם היצרני ולתת לתצפיתנים את המקום הראוי להם- בצד.
רוני | 19.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת