אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יעדי הרילוקיישן משתנים: הביקוש לעובדים ישראלים גדל, בעיקר בהודו, בסין ובאפריקה

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
איכות החיים בהודו למהנדסים ועובדי הייטק מבוקשים היא מהגבוהות
אני מעסיק נהג קבוע, מטפלת לילד שמתגוררת אצלנו, ועוזרת בית שגם מבשלת ואופה. אנחנו מתגורר ים בדירה מרווחת עם נוף מדהים בשכונה יוקרתית, ומצליחים לחסוך כרבע מהשכר. כשבני יגדל , אם נישאר בדלהי, הוא ילמד בבית ספר פרטי לילדי זרים שהוא מהטובים בהודו, ולמרות מחירו היקר נוכל להמשיך ולחסוך כך שבעוד 7-8 שנים נוכל לרכוש דירה בארץ (עם משכנתא קטנה).
אבינועם,הודו | 28.07.12
31.
הנתונים של רילוקיישן ג'ובס לא אמינים
מציגים נתוני שווא שוב ושוב, לא הייתי סומך עליהם כיוון שהאינטרסים שלהם תמיד יהיו לטובת החברה (שמשלמת להם עמלות על העסקה, כמו עבור כל חברת השמה) ולא לטובת העובד. לדוגמא - בדקו היטב מה המשכורת הממוצעת בשוק לתפקיד המקביל לשלכם, ואל תסתמכו על נתוני החברה. בנוסף בדקו את יוקר המחיה שתמיד מוצג כנמוך יותר מהמציאות בכתבות של רילוקיישן ג'ובס.
אבי | 26.07.12
21.
תגובה ל 21 ולכתבה
מספר 21 השכר בכתבה מצוץ מ....תבחר איבר גם מנכ"ל לא מרוויח בארץ סכום שעם עוד 10-15% זה יהיה 180-270 אלף דולר אני עובד בחו"ל, אני סמנכ"ל והסכומים האלה הם חלום רחוק שלי נכון שהמיסים פה נמוכים יותר, נכון שאפשר יופי לחסוך, אבל לא גדל פה כסף על העצים, עובדים בשבילו ואפילו קשה
עובד בחו"ל | 25.07.12
19.
לפני 7 שנים עשיתי את זה ועכשיו אני עושה את זה שוב
גם בהודו,או בכול מקום בעולם,אם אתה משתכר טוב אתה ומשפחתך תחיו טוב,לא בעיה השפה ,לא בעיה בריאות,לא בעיה להתאקלם,לאנבעיה לימודים ,יש כסף ,יש הכלֹבארץ הינך העכבר של נתניהוֹבנוסף זה לא בושה,גם ביבי חי בחו''ל שנים ואם ביבי עשה את זה גם לי מותר,לא מילואים,לא בטיך,נעשה חיים וכסף,וכל הטמבלים השארו כאן לשמוע את השקרים של BIBI וחבריו
מנואל | 25.07.12
18.
יהודים תמיד בוכים. אפשר לחשוב שבארה"ב \ אירופה הכלכלה טובה יותר
בארה"ב יש ג'וקרים מתפוצצים, ופשע מטורף, אז אם הסכנה כאן היא סקאד, הסכנה שם היא סכין. ומעבר לכך, וזה לא קלישאה, תמיד מרגישים זרים, והסביבה אף דואגת לכך. באירופה,למיטב הבנתי, האופנה עכשיו היא להיות אנטישמי ולשנוא יהודים. הייתי שנתיים ברילוקיישן 2005-07 בסינגולר, אטלנטה. כך שדבריי הם מנסיון. עדיף אפריקה. לפחות שם יש איכות חיים מדהימה ובתי ספר לזרים, ואין אנטישמיות.
ירון | 25.07.12
12.
רילוקישיון או local hire?
אל תטעו !!! בשליחויות של relocation המעביד משלם עבור דיור, שכר לימוד לילדים ,ביטוח רפואי, נסיעות, הוצאות העברה לחו"ל וחזרה וחשוב מכל מתחייב להעסקה בחזרתכם לארץ. בעסקה בנוסח local hire ההוצאות והסיכונים עליכם, אתם נישכרים לעבוד בחברה כעובד מקומי בחו"ל, אין לחברה שום מחויבות אליכם והיו לא מעט מקרים בהם עובדים מסוג זה פשוט ננטשו בחו"ל כשהחברה המקומית פורקה או שנתה כיוון. בנסיעה של פחות משלש שנים גם מס ההכנסה הישראלי שותף לכספיכם שהרווחתם בחו"ל. המעסיקים אינם פריירים, וישראל אינה מולדת הגאונים, על כל משרה כזו בודקים גם כדאיות העסקה של מקומיים או עובדים מארצות אחרות. כדאי מאוד להשקיע נסיעה למקום היעד לפני החתימה וזאת על מנת לבדוק את העלויות האמיתיות והסביבה החברתית אליה אתם נוסעים.
בני | 25.07.12
9.
לכל הצברים, לאלה שנולדו פה:
אין לכם מושג מה זה לעבור בית, מולדת, שפה. לעולם לא תרגישו "בבית" ולעולם לא תיהיו אחד מהם, לא תהיו כמוהם, כמו כולם. בתור אחת שעברה ארץ (הרי עליתי ארצה) אומר לכם שאין קשה ואכזרי מזה. אלא מה? לי היו אידיאלים, לא עניינים כספיים. זה משהו אחר. אבל שתדעו: כך או כך לא תלקקו דבש. תחשבו על זה.
אילנה | 25.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת