אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שר השיכון: "נתנו הנחות של מאות אלפי שקלים לדירה"

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
חרטה אחת גדולה...
בתור זוג שנשוי 7 שנים ללא דירה, שרת בצבא, עם ילדה אחת והריון. ניגשנו מספר פעמים למכרזים - וכלום!!! בפעם האחרונה לפני חודשיים, ניגשנו למכרז נרשמו 450 משפחות, מתוכם "זכו" 41 משפחות. אפסורד!!!! ממש מחת בערמת שחת לזכות בכזה מכרז. בואו נוסיף את הקרוטריונים: 6+ ילדים: 30% מהדירות 4-6 ילידים: 30% מהדירות 1-3 ילדים: 20% מהדירות 0 ילדים: 20% מהדירות ובגלל שזו עיר עם אופי חרדי - הסיכוי אפסי. כי למי שי 4-6+ ילדים? לנו החילוניים? לא ולא!! וגם החלוקה כ"כ מעצבנת. 60% מהדירות לאלה שיש להם הרבה ילדים, בעיה נוספת: עד שיוצא מכרז כזה, כולם עטים עליו ואין מספיק לכולם!!!! כ"כ הרבה זוגות צעירים, כ"כ מעט דירות וגם אז באופן ברור המסר - זה של החרדים!!!
אור | 19.09.12
7.
הבלוף ושיברו!
איזה יופי סוף סוף יוצא פרוייקט ראוי, אך משום מה אף אחד לא מתייחס לאבסורד, דירות להשכרה בעדיפות ליוצאי צבא ודירות לקנייה לציבור הרחב וזאת על סמך תעודות הזכאות המעוותת. החרדים יקבלו במתנה דירות בעוד יוצאי הצבא הדפוקים ישלמו שכר דירה "מוזל"! חברה ממש מתוקנת.... העדפה היתה ונותרה לדתיים ! כל עוד אין שינוי בקריטריונים לתעודת הזכאות אין סיכוי שזוגות צעירים חילוניים יוכלו לממש את זכאותם לדיור מוזל במדינת ישראל. חבל שהצעירים ומעמד הביינים רדום, הממשלה דופקת את אזרחיה העדפה היתה ונשארה לבעלי ההון וכל היתר עבדי המערכת!
שרה | 27.07.12
5.
מחלק דירות על גבינו את החוב אנו נשלם לנטולי אחריאות
1.רוצים דירות תבנה בעצים,פחים,דקטים,וקלקל -3-קומות וזרוק אותם לשם-- דיור חינם או דיור-280שח זה קר וזוקים 2.לא אני גם לא ילדי קיבלנו דיור חינם גם שילמנו מיסוי ונלחמנו\ גברת רותי,ואפרת מגבעתיים{אבן-1-רוצה-3ציפורים 3.אך אין ולא מצאנו נפט,גז, ולא אירופא,ארה"ב ילואה ויתן לנו מתנה\כי די בזה אחינו מחול נותנים-64שנה-לשקום ואנו כחמור עקשן וגם העיקר שילטון לא רוצה לעמוד על רגליו ולהסתדר בכוחות עצמו 4.ביב עושה טעות= נתן לזה וזה בסופ לא נשאר לעצמו כלום איך אומרים מתפסים לגבעה"פרמידה" משם לא ירידה תהיה ריצה-כל זה לא משחרר מגבינו,חרידים,שס,וכל חינמניקים 5,אחרון-דירות חלמיש,עמידר-תן-הלואה בנק אצמעות-100 אלפ$ בלא רבית-ל-5-10-שנים יקנו להם דיור שישבו בה מי לא רוצה זרוק אותם חוצה --אין שום מדינה נותן או מחלק דיור חינם חינם --אם לא תוריד משקל מגבך בסופ לא תוכל ללכת-- -=-איזה מין אחריות זאת-=-פינה קטנה זו יצר שקרנים,גנבים,רמאים וכולנו ביום בחירות נותנים קול לאנשים אלה\שבפרלמנט של זוזו עוד צורחים כי הקופה לא נתן להם די\\לעזזל מתי כבר תעמדו על רגליכם ותביא פרנסה בכוחות עצמכם מתי אנו נשתחרר מקרצייה יושב ומטריד גופינו ואותנו
דוד-י"ם | 26.07.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת