אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כונס בחפציבה יוכל לקבל פי 6 מהסכום המותר לפי התקנות

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
חוגגים עלינו ושובע אין להם לנאמני החוק
כשאתה מסתכל מהצד, אתה רואה מאפיה בהתגלמותה. מערכת המשפט בישראל זה עולם שמזין את עצמו מצרותיהם של אחרים, ובשם החוק גוזלים את הרש. לית דין ולית דיין. הצדק רחוק מלהיעשות ואף מלהיראות, וכל המערכת את הכיסים של ה"נאמנים" לחוק באה למלא ולרצות. קצנו בכם נאמני החוק, קצנו במערכת המשפט המסואבת. המהפכה החברתית עוד תגיע אליכם ויותר לא תוכלו להתעלל בנידונים ועל בת בית המשפט לשחק
אזרח | 08.08.12
31.
לפתוח מחדש גם את שאר התיקים שמשרד זה ביצע...
ועל כולם לשלם לו תעריף לפי שעות עבודה... יש לי הרגשה שאז הוא יהיה חייב למדינה כסף, על כל התיקים שבהם גביה שהניבה שכר גבוהה בהרבה מלפי שעות עבודה... לא סביר שהם יקבלו לפי גביה ורק אם זה לא מתאים להם לפי שעות... צריך כנראה לקבוע מינימום ומקסימום לפי אחוזים מהגביה, ולשלם לפי שעות...
י.ה | 07.08.12
30.
לא חסרים אנשים שעובדים קשה ומקבלים שכר נמוך
מה, בגלל שמישהו הוא עורך דין מגיע לו מיליונים? זה איזו זכות טבעית שמוקנית לו יחד עם תעודת עורך הדין? למה כונס הנכסים הראשי לא זהיר יותר בכספי הנושים? למה שלא יקבל שכר לפי שעה כמו כמעט כל עובד במשק? מה עוד שאלה התנאים מראש! מי שמקבל עליו להיות כונס נכסים/מפרק וכד' מקבל זאת על דעת כן שהתקנות ידועות לו והוא נוטל על עצמו סיכון - שאם ייכשל בתפקידו ולא יאסוף מספיק כסף - הוא יפסיד. היות שעל דעת כן הוא קיבל עליו את התפקיד - החלטת הד"ר הנכבד היא תמוהה ביותר. יש כאן יותר מריח של מעורבות הון ושלטון וסגירת עניינים בקריצה ולחיצה בין בעלי תפקיד רשמי לבין פרקליטי צמרת.
הנביא ירמיהו | 07.08.12
27.
שודדי הצוארון הלבן
איזו חוצפה,כמה אטימות ואיזה חוסר פרופורציה?.עורכי הדין המשמשים כונסי נכסים פשוט מכופפים את חוקי המדינה ומכניסים לכיסיהם התפוחים מליוני שקלים על חשבון משפחות אומללות שכל חטאן היה קניית דירה אצל חברה כושלת . לא מבין מה ההבדל בין שוד הקופה כאן לבין שוד מזויין בבנק בנתניה?.
חיפושית הזבל | 07.08.12
20.
בתי המשפט תרחמו על רוכשי הדירות
מה איכפת לכונס הרישמי, הרי שכר הטירחה לא יוצא מכיסו אלא מכיס כל המסכנים שקנו דירות ולא זכו לראות קיר. המפרק יקבל את הדירה במקומם. הגיע העת לשים סוף לגזל שגוזלים המפרקים, ע"ח הנושים חסרי הכח והיכולת באישור מערכת המשפט.
רחמנות על הרוכשים | 07.08.12
19.
למה לוקחים כל כך הרבה שכ"ט?
כי הם יכולים! 87% מהעבודה בוצעה על ידי מתמחים ועודים מתחילים? הצחקתם אותי, יותר כמו 99%. צריכים כישורים מיוחדים של שותפים? איזה כישורים יש להם שאין לעורכי הדין השכירים עם ניסיון של יותר מ3 שנים (שמרוויחים בסביבות 10-8K לחודש)? הרי שופטים לא מרוויחים ככה. המדנה חייבת לשים קץ לעושק הזה ולהגביל עוד יותר את שכר הטרחה של מפרקים. תאמינו לי לא יקרה כלום, יש מספיק עו"ד לכולם
עוד עו"ד | 07.08.12
16.
חיים הכט
חיים אנא תנסה לעשות כתבה ביצאת צדיק על עורכי דין. כנראה שאף אחד מהם לא יצא צדיק וגם יתבעו אותך על הכתבה. עו"ד של הכנ"ר דורשים 100 שקל לחודש עבודה , הרי זה על חשבון הציבור ואותם אפשר לסחוט כפי שביבי עושה . ותבקשל לשלם עבור ניקיון המשרד 50 שקל לשעה והם יתווכחו אתך שעות על מנת להוריד לשכר מינמום. לא חסרים חזירים במדינתנו ועורכי הדין הינם חזירי בר.
אבי | 07.08.12
9.
זה באמת לא תיק רגיל
5 מיליון זה מוגזם, אבל חישוב לפי שעות לא מופרך כאן. בד"כ בתיק כזה הנאמן מוכר את שאריות הפגר של החייב, וזהו. כאן הוא נאלץ לדאוג להשלמה בפועל של בניה ועיסוק פרטני בכל דירה ודירה, לפי דרישות בית משפט. היתה המון עבודה שלא באמת הביאה מזומנים, אלא רק השליטה סדר בבלגאן.
אלכס | 07.08.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת