אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בזק: עשרת אלפים ישראלים הצטרפו לפרויקט ה-WiFi החברתי

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
לא הבנתי משהו!
אם למשל אני הולך ברחוב אז יהיו מלא תקיעות כי כל פעם אני מתנתק מרשת WIFI אחת ועובר לאחת אחרת. זאת אומרת שכדי שיהיה לך אינטרנט אתה צריך לעמוד ליד אותו בניין!! באינטרנט סלולרי אתה יכול ללכת לאן שבא לך (חוץ ממקומות ללא קליטה שאין הרבה) ולקבל אינטרנט! נשמע לי מאוד מטומטם להחליף רשת כל שניה. בכללי כדי לעשות אנטנת WI FI ענקית שמתפרסת לכל העיר ואז כל מי שרוצה משלם כסף לחברה שעושה את זה והם יכולים להתחבר לרשת הזו מכל מקום בעיר. לפי מה שהבנתי כבר יש את הטכנולוגיה הזאת.
סהר אדמוני | 08.08.12
29.
כרגיל לבזק זה לא עולה כלום
הם מוציאים לעצמם שם של "מובילים" עם רעיון מבריק וראש פתוח, מבטיחים שזה לא עולה כלום. ואז מתברר ש: 1. צריך לשלם על ראוטר חדש 2. לוותר על מגה מתוך ה 10 שלך ולשלם עליו כאילו יש לך 10 3. בסוף לגלות שמעט מאוד אנשים משתתפים ב"פרויקט המדהים" הזה שבעצם אתה לא מצליח לקלוט את הרשת של אף אחד אחר ברחוב. שאפו בזק.
דוד | 07.08.12
28.
26 צודק לגמרי...
אנחנו גם ככה די מפגרים ביחס לעולם במהירות האינטרנט הממוצעת, לי בבית יש 10 מגה, שאליו מחוברים 5 מחשבים ו2 פלאפונים, אני יכול להגיד שאני מרגיש טוב מאוד כל משתמש שנמצא לי על הרשת הביתית, וכן, בעיקר בגלל זה יש לי סיסמא ובנוסף לזה שמהירות העלאה כ"כ איטית, ברגע שאתה מעלה משהו לאינטרנט כל האינטרנט לא זז... רק בארץ...
א | 07.08.12
26.
משהו לא ברו לי
אם בזק כאילו נחמדים למה שלא יעלו לכל מי שיש לו חבילה את הגודל ב10 אחוז. ואת זה יאפשרו לגלישה חופשית. זה הרי לא עולה להם יותר. למה שזה יהיה על חשבון מי שמשלם על החבילה בכל מקרה. אני מוכן שכאשר יהיה לי חבילה של 10 מגה אני למעשה אקבל 11 מגה ובמגה הנוסף יוכל כל העולם להשתמש. ככה אני אקבל מה שאני משלם עליו ובזק תקבל את הזכות לתת לאחרים לגלוש ברחוב שלי. ואם כבר למה הם לא מאפשרים פעולת UPLOAD נורמאלית. כמו ברוב העולם המודרני
זק | 07.08.12
23.
אם מנסים להבין זה לא מסובך
כל המידע רשום בכתבה: 1. רק אנשים עם אינטרט במהירות של 2.5מגה ומעלה יכולים להצטרף. 2. מורידים עדכון לנתב האלחוטי שיש כבר בבית. 3. אין יותר קרינה (שגם ככה לא גורמת לשום דבר) מכיוון שהראוטר משדר באופן רגיל. 4. משתפים 10% מהחיבור ברשת נוספת ונפרדת. לא יהיה מצב שלא יהיה מספיק רוחב פס למשתמש, כי לא כל רוחב הפס משותף. 5. ברוב המקרים אינטרנט אלחוטי יותר מהיר מאינטרנט סלולרי. 6. חבילות ללא הגבלה הן כן עם הגבלה - אחרי מספר מסוים של גיגהבייטים (כל חברה והרף שלה) המהירות יורדת. אין את המגבלה הזו באינטרנט ביתי. 7. אנטנת WIFI בטלפון סלולרי צורכת פחות חשמל מהאנטנה הסלולרית, ככה הסוללה שלכם תספיק ליותר זמן. 8. בנוגע לכל המקרים שגרים גבוה וכנראה לא תהיה קליטה ברחוב לאנשים אחרים - תשאלו את בזק כי אני לא יודע. כל המידע שרשמתי הגיע מהכתבה, עמוד שאלות ותשובות של בזק בנושא השירות הזה וידע בסיסי. לא מבין למה אנשים כל כך נגד זה, רעיון מצוין. לא רוצים? אל תרשמו.
 | 07.08.12
21.
ל 8 - אידיאולוגיה, שמידיאולוגיה... מה שבזק מציעים זה עדיף.
אז אתה פילנטרופ אידיאולוגי שמציע לכולם לשבת לך על הפס. לך לא יפריע אם איזה בחור בין 15 יוריד מאות ג'יגה של סרטי HD באמצעות FTP, דרך רוחב הפס שלך וישאיר אותך עם מהירות איטית מאד - כי אתה אידאולוג. כל הכבוד לך. עכשיו באים בזק ואומרים - במקום שמישהו ישתה לך את כל הפס, הוא ישתה רק 10% מהפס, והיתר יהיה רק(!!) שלך !. וכמובן שהשכן שלך לא יוכל להמשיך לרכוב לך עך הפס, כי הוא לא יהיה רשאי כי הוא לא צורף למיזם... הבנת ?... מה הבנת ?... לא הבנת !!
רצ101 | 07.08.12
19.
אם בזק במקום להשקיע מיליונים בפרויקט הזה הייתה מורידה/מבטלת את דמי השימוש החודשיים,
הייתי נשאר מנוי שלה. דמי שימוש - פטנט מקומם ומעצבן להוציא לנו כסף מהכיס. גם אם לא דיברתי ולו שיחה אחת, אשלם דמי שימוש של כ-60 ש"ח לחודש לבזק. על מה בדיוק??? יש לי היום מסלול בו אני משלם 89 ש"ח לחודש כולל הכל. אז נראה לכם שפוי לשלם לבזק רק דמי שימוש על סך של 60 ש"ח???? אבל באמצעות כספים אלה ואחרים, יכולה בזק להתפנות לפרויקט הרשת החברתית שבכלל לא ברור למה הוא טוב ולמי הוא טוב. טוב שאין לי בזק בבית.
דוד | 07.08.12
18.
כן, רק שה"אינטרנט החברתי" הזה כרוך בהתחייבות לבזק ובתוספת תשלום
כמצטרפים למחאה החברתית, הביאו בזק את הרעיון של האינטרנט החברתי הזה, הם רק שכחו לספר לכם ש: 1. תצטרכו להחליף את המודם לראוטר של בזק - שכולל התחייבות 2. שמעבר להתחייבות יהיה עליכם להוסיף סכום כסף לבזק תמורת הזכות לקבל את הראוטר הזה. בקיצור - רוכבים על הגל ובמקום באמת לעזור לשיתוף והוזלת עלויות - דואגים לאסוף יותר כסף לחשבון הבנק שלהם עצמם. למה אני צריך להתחייב ולהוסיף כסף ? שיחשבו את זה כחלק מהעלות החודשית הקבועה, ללא תוספת, וללא התחייבות.
 | 07.08.12
17.
אין ארוחות חינם ואין אינטרנט חינם
אני לקוח של בזק אבל כדי להתחבר לתוכנית צריך לקבל מהם ראוטר ב-24 תשלומים של חיוב וזיכוי (חינם לכאורה) ששווה 250 ש"ח (לעומת 120 ש"ח בכל חנות מחשבים) . אם אני רוצה להתנתק באמצע - אני צריך להשלים הפרש וכאמור לקנות ראוטר ששווה 120 ש"ח ב-250 ש"ח. חינם? לא ממש! בזק עושה קומבינה ודוחפת לכם נתבים והתחייבויות.
סער | 07.08.12
16.
אצלינו האינטרנט על נפט...חוטי נחשת מתקופת הבריטים\טורקים,NGN?????
איך במרכז העסקים של מדינת ישראל האינטרנט עדיין על חוטי נחשת מתקלפים וחשופים לכל הרוחות,כאשר סיבים אופטיים הושחלו כבר לכל רחוב...????,בחצרות הבתים מתנפנפים חוטי טלפון יותר גרוע מחוטי כביסה....על עמודי עץ רקובים......ככה זה שיש מונופולים.....איפה הגולן של התקשורת הקווית ....?????,אגב היום טלפון קווי יקר יותר ובהרבה ממנוי סלולרי ללא הגבלה כולל אינטרנט,חומר למחשבה.....
האדם הקדמון | 07.08.12
8.
לא מבין את מהמלך סוררי
אצלי בבית ה- WIFI פתוח בכוונה כאידיאולוגיה. לדעתי אינטרנט צריך להיות כמו רדיו: צריך לקלוט אותו (ובחינם) מכל מקום. מצדי שרשות השידור תגבע עוד שקלים בודדים וזהו. אז, למה לי להצטרף למיזם שדוגל במה שאני עושה באופן קבוע ומתמיד? כדי לקבל WIFI חינם בתחנת דלק? אם כן, למה שתחנת דלק לא תתן לי WIFI חינם כחלק מהפרסום שלה, כפי שעושה אגד? אשכרה לא מבין. אגב, רוב חברות הסלולר נותנות שירותי גלישה אינטרנטית - אומנם איטית יותר - כחלק מחבילה כוללת ולא מגבילים לפי כמות הגלישה כמו שהיה עד לא מזמן. למה לגלוש WIFI אם אפשר לגלוש דרך הסלולר? אם התשובה היא בגלל שללפטופים אין כרטיס SIM אז הבנתי. אם יש משהו שלא הבנתי, אשמח לקבל תשובה כאן. שוב: דעתי היא שגלישה הפך לדבר בסיסי לחיי היומיום ולא ייתכן שכל ילד שנדרש לבצע עבודה לבית הספר יצטרך לשלם כסף (לשלם חיבור לאינטרנט) כדי לעשות את אותה עבודה. אני דוגל בגלישה חינם בכל חלקי המדינה בדיוק כמו רדיו וטלויזיה.
BICOMS | 07.08.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת