אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שאול אולמרט סוגר את גיימגראונד - ופותח חברה חדשה

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ל-10 תנסה את אירועי ה-pair-up של the Junction
הם נועדו לאנשים כמוך בדיוק, יזמים שמחפשים אנשים טכניים איכותיים שרוצים להצטרף לסטרטאפ בהקמה כחלק מהצוות המייסד. אל תקשיב לאחרים. יגעת ומצאת תאמין. אני מכיר לא מעט מיזמים שהתחילו מיזם עם רעיון והצליחו לרקום עור וגידים בזכות צירופם של שותפים טכניים שעבדו קשה כדי להפוך את הרעיון למציאות. בהצלחה!
עמנואל | 12.08.12
10.
טוב חברים אני צריך קצת עזרה בנושא הקמת סטארט אפ.
יש לי רעיון שאני ממש רוצה ליישם ולהקים על בסיסו סטארט אפ. יש לי גם את התקציב הדרוש. הבעיה היא שחסרים לי אנשי מקצוע, מתכנתים. היות ומדובר בהשקעה זעירה יחסית (כמה מאות אלפים) אני מחפש מישהו שיהיה שותף ובתור התחלה לא יעבוד על בסיס משכורת או לכל הפחות לא על בסיס משכורת שהוא היה מקבל בשוק, וגם לא חצי ממנה-במקום זה, קצבת קיום. מטבע הדברים, אני מעדיף מתכנת צעיר, נלהב-מישהו שרוצה להקים משהו בעצמו, רצוי קצת מקושר ומבין עניין, בוגר אוניברסיטה בתחום, תותח בקיצור. ניסיתי למצוא אחד כזה דרך הרבה אנשים שאני מכיר ועובדים בתעשיית ההייטק. אף אחד לא מכיר מישהו שעונה לפרופיל. כל אלו שאני מכיר הם אנשים שנמצאים כבר הרבה שנים בהייטק, עברו סטארט אפ או שניים, כרגע עובדים בדרך כלל בחברות הגדולות (זרות) בתפקידי פיתוח בכירים, יש להם משפחה וילדים והסביבה בעבודה דומה להם-זאת לא הקרקע לגיוס חלוץ. ניסיתי למצוא אחד כזה בכמה דרכים-את הקשרים די מיציתי, השארתי הודעות באתרי מומחים (אבל לזה יש חיסרון כי אני לא מכיר את הבנאדם שיגיע אלי וגם אין לי מי שמכיר אותו) וזה לא מניב תוצאות. למישהו יש הצעה חכמה?
יובל המבולבל | 09.08.12
5.
כמעט ונרכשו- נכון, בסכום גדול- לא מדוייק
הם כמעט ונרכשו על ידי חברה ציבורית גדולה( למעשה העסיקה כבר נסגרה ואז בוטלה במפתיע) אך סכום העסיקה עמד על פחות מחמישים מיליון דולר. לא רע. אבל לא בדיוק אקזיט ענק. בכל אופן היה שם צוות די מרשים ומוזר שהם העדיפו לקפל את העסק ולהחזיר כסף למשקיעים במקום להמשיך הלאה
איתן | 09.08.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת