אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המדינה לא יודעת מה באמת קורה עם מחירי הדירות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
אסור להסתמך על המדינה בנושאי פנסיה ודיור
העיר הפרקטית היחידה לקניית דירה היא אריאל. מרחק גדול אבל לא משנה אם אתה נוהג שעה או גולש בפקק שעה. המחירים בשרון, במרכז, בשפלה ובמודיעין הרקיעו שחקים, לפעמים עד 50% מערך הדירה. בתחום הפנסיה אנחנו לפני מכה גדולה. לחברות הביטח אין כסף לשלם, גם לא לביטוחי מנהלים ויתחילו לקצץ בקצבה החודשית. תחסכו בצד, אין מה לעשות, המדינה על מקורביה וחרדיה מושחטת והסתמכות עליה תשאיר אתכם בלי בית ובלי כסף.
אזרח | 15.08.12
14.
יש לי דירת 3 חדרים מעפנה ביהוד - אני מבקש 2.5 מליון (כנסו)
מה כ'פת לי - המטומטם שיבוא ישלם... 2 מיליון 3 מיליון 4 מיליון מסקנה: מי שקונה עכשיו (ובשנה האחרונה שעברה) פשוט מטומטם ! אני ממתין בסבלנות, עוד חצי שנה, שנה, שנתיים, שלוש...המחירים ירדו, ואת הדירה שלו אקנה חזרה במחיר ראלי של 600,000 ש"ח מכונס נכסים. בינתיים שישעבד ת'תחת שלו ויתפלל שלא יפטרו אותו ואת אישתו.
חמדן | 14.08.12
13.
למספר 6 (א.ל או יותר נכון, אוהב לקשקש)
תמיד עולה? מה היה שנת 2000? זוכר? ירידה של 30%!!! מה היה בשנות השמונים??? זוכר? למה סתם להפחיד. בגדול הכל עולה בקצב האינפלציה (פחית קולה עלתה לפניי 20 שנה 80אג' והיום 5 ש"ח, זה אומר שהייתי צריך לקנות פחיות? לא. הדיוט) עלייה של 60% תוך 5 שנים זה לא קצב איפלציוני, לכן לא תקין. תיקון יגיע. ובגדול!!!
כלכלן | 14.08.12
9.
מחירי הדירות
מה המחיר של דירת 4 חדרים ? זה בערך כמה עולה חליפה או חולצה, הם לא יודעים למדוד ומכאן הפערים דירה עם שתי חניות ומחסן בבניין חדש בצפון תל אביב תעלה שני מליון ש"ח פחות מדירת 4 חדרים עם חנייה אחת בצפון הישן מחירי 4 חדרים בעיר תל אביב ינועו בין 1.5 ש"ח ל 6 מליון ש"ח איך מודדים את זה ?
אורי | 14.08.12
8.
ככה גם מחשבים את מחיר מזדה-3. להלן ההסבר:
דוגמים מחירים חדשים של פיאט ושל מרצדס כפי שנקבעו ע"י היבואן הבלעדי. הדגימה נעשית לאחר הוצאת האויר מהצמיגים (בשביל שלא תהיה הטייה עקב לחצי אויר שונים - לפי העקרון הסטטסטי של האי כפיפות לסטטיסטיקה). מוחקים מבצעים ומוסיפים 50% מס שיהיה על הצד הבטוח ומקבלים את המחיר של מזדה-3. קפיש?
ירון | 14.08.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת