אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

וינשטיין תומך בתביעה הייצוגית נגד רשת קלאב הוטל

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
קלאב הוטל אילת
לפי דעתי כל בעלי היחידות לא לשלם אגורה אחת לקלאב הוטל שנת 2015 אבל שאף אחד לא ישלם (במלא יותר זול בכל מלון באילת ) יתכן וחוסר מזומנים שמקבלים בעלי המלון מבעלי היחידות , זה יכניס מעט פחד למלון (אולי פיטורין של עובדים , הסכמים עם ספקים וכו' ) צריך שכולם ינהגו כך, אבל כולם
שחף שלום | 09.06.14
33.
קלאב הוטל הגזלנים
אנו נדרשים לשלם 2950 ₪ לנה "דמי אחזקה" ליחידה שמשמשת אותנו שבוע אחד בשנה. לפי חשבוני 3000 * 52 זה כמעט 160,000 לשנה. וזה ליחידה אחת !!! מה עולה שם 160,000 בנה ? הברזים מזהב ? המיטות מעץ דובדבן ? מזרוני המים ? - זהו שוד במלוא מובן המילה ! די נמאס !! שחררו אותנו מזה כבר ! תודה.
יהודה טמיר | 20.06.13
29.
מתים כבר להיפטר מהעונש הזה.
די נמאס כבר שעושקים אותנו כל שנה, מעלים את דמי האחזקה בלי שום פרופרציה למה שמקבלים "מהמלון", בשלושת אלפים שקל אנו נוסעים לאילת עם טיסה הלוך ושוב, בלי להעמיס חצי בית ברכב, לאחלה של מלון עם ארוחות כיד המלך ובידור יותר טוב משל צוות הבידור הפטטי הזה, איך מתפטרים כבר??????????????????????
אתי מלכה | 19.01.13
26.
עושק
רכשתי את היחידה ב-94 כשהמחיר לשנה היה כ500 שח בערך לשנה כרגע המחיר ההמיר ל 2950 שח אני לא מיתכוון יותר לשלם סכום כזה ומוכן להחזיר להם את היחידה חינם - הנופש במלון לא שווה יותר מ1000 שח כיום וגם שזה ללא אוכל -מקווה שהרבה אנשים השנה לא יכנעו ולא ישלמו את דמי האחזקה וכך ניגרום לקריסת המערכת שניקראת חזירי קלאב הוטל וכן יישר כח למר ווינשטיין שמנסה לחלץ אותנו מהצרה שניכפתה עלינו בדרכי רמייה .
סלע יומטוב | 06.11.12
25.
קלאב הוטל אילת
לפני 20 שנה רכשתי כמו כל הקורבנות של הרשת קלאב הוטל אילת יחידה הסוכנים ליוו אותנו עד גמר תשלום הרכישה לאחר מכן אין עם מי לדבר לפני 12 שנה נפלנו למצוקה אישתי חלתה בסרטן ואני בלב לא ניצלנו את הנופש ביקשנו לשחרר אותנו מהסכם התשובה שלילת וחיבו אותנו לשלם כולל רביות אנו מקוים שיש סוף לעבל הזה
פלח ויקטור | 31.10.12
24.
קלאב הוטל
רחשנו את היחידה לפני עשרים שנה ואז אמרו לנו שהיא מתאימה לציבור הדתי לשבוע שבחרנו וכאשר הגענו למלון המציאות היתה אחרת אנחנו נםינו להםביר להנהלת המלון שזה לא מתאים לנו אך כלום לא עזר עד היום אנחנו משנים את הנופש לטבריה ובנוםף משלמים על השינוי אני מקווה שכבר יגיעו להסכם וישלמו לנו על עוגמת נפש שנמשכת כל השנים האלה
סבטלנה | 18.10.12
20.
אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהיינה?
הורי רכשו יחידה באילת ו"נחנקו" עם הנופש הזה מדי שנה. היום הם בקושי הולכים ובטח לא יכולים להגיע לאילת. אנחנו הילדים לא רוצים את היחידה ומקווים למצוא דרך ל"הפטר" מן העול הזה. זוכר איך סגרו אותם בחדר ולחצו עליהם לחתום כאן ועכשיו. אין ספק שעשו מעשה "מסריח" מגובה בחוקים לא הגיוניים. גם ממאסר עולם משתחררים אבל מקלאב הוטל לא. זהו מהלך דרקוני ואין לו מקום במדינה מתוקנת שאנחנו מתיימרים להיות כזו.
איציק | 26.08.12
19.
חזק ואמץ
כל הכבוד למר ויינשטיין. הלוואי עוד אנשים כמוך במדינתנו. חזק ואמץ ואנא אל תכנע ללחצים של אנשי ממון ומקורבים לבעלי קלאב הוטל. שחרר אותנו מאותו חוזה אחיד ודרקוני שנפלנו אליו. בתחילה שילמנו כ-600 ש"ח דמי אחזקה. היון 2950 ש"ח!!!!!!!!!!!!! ( ללא אוכל רק לינה) אנא שחרר אותנו מהחוזה.,ומהחוב על השנים שאנשים בפועל לא נצלו את היחידה. הצלחתך היא הצלחת כולנו.
נועה | 21.08.12
17.
קלאב הוטל
צריך להפסיק לשלם את דמי האחזקה הלא נורמליים. כשאנו חתמנו על החוזה ב-1996 נאמר לנו שדמי האחזקה יהיו בגובה של 400 $. הסכומים אותם הם גובים עברו מזמן את 400 $. מקווה שהכנסת, ביהמ"ש וארגון בעלי היחידות כבר יצליחו לפטור אותנו מעול זה. מה עוד שבעבר קיבלנו את חשבון דמי האחזקה בחודש ינואר - 9 חודשים לפני השבוע שלנו, הפעם קיבלנו לשלם את דמי האחזקה שנה מראש. החוצפה שלהם עוברת כל גבול!!!
שלומית קפ | 20.08.12
16.
קלאב הוטל - אילת
כל הכבוד ליועץ המשפטי מר ויינשטיין . הבעלים של קלאב הוטל שכרו בזמנו את עורכי הדין המפולפלים ביותר כדי לרקום את החוזה הדראקוני ביותר שיכול להיות ויצאו בשיווק אגרסיבי ביותר למכור לנו זכויות נופש . אנשי המכירות שלהם סיפרו לנו שקרים וחצאיי אמיתות. מנהלי קלאב הוטל לדורותיהם עשו כבתוך שלהם , העלו את המחיר השנתי כרצונם ועבור כל שינוי נדרשים אנו לשלם תוספת , הם קובעים שזמן התשלום יהיה הרבה לפני השימוש ביחידה ואם אחרת לשלם הם משנים לך את השבוע שלך כפי שנוח להם . בעלי קלאב הוטל מרשים לעצמם " לקרקס " אותנו איך שהם רוצים ואנחנו נטולי זכויות כועסים שמכרו לנו לוקשים . הגרוע מכל הוא שהם " דפקו " את העסק הזה שנקרא קלאב הוטל והפכו אותו לבית כלא. אנחנו בעלי היחידות מרגישים כאסירי עולם שגם ילדינו ,אחרינו יכנסו לכלא זה . הלפ...
שחמורוב עוזי | 20.08.12
15.
יחידות נופש
מיום ההקמה רכשתי 2 יחידות מעולם לא ממשתי את זכותי , לא שהיתי במקום , עדיין חבר באגודה שטיפלה בזמנו ברוכשי יחידות נופש - אך ללא תוצאות - ניסיתי מספר פעמים לתת את היחידות חינם לבעלים של קלאב הוטל - אך הסירוב היה מוחלט לא נותר לי אלא להמשיך לשלם , אשר על כן, בצואתי הורשתי את יחידות הנופש לאפוטרופוס הכללי - אולי אם הגחל הלוחש ייפול לידי הרשויות הם ידעו לפתור את הבעיה . סוף סוף אולי יש אור בקצה המנהרה.
מיכה | 19.08.12
14.
ארגון בעלי יחידות הנופש עזר מאוד להורים שלי
אנחנו נעזרנו בארגון , ההורים שלי חולים מאוד, לא יכולים לנסוע לאילת , התחננו בפני קלאב הוטל להחזיר את היחידה והם סרבו בתוקף , פנינו לארגון בעלי היחידות , אין מילים ליחס להתנהגות , תשומת הלב והרצון לעזרה . ותודה לאל הם עזרו לנו מאד וההסכם שלנו בוטל . ההורים שלי ירד להם נטל כבד ,צריך שלכולם תהייה אפשרות לבטל .אי אפשר להחזיק אנשים בכוח בהסכם דרקוני . שרית ו
שרית | 19.08.12
9.
לחברי הכנסת אנה עיזרו לנו 40.000 משפחות במצוקה
. על הפרק עומדת חקיקה לעצירת עושק מתמשך לאורך 20 שנה של 40.000 אלף משפחות שהשתכנעו להשקיע ביחידת נופש של קלאב הוטל אך מצאו את עצמן בניצול מתמשך ללא מוצא יואל חסון העלה הצעה לחוק לעזור לבעלי היחדות בוועדת הכלכלה ברשות שאמה הכהן אך קלאב הוטל מפעילה מכבש לחצים לעצור את החוק.
ארנון | 19.08.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת