אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ההוראה שמחייבת יבואנים לצרף מדבקת אחריות למוצרי חשמל לא מיושמת

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מגיב 1 (ניב) לא מבין כלום מהחיים שלו.
מר ניב היקר, אתה יודע מה אני עושה אם חוזר אלי מוצר שהאריזה שלו נפתחה, אפילו אם לא עשו בו "שימוש קצר" כדבריך? כלום! אני לא יכול לעשות עם המוצר הזה כלום! אני לא יכול להחזיר אותו ליבואן, כי הוא לא פגום. אני לא יכול למכור אותו לצרכן אחר, כי הוא יאמר שאני מרמה אותו. אני אולי יכול למכור אותו במחיר נמוך הרבה יותר ממחיר השוק, שזה אומר גם מחיר נמוך ממה שקניתי אותו. האם אתה היית מצליח לנהל ככה עסק עם רווחים?
אפי | 26.08.12
4.
ל-1 ו-2
ל-1) אתה תהיה מוכן לשלם מחיר מלא על מוצר שאתה יודע שנפתח והשתמשו בו בעבר? לא, נכון? אז למה שהעסק יספוג את המחיר? ל-2) הכוונה למדבקה שתצורף לאריזה, והצרכן ידביק אותה על המכשיר עצמו, כמו המדבקה של הדירוג האנרגטי. זה דווקא אחלה רעיון. אני באמת לא מבין מה כל כך מסובך. לדעתי שכל חנות תעשה עמדה ליד הקופה הראשית, שבה ינפקו את המדבקות לפי ספק, ובמידת הצורך (או עפ"י בקשת הלקוח) גם ידביקו אותן על המכשיר (אם אלו מכשירים קטנים).
דוד | 26.08.12
3.
ל2 אתה מדבר שטויות בכמויות
אחת הבעיות הכי נפוצות שכמעט ואין אזרח שלא מכיר את זה מקרוב זה שאחרי שנה פתאום יש תקלה באיזה מכשיר טוב ואז שואלים בבית איפה החשבונית מאיפה אני יודעת אולי במדף בפינת אוכל אולי בארון במדף של החשבוניות במקרה הטוב אם מוצאים מגלים שהיינו חייבים לשלוח את זה לחברה תוך חודש מרגע הקנייה עד שיש חוקים שמסדירים עניינים אומנם קטנים אבל חשובים מאד
דניאל | 26.08.12
2.
זה אחד החוקים הכי מטומטמים שיש ...פשוט משעמום ופופוליזם
איך בדיוק ישמרו את המדבקה אם היא מודבקת לאריזה?!! או שימסרו אותה ידנית ואז אני אבוא הביתה ואדביק על דף A4 ?? פשוט בדיחה. אם ידבידקו יסירו אותה והיא אולי תקרע? או שכולם נשמור על האריזות?או נאלץ לחתוך אותה.... בכל מקרה זה יראה רע, ילך לאיבוד ולא פונקצינאלי פושט חלם הרי יש תעודת אחריות, יש חשבונית ומספר סידורי!!!! סתם חוק פופולסטי של איזה פעיל כזה או אחר ששותף במפעל למדבקות אף אחד לא יכבד אחריות רק על פי מדבקה. כל שנה יוצא בארץ איזה חכמולוג ממציא חוקים שלא קיימים בשום מקום בעולם פשוט מדהים.
איתן | 26.08.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת