אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צעירים וממורמרים? יש חברות שישלמו לכם הרבה יותר

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
מה עם חברת הליכוד/קדימה/עבודה?
ש"ס ואגו"י.. לא צריך תארים אמיתיים. היום באמת מיותר ללמוד באקדמיה אם אין לך אח"כ מקום עבודה שאתה יודע שמחכה לך. לימודים בפני עצמם לא שווים כלום, אני מכיר אנשים שהצליחו באמת, ואין קשר ללימודים, יש להם כישורים עסקיים ושכליים גבוהים, בין היתר בגלל שהם לא ביזבזו זמן באקדמיה והיום הם ב 5% העליונים. והאקדמאים שנמצאים שם זה בלי קשר ללימודים, או ירושות או קשרים ועסקים
אקדמאי בלאט | 04.09.12
3.
מה זה קשור לישראל?
כל החברות הן אמריקאיות , אין להן בעיה להשיג עובדים, הן מייבאות גם עובדי הייטק זרים וזולים, אבל בעיקר מהודו. חוץ מזה המשכורות שצויונו כאן לא משקפות את ההכנסה, ברוב המקרים יש בונוס כל כריסמס, וזה לא מתנה לחג או שוברי שי, אלא חצי מיליון, או מיליון דולר!
דני, USA | 03.09.12
2.
מה אתם רוצים להגיד בזה?
היום מאבטח מרוויח יותר מבוגר תואר ראשון (וגם שני). לא נדבר על אינסטלטורים,גננים,טכנאי מזגנים ושאר העבודות שנחשבו ל "שחורות" בעבר. תואר אקדמאי הוא פיקציה של הכלכלה המודרנית אשר נועדה להשאיר את מעמד הפועלים במקומם - מעמד תחתון. על הבורסה נאמר פעם, ברגע שנהג המונית ומחלק העיתונים ממליצים לכם על מניות - תצאו מהשוק. בתארים אקדמאים זה מאוד דומה, ברגע שאתם רואים שמחלק העיתונים ונהג המונית (בלי להעליב אף אחד) מסיימים לימודי תואר ראשון\שני - תברחו!
קורע בכלפים | 03.09.12
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת